Візуальна комунікація

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Візуальна комунікація — зв'язок через засоби візуалізації, який описується як передача ідей та інформації у формах, які можна прочитати або розглянути. Візуальна комунікація частково або повністю покладається на зір,[1] і в основному представлена ​​або виражена двовимірними зображеннями. Вона включає в себе: знак, типографіку, графіку, графічний дизайн, ілюстрацію, промисловий дизайн, рекламу, колір анімації та електронні ресурси. Вона також досліджує ідею, що візуальне повідомлення[2] супровідного тексту має велику владу інформувати, просвітлювати, або переконувати людину чи аудиторію.

Огляд[ред.ред. код]

Оцінка хорошого дизайну візуального зв'язку в основному не базується на вимірюванні розуміння глядачами[3] власних естетичних та / або художніх уподобань, оскільки не існує універсально узгоджених принципів краси і потворності. Виняток становлять двовимірні зображення, є й інші способи виразити інформацію візуально — жести і мова тіла, анімація (цифрова або аналогова), і кіно. Візуальна комунікація електронної пошти та текстового середовища зазвичай виражається за допомогою кодового малюнку, смайлів, і вбудованих цифрових зображень .

Термін «Візуальна презентація»[4] використовується для позначення фактичного подання інформації через видиме середовище, таке як текст або зображення. Останні дослідження в області були зосереджені на веб-дизайні і графічно-орієнтованих можливостях. Графічні дизайнери також використовують методи візуальної комунікації у своїй професійній практиці. Візуальна комунікація у світовій мережі, мабуть, найважливіша форма комунікації, яка відбувається в той час, як користувачі знаходяться в Інтернеті. Пізнаючи інтернет, використовуються очі в якості основного чуття, отже, візуальне представлення сайту дуже важливе для користувачів, щоб зрозуміти повідомлення або спілкування яке відбувається.

Око Гора часто згадується як символ візуальної комунікації. Це, як кажуть, уявлення затемнення, а корони навколо зіниці, як корони навколо Сонця під час сонячного затемнення.

Важливі постаті[ред.ред. код]

Олдос Хакслі високо цінується як один з найвідоміших дослідників візуальної комунікації та теорій пов'язаних із зором. Ставши майже сліпим у підлітковому віці внаслідок хвороби, стало причиною для того, щоб зробити його одним з найбільш обізнаних людей, які коли-небудь вивчали візуальну комунікацію. Його робота включає в себе важливі романи на тему нелюдських аспектів науково-технічного прогресу, найбільш відомі «Чудовий Новий Світ» і «Мистецтво Бачити». Він описав «можливість бачити» як результат вибору та сприйняття. Одина з його найвідоміших цитат «Чим більше ви бачите, тим більше ви знаєте.»

Макс Вертгеймер — вважається батьком гештальт-психології. Гештальт німецькою мовою означає форма або образ , і вивчення гештальт-психології вказує на акцент у просторі, як на його властивості візуальної групи за подібністю форми або кольору . Дивлячись на продовження, закриття і групи фігур також інтенсивно розглядаються принципи вивчення зображення.

Вивчення візуальних комунікацій[ред.ред. код]

Студенти, які вивчають візуальну комунікацію[5], також вчать основни фізики світла, анатомію та фізіологію очей, когнітивні теорії і теорії сприйняття, теорії кольору, гештальт-психологію, естетику, природні структури читання, принципи проектування, семіотику, переконання, дії камери / зйомки і типи зображень, і т.д. Коледжі для візуальних комунікацій відрізняються у своєму підході, але більшість поєднують теорію і практику в тій чи іншій формі.

Візуальна комунікація відбувається не лише через картини, графіки та діаграми, а й також через знаки, сигнали і символи . Це може використовуватися як самостійно , так і як доповнення до інших методів спілкування.

Аналіз зображень[ред.ред. код]

Візуальна комунікація містить аспекти зображень. Інтерпретація зображення є суб'єктивною і щоб зрозуміти всю глибину сенсу, або кількох значень, потрібен аналіз. Зображення можна проаналізувати з різних точок зору, наприклад, є шість основних пунктів представлених Полом Мартіном Лестером:[6]

Примітки[ред.ред. код]

  1. David Sless (1981). Learning and visual communication. p.187
  2. Kenneth Louis Smith (2005). Handbook of visual communication: theory, methods, and media. p.123. ISBN 978-0-8058-4178-7
  3. Jorge Frascara (2004). Communication design: principles, methods, and practice. p.68
  4. Jamieson, G. H. Visual Communication: More Than Meets the Eye. Bristol: Intellect Books, 2007. ISBN 978-1-84150-141-3. p.16.
  5. Kenneth Louis Smith (2005). Handbook of visual communication: theory, methods, and media. Routledge. p. 12. ISBN 978-0-8058-4178-7
  6. Paul Martin Lester. Visual Communication: Images with Messages. Belmont, CA: Thomson Wadsworth, 2006. ISBN 978-0-534-63720-0

Посилання[ред.ред. код]