Весільна відеографія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Весільна відеографія — документування весілля на відео. Кінцевий продукт такого документування називають весільним відео або весільним фільмом.

Типові стилі весільної відеографії[ред.ред. код]

Журналістський[ред.ред. код]

Описується як документальні події. Події відтворені у хронологічному порядку, тобто так, як вони відбувались, щоб зберегти послідовність та цілісність. Цей стиль редагування буде продукувати бездоганну документацію дня, так, як він розгортався. Цей стиль можна віднести до документального стилю.

Кінематографічний[ред.ред. код]

Термін визначається як створення фільму. У промисловості весільної відеозйомки він має таке значення: відео, зняте та для драматичного ефекту та настрою; представлені моменти не відбувались насправді, а були відзняті для особливого ефекту, який не може бути присутнім в документальному поданні інформації.

Storytelling[ред.ред. код]

Відео, яке спирається на звукові фрагменти записані до, під час або в після весілля, як правило, від нареченого і нареченої. Ці звукові фрагменти потім додаються до звукової доріжки для драматичного ефекту.

Коротка весільна форма[ред.ред. код]

Відео дня, які були змонтовані так, щоб вписуватися у задані часові рамки, які не можуть бути менш ніж 15 хвилин і не більше 50 хвилин. Деякі відеографи розглядають 60 хвилин, як коротку форму.

Традиційний стиль[ред.ред. код]

Термін охоплює стилі, які не відповідають вище згаданим. Традиційний стиль прагне показати відео як послідовний сімейний фільм-згадка про особливий день. Зміни зазвичай не кардинальні та легкі. Все редагується в лінійній прогресії і звичайно в повному обсязі. Це відео триває, як правило, від 2 до 3 годин, і навіть більше.

Весільні відеографи не обмежуються у використанні тільки одного з цих стилів, вони поєднують їх різне співвідношення у кожному відео.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Посібники[ред.ред. код]

  • Johanna Silber. Wedding Videography Start to Finish. — Course Technology PTR, 2010. — ISBN 978-1435454484.