Бляшанка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бляшанка — посуд, банка або коробка з бляхи для довготермінового зберігання харчових продуктів у герметичному середовищі.

Бляшанки

Історія[ред.ред. код]

Перша бляшанка з'явилася у 1810 році. Британець Пітер Дюранд запозичив ідею у французів, викорис­то­вуючи замість скла бляшану тару. Вже через три роки англійська армія наминала їжу з важких сталевих контейнерів. Вага одного досягала 0.5 кг ­— і це без вмісту. Відкрити бляшанку було не так просто — у хід йшли молотки та сокири. Згодом нові технології дозволили робити банки з тоншими стінками, тоді ж почали з'являтися ключі для відкривання бляшанок. Раніше, при виробництві бляшанок застосовувався свинець, який містився у припої швів, що призводило до повільного отруєння цим металом.

Через 48 років після винаходу бляшанки, було запатентовано перший ключ, яким користувалися солдати під час Громадянської війни у США. Ще пізніше, у 1870 році, було створено «цивільну» модель ключа, що дійшла до наших днів. У 1925 році коліща ключа стало зубчастим. Перший електричний ключ для відкривання консервних банок було продано у 1931 році.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]