Обговорення користувача:Perohanych

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів поперередніх обговорень тут.

Статус файлу Файл:Рабочая газета.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Рабочая газета.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 07:20, 3 січня 2020 (UTC)
Використав цей файл для ілюстрування статті --Perohanych (обговорення) 17:28, 4 січня 2020 (UTC)

Сторінку Аспект-Поліграф номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Аспект-Поліграф, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 січня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:08, 5 січня 2020 (UTC)

Сторінку Спілка українських підприємців номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Спілка українських підприємців, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 січня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:13, 9 січня 2020 (UTC)

Сторінку Каганець Ігор Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Каганець Ігор Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 січня 2020. Що ще можна зробити? --Goo3 (обговорення) 17:19, 11 січня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Міненко Михайло Анатолійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міненко Михайло Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 08:56, 12 січня 2020 (UTC)

Сторінку Рада національних асоціацій товаровиробників номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рада національних асоціацій товаровиробників, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 січня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 18:46, 16 січня 2020 (UTC)

Віківісник[ред. код]

Ю.Й.! У Вашому варіанті віківісника перелік найбільш відвідуваних сторінок один, а у ФБ обговорюють інший. В чому річ?--Білецький В.С. (обговорення) 17:09, 18 січня 2020 (UTC)

Той розділ вісника не я веду. --Perohanych (обговорення) 17:34, 18 січня 2020 (UTC)

Сторінку Інтелзахист номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інтелзахист, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 січня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 21:18, 20 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

This Month in Education: January 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 1 • January 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 07:26, 3 лютого 2020 (UTC)

Сторінку Правовий простір номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Правовий простір, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 07:39, 6 лютого 2020 (UTC)

Розмістив тут --IgorTurzh (обговорення) 12:17, 10 лютого 2020 (UTC).

Сторінку Крижанівський Сергій Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Крижанівський Сергій Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 лютого 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 12:05, 6 лютого 2020 (UTC)

Щодо правок у чинних правилах і настановах[ред. код]

Вітаю.

Ви щойно зробили правку ред.№ 27219397 у правилі Вікіпедія:Розголошення особистої інформації, щодо якої ви раніше діставали обґрунтоване заперечення на СО правила. Я хочу нагадати, що затвердження цього правила відбулося після широкого обговорення його тексту, відповідних правок, а потім і голосування спільноти. Тому ваші одноосібні правки, які дещо виходять за межі просто дрібних редакційних виправлень, теж мають пройти процедуру обговорення і затвердження. Лише після цього вони також вважатимуться частиною поточного консенсусу у спільноті.

Вдячний за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 12:49, 10 лютого 2020 (UTC)

Я ще раз наголошу вам про необхідність обговорювати нетривіальні правки у затверджених правилах і настановах, перш ніж ви їх зробите. Якщо ви уважно прочитаєте правило ВП:РОІ, ви зрозумієте чому важливим є уточнення в першу чергу, яке я повернув: ред.№ 27257747. --VoidWanderer (обговорення) 15:39, 13 лютого 2020 (UTC)

Питання від Роман Капоне (18:14, 12 лютого 2020)[ред. код]

Доброго дня, в як можна створити запис? --Роман Капоне (обговорення) 18:14, 12 лютого 2020 (UTC)

Добрий день! Читайте отут: Обговорення користувача:Роман Капоне --Perohanych (обговорення) 08:39, 13 лютого 2020 (UTC)

This Month in Education: February 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 1 • February 2020


ContentsHeadlinesSubscribe
In This Issue
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 22:06, 3 березня 2020 (UTC)

Питання від Naziia (18:45, 4 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Я завантажила надіслані мені статті, начебто все добре, але у мене не вийшло із переменуванням. У меню просто немає такого варіанту дії, як в інструкції. Підкажіть, будь-ласка, що робити? --Naziia (обговорення) 18:45, 4 березня 2020 (UTC)

@Naziia: привіт. Перейменовувати можуть лише автопідтверджені користувачі. Статус автопідтвердженої ви отримуєте через 4 дні після реєстрації, тобто вам треба ще два дні почекати (станом на цей момент)--Piramidion 15:00, 6 березня 2020 (UTC)

Сторінку ReFuture Clinic номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ReFuture Clinic, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 березня 2020. Що ще можна зробити? --Helixitta (t.) 19:32, 8 березня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Турянський Іван Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Турянський Іван Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 07:47, 10 березня 2020 (UTC)

Сторінку Ф1 ЦЕНТР номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ф1 ЦЕНТР, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2020. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 00:13, 17 березня 2020 (UTC)

Сторінку Дерев'янко Ганна Олександрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дерев'янко Ганна Олександрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 04:38, 17 березня 2020 (UTC)

Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Івано-Франківський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Івано-Франківський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://ocnttum.if.ua/%d1%96%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8f/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Івано-Франківський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Надалі пропонується:

Сторінку Хостмайстер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хостмайстер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 березня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 19:05, 21 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Just doing the good.Have a good day!))) Papapizza 1 (обговорення) 06:56, 24 березня 2020 (UTC)

Сторінку Герасимова Таліна Вікторівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Герасимова Таліна Вікторівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 березня 2020. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:01, 25 березня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Оце - грубе порушення ВП:НО. Так робити не можна. --Brunei (обговорення) 00:51, 26 березня 2020 (UTC)

Поясніть Вашу думку, будь ласка. Це було би образою чи погрозою, якби адресувалося конкретному користувачеві. В даному випадку це є позицією щодо видалянців. Крім того, Ви прекрасно знаєте, що термін "вилучити користувача" є абракадаброю. Я би швидше оцінив як погрозу саме Вашу реакцію на мою думку. --Perohanych (обговорення) 06:52, 26 березня 2020 (UTC)ло
Ви написали «я би повилучав редакторів, які номінують на вилучення статті». Статтю номінував я. Ви не уточнили, звідки би Ви вилучили цього «редактора»: з Вікіпедії чи з життя. Ви були урядовим чиновником, судячи зі статті про Вас, у Вас мають бути зв'язки у владі. Мені достеменно відомо, що Ви погрожували жінці поза Вікіпедією. Я розцінюю Ваші слова як пряму погрозу на мою адресу та на адресу інших користувачів, які номінують статті на вилучення. Це дуже серйозно й я вимагаю від Вас припинити це негайно.
Моя реакція - це конкретна оцінка Вашого внеску: двох статей в українській вікіпедії і посилання на дії адміністраторів англійської Вікіпедії. Мені шкода, що Ваш внесок у цих випадках саме такий. --Brunei (обговорення) 15:58, 26 березня 2020 (UTC)
Про «достеменно відомо». Бувальщина від від знайомого військового прокурора. Одна жінка принесла до прокурора скаргу на солдата—красеня, начебто він її зґвалтував. Виявилося — просто заміж хотіла, а історію придумала, бо він їй відмовив у коханні.
Про оцінки моїх статей — я й сам знаю недоліки деяких окремих статей, які створоював сім і більше років тому.
Про дії адміністраторів англійської Вікіпедії — вони свої дії повідміняли. І зовсім не через мої зв'язки у владі :)
А вилучати, я би вилучив, (уточню, що з Вікіпедії), але ж Ви точно знаєте, цього не станеться, оскільки на це треба консенсус спільноти редакторів і адміністративні права. Якби я написав, що закинув би таких редакторів на Місяць, Ви б теж сприйняли як погрозу? :) --Perohanych (обговорення) 17:04, 26 березня 2020 (UTC)

Сторінку Всеукраїнський батьківський комітет по боротьбі з наркотиками номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Всеукраїнський батьківський комітет по боротьбі з наркотиками, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 березня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:34, 26 березня 2020 (UTC)

Сторінку Турянський Іван Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Турянський Іван Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:48, 29 березня 2020 (UTC)

Сторінку Удянський Микола Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Удянський Микола Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 04:50, 29 березня 2020 (UTC)

This Month in Education: March 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 3 • March 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 15:30, 30 березня 2020 (UTC)

Сторінку Яцунь Олександр Михайлович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Яцунь Олександр Михайлович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 квітня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 09:42, 4 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Сторінку Українська асоціація хірургів-герніологів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Українська асоціація хірургів-герніологів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 квітня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 08:21, 13 квітня 2020 (UTC)

Щодо переносу коментаря[ред. код]

Добридень! Вибачте, але я переніс Ваш аргумент на низ обговорення в кнайпі політик, бо Ви фактично розірвали коментар Piznajko, який процитував користувача NickK з ВП:ЗДБ. Я вважаю, що це потрібно, щоб аргументи не переміщувалися між собою. Дякую за увагу!--Fosufofiraito Обг. 13:51, 14 квітня 2020 (UTC)

Допомога[ред. код]

Вітаю! Мені здається, що Вам може бути близькою тематика статті, в створенні якої користувач потребує допомоги. Глянете? --Mcoffsky (обговорення) 12:59, 19 квітня 2020 (UTC)

Глянув :) Написав йому, що зміг. --Perohanych (обговорення) 14:00, 19 квітня 2020 (UTC)

Сторінку Об'єднаний комітет з питань розвідувальної діяльності при Президентові України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Об'єднаний комітет з питань розвідувальної діяльності при Президентові України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 квітня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 04:16, 30 квітня 2020 (UTC)

This Month in Education: April 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 4 • April 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 10:45, 5 травня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Фільчаков Олександр Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фільчаков Олександр Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:28, 29 травня 2020 (UTC)

Барінова Яна Дмитрівна[ред. код]

Вітаю. Стаття була вилучена минулого року після тривалої дискусії через недоведену значимість. Наразі Яна Дмитрівна не отримала державного ордена або посади, що могла б дати їй беззаперечну значимість за ВП:БІО. Тому, будь ласка, прошу Вас, відновіть її через процедуру відновлення вилучених сторінок. --Олег (обговорення) 06:26, 10 червня 2020 (UTC)

ОК, зберу аргументи.
  • Вона насправді була «душею» і «мотором» створення меморіального комплексу,
  • значну додаткову помітність Баріновій надав скандал з приходом в проект Хржановського і її звіільненням. Зараз з цього приводу з'явилося кілька інтерв'ю з Баріновою.
  • не останню роль в підтвердженні значимості Барінової як видатного менеджера культурологічних проектів є Указ Президента України від 20 жовтня 2017 року № 331/2017, яким вона включена до складу Організаційного комітету з питань перспективного розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».
  • видатний публіцист на теми прав людини і Голокосту, має з цих питань понад 100 публікацій.
  • щодо статусу Єврейський дипломат — це справді дуже значимо. У цьому статусі Барінова двічі промовляла в Палаці Націй у Женеві з трибуни Ради ООН з прав людини.

--Perohanych (обговорення) 13:27, 10 червня 2020 (UTC)

This Month in Education: May 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 5 • May 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 16:39, 10 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Танго не для нас[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Танго не для нас був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:40, 11 червня 2020 (UTC)

Сторінку Український мережевий інформаційний центр номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Український мережевий інформаційний центр, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 червня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 05:34, 13 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Танго не для нас[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Танго не для нас був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 11:57, 19 червня 2020 (UTC)

This Month in Education: June 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 6 • June 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 03:54, 24 червня 2020 (UTC)

Сторінку WikiLegalAid номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття WikiLegalAid, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 липня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 12:34, 7 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Шабшай Юхим Михайлович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шабшай Юхим Михайлович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:05, 8 липня 2020 (UTC)

Сторінку Удянський Микола Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Удянський Микола Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 липня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:35, 9 липня 2020 (UTC)

Сторінку Качка Тарас Андрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Качка Тарас Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 13:34, 17 липня 2020 (UTC)

Стаття Жарінова Алла Георгіївна[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Жарінова Алла Георгіївна. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 14:16, 18 липня 2020 (UTC)

Сторінку Список видань Кобзаря номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список видань Кобзаря, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 липня 2020. Що ще можна зробити? --Acedtalk 15:07, 25 липня 2020 (UTC)

Сторінку Жарінова Алла Георгіївна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Жарінова Алла Георгіївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:43, 27 липня 2020 (UTC)

Тимур Литовченко[ред. код]

Доброго дня! Закінчую статтю, хочу номінувати на «добру». Ви колись її також редагували. Не бажаєте допомогти з вичиткою, порадою? буду вдячний. --ROMANTYS (обговорення) 11:22, 29 липня 2020 (UTC)

Павленко Віктор Олексійович (лікар)[ред. код]

Вітаю! Пригадав я тут Ваше колишнє прохання щодо його могили. Отже, є в мене ці фото. Більш того, там на пам'ятнику є й портретик — його також сфотографував. Але що з цім робити, незрозуміло. Портрет по ВП:КДВ певно не пройде, бо немає даних про опублікування. А саме пам'ятник насправді за відсутністю інших ілюстрацій виглядатиме сумнівно; він, до речі, досить тривіальний. Ну, якщо зміркуєте, куди це можна притулити, — пишіть.:) --FITY CHANGE (обговорення) 15:12, 29 липня 2020 (UTC)

Як добре! Вантажте їх у Вікісховище і скиньте мені посилання на файли чи категорію. Використаю на сторінці https://wiki.nosivka.info/Павленко_Віктор_Олексійович Тримаймося! --Perohanych (обговорення) 16:39, 29 липня 2020 (UTC)
@FITY CHANGE: Як варіант — пришліть на perohanychAt sign.svggmail.com --Perohanych (обговорення) 19:41, 29 липня 2020 (UTC)
Вислав нарешті, вибачте за затримку. Успіхів! --FITY CHANGE (обговорення) 12:36, 12 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Транспрес&С номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Транспрес&С, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 липня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 20:27, 29 липня 2020 (UTC)

Сторінку Кузьмінський Володимир Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кузьмінський Володимир Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:18, 30 липня 2020 (UTC)

Сторінку Модернізація системи соціальної підтримки населення України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Модернізація системи соціальної підтримки населення України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 20:51, 30 липня 2020 (UTC)

Сторінку Пильтяй Дмитро Андрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пильтяй Дмитро Андрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 14:45, 1 серпня 2020 (UTC)

This Month in Education: July 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 7 • July 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 05:27, 5 серпня 2020 (UTC)

Статтю Музей радянської окупації (Київ) висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Музей радянської окупації (Київ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2020, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Gouseru Обг. 20:55, 16 серпня 2020 (UTC)

@AlexKozur: Попросився в друзі ФБ до ініціаторів створення музею https://www.facebook.com/ogaryaga/ і https://www.facebook.com/vlad.mykhailenko.1, написав їм такі запити в месенджері «Вітаю. 5 років тому започаткував було статтю у вікіпедії https://uk.wikipedia.org/wiki/Музей_радянської_окупації_(Київ) Чи ця ідея мала якесь продовження? ». Чекаю. --Perohanych (обговорення) 11:53, 17 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Михайлюк Тетяна Василівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Михайлюк Тетяна Василівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 05:07, 19 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Кампа номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кампа, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 18:42, 21 серпня 2020 (UTC)

This Month in Education: August 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 8 • August 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 13:33, 23 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Дронюк Андрій Мирославович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дронюк Андрій Мирославович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 серпня 2020. Що ще можна зробити?

Сторінку Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 09:03, 2 вересня 2020 (UTC)

Питання від Мамонтов Ігор Олександрович (20:30, 2 вересня 2020)[ред. код]

Доброго вечора! Я зареєстрував сторінку на сайті, прикріпив текст і фото, але не бачу у пошукових ресурсах себе. Підкажіть будь-ласка - у чому проблема? Дякую!!! --Мамонтов Ігор Олександрович (обговорення) 20:30, 2 вересня 2020 (UTC)

@Мамонтов Ігор Олександрович: Вітаю. Статті створюються в основному просторі Вікіпедії отак https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Мамонтов_Ігор_Олександрович&action=edit&redlink=1, а не у просторі користувача, як зробили Ви. Також прочитайте Вікіпедія:Конфлікт інтересів, особливо останні абзаци і Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Perohanych (обговорення) 08:37, 3 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Спеціалізована школа-дитячий садок «Кияночка» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Спеціалізована школа-дитячий садок «Кияночка», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 11:55, 15 вересня 2020 (UTC)