Обговорення користувача:Perohanych

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search
Архів поперередніх обговорень тут.

Статус файлу Файл:Рабочая газета.gif[edit source]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Рабочая газета.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 07:20, 3 січня 2020 (UTC)
Використав цей файл для ілюстрування статті --Perohanych (обговорення) 17:28, 4 січня 2020 (UTC)

Сторінку Аспект-Поліграф номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Аспект-Поліграф, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 січня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:08, 5 січня 2020 (UTC)

Сторінку Спілка українських підприємців номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Спілка українських підприємців, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 січня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:13, 9 січня 2020 (UTC)

Сторінку Каганець Ігор Володимирович номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Каганець Ігор Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 січня 2020. Що ще можна зробити? --Goo3 (обговорення) 17:19, 11 січня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Міненко Михайло Анатолійович[edit source]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міненко Михайло Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 08:56, 12 січня 2020 (UTC)

Сторінку Рада національних асоціацій товаровиробників номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рада національних асоціацій товаровиробників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 січня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 18:46, 16 січня 2020 (UTC)

Віківісник[edit source]

Ю.Й.! У Вашому варіанті віківісника перелік найбільш відвідуваних сторінок один, а у ФБ обговорюють інший. В чому річ?--Білецький В.С. (обговорення) 17:09, 18 січня 2020 (UTC)

Той розділ вісника не я веду. --Perohanych (обговорення) 17:34, 18 січня 2020 (UTC)

Сторінку Інтелзахист номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інтелзахист, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 січня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 21:18, 20 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[edit source]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

This Month in Education: January 2020[edit source]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 1 • January 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 07:26, 3 лютого 2020 (UTC)

Сторінку Правовий простір номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Правовий простір, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 07:39, 6 лютого 2020 (UTC)

Розмістив тут --IgorTurzh (обговорення) 12:17, 10 лютого 2020 (UTC).

Сторінку Крижанівський Сергій Вікторович номіновано на вилучення[edit source]

Nuvola apps important.svg

Стаття Крижанівський Сергій Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 12:05, 6 лютого 2020 (UTC)

Щодо правок у чинних правилах і настановах[edit source]

Вітаю.

Ви щойно зробили правку ред.№ 27219397 у правилі Вікіпедія:Розголошення особистої інформації, щодо якої ви раніше діставали обґрунтоване заперечення на СО правила. Я хочу нагадати, що затвердження цього правила відбулося після широкого обговорення його тексту, відповідних правок, а потім і голосування спільноти. Тому ваші одноосібні правки, які дещо виходять за межі просто дрібних редакційних виправлень, теж мають пройти процедуру обговорення і затвердження. Лише після цього вони також вважатимуться частиною поточного консенсусу у спільноті.

Вдячний за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 12:49, 10 лютого 2020 (UTC)

Я ще раз наголошу вам про необхідність обговорювати нетривіальні правки у затверджених правилах і настановах, перш ніж ви їх зробите. Якщо ви уважно прочитаєте правило ВП:РОІ, ви зрозумієте чому важливим є уточнення в першу чергу, яке я повернув: ред.№ 27257747. --VoidWanderer (обговорення) 15:39, 13 лютого 2020 (UTC)

Питання від Роман Капоне (18:14, 12 лютого 2020)[edit source]

Доброго дня, в як можна створити запис? --Роман Капоне (обговорення) 18:14, 12 лютого 2020 (UTC)

Добрий день! Читайте отут: Обговорення користувача:Роман Капоне --Perohanych (обговорення) 08:39, 13 лютого 2020 (UTC)