Боромля (урочище)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Заповідне урочище «Боромля» — утрачений об'єкт природно-заповідного фонду, що був оголошений рішенням Сумського Облвиконкому № 456-р[1] 28.07.1970 року на землях Конотопського лісгоспзагу (Новомутинське лісництво, квартали 103—109, в 2,5 км від с. Камінь).

Характеристика[ред. | ред. код]

Площа — невідома.

Об'єкт на момент створення був у 200-літньому дубовому пралісі, де живуть колонії чапель, співучих і інших.

Уся інформація про створення об'єкта взята із текстів зазначених у статті рішень обласної ради, що надані Державним управлянням екології та природних ресурсів Сумської області Всеукраїнській громадській організації «Національний екологічний центр України» .[2].

Скасування[ред. | ред. код]

Станом на 1.01.2016 року об'єкт не міститься в офіційних переліках територій та об'єктів природно-заповідного фонду, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних http://data.gov.ua/. Проте ні в Міністерстві екології та природних ресурсів України, ні у Департаменті екології та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації відсутня інформація про те, коли і яким саме рішенням було скасовано даний об'єкт природно-заповідного фонду. Таким чином, причина та дата скасування на сьогодні не відома.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Рішення Сумської обласної Ради депутатів трудящих від 28.07.70 р. № 456-р // Державний архів Сумської області: — Ф.Р-2196, — Оп.9а, — Спр.455.
  2. Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України № 9-04/18-16 від 11.01.2016 року «Щодо надання роз'яснення», з якого слідує, що вся інформація про установи природно-заповідного фонду є відкритою