Вікіпедія:Вікізустрічі/139

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Концерт, присвячений героям Небесної сотні (18 березня 2014)[ред. код]

Час проведення: 18 березня, 18:00

Місце проведення: Київський міський будинок учителя, вул. Володимирська, 57

18 березня 2014 відбувся музично-поетичний вечір «Звучи мені сонатою».

Під час вечора Ilya здійснював запис, Antanana фотографувала та оформляла дозволи авторів та виконавців для публікації творів на умовах CC BY-SA. Були Юрій Дзядик та A1. Серед виконавців і гостей було щонайменше десяток енциклопедично значимих людей.

Загалом вечір пройшов у теплій дружній атмосфері. Світлана Мирвода грала і співала як завжди прекрасно, Зоя Кучерява читала свої вірші артистично. Партер був заповнений вщерть, балкон — частково. Обмінявся репліками з Юрієм Дзядиком стосовно проекту протоколу Загальних зборів, з А1 — стосовно доцільності проведення конкурсів у практично воєнний час.

Кілька інструментальних і вокально-інструментальних творів виконувалися під фоновий інструментальний запис — тобто виконавці грали і співали самі, але на фоні попередньо записаної музики на інструментах, яких не вистачало. Це частково обмежує можливість опублкувати такі твори під вільними ліцензіями, принаймні до з'ясування авторів фонових записів. Певні незручності при оформлені дозволів були в зв'язку з частковими змінами програми вечора. --Perohanych (обговорення) 16:16, 19 березня 2014 (UTC)