Обговорення користувача:Perohanych

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів поперередніх обговорень тут.

Пожоджук Дмитро Онуфрійович[ред. код]

Доброго дня. Пан Дмитро у вас у друзях на фейсбуці. Можете попросити в нього вільне фото для статті, а то пан Kharkivian хоче щоб його вилучили.--Kamelot (обговорення) 15:59, 1 січня 2021 (UTC)

Добрий день! Спробую. --Perohanych (обговорення) 16:01, 1 січня 2021 (UTC)
@Kamelot: Написав Дмитру у ФБ. А Ви є у ФБ? --Perohanych (обговорення) 07:53, 4 січня 2021 (UTC)
Навіть ми у друзях. Як би я тоді взнав, що він у вас у друзях. Фейсбук видав, що спільний друг Пероганич--Kamelot (обговорення) 08:14, 4 січня 2021 (UTC)

This Month in Education: January 2021[ред. код]

This Month in Education

Volume 10 • Issue 1 • January 2021


ContentsHeadlinesSubscribe
In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: ZI Jony 17:26, 23 січня 2021 (UTC)

This Month in Education: January 2021[ред. код]

This Month in Education

Volume 10 • Issue 1 • January 2021


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 15:35, 24 січня 2021 (UTC)

Крим - це Україна![ред. код]

Satellite picture of Crimea, Terra-MODIS, 05-16-2015.jpg За рішучість!
«Війни правок» у «Вікіпедії»: чому мовні розділи енциклопедії не сходяться в оцінці подій у Криму. І зі святом! ) -- Old Navy 08:09, 30 січня 2021 (UTC)

Театр «Особистості»[ред. код]

Вітаю! Стаття вилучалась у жовтні 2020 року, тому її відновлення можливе тільки через ВП:ВВС. Вилучаю, але можу перенести в особистий простір для подання заявки. --Mcoffsky (обговорення) 10:13, 1 лютого 2021 (UTC)

@Mcoffsky: Чи можна створювати статтю з нуля, після того, як вона вилучалася? Якщо так, то через скільки часу?
Будь ласка, відновіть в особистий простір обидві статті — і ту яку я створив, і ту, яка вилучалася в жовтні 2020 --Perohanych (обговорення) 10:20, 1 лютого 2021 (UTC)
Якщо було вилучено через незначущість, то не важливо, скільки часу пройшло. Тобто, кілька місяців тому значущості не було, і як її не переписуй - значущість потрібно доводити через ВП:ВВС. Інша справа, коли статті вилучаються через порушення авторських прав, машинний переклад тощо, а значущість при цьому під сумнів не ставиться, - тоді можна процедуру відновлення статей «обійти». Відновлюю. --Mcoffsky (обговорення) 10:23, 1 лютого 2021 (UTC)
Не дивився. з якої причини її видаляли. Позавчора був на їхньому спектаклі «Мина Мазайло» — великий глядацький зал, професійна трупа, десятки постановок. Подивився — джерела є, тож значущість очевидна. Вони приведені в статті. --Perohanych (обговорення) 10:27, 1 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Ходак Ігор Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ходак Ігор Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 лютого 2021. Що ще можна зробити? Anntinomyобг 15:39, 2 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Зображення:Олекса Захаряк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Олекса Захаряк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 11:04, 3 лютого 2021 (UTC)

Зробіть можливим святкування 30-річчя української днржави у Вікіпедії[ред. код]

Coat of Arms of UNR.svg
Stamp of Ukraine s18.jpg

Шановний дописувачу української Вікіпедії Perohanych!

Запрошую, Вас взяти участь у Місяці 30-річчя Української незалежності, що проходитиме з 24 липня по 24 серня 2021 року. Якщо ви можете прошу вас поставити підпис на сторінці конкурсу, щоб він з ідеї переріс в реальний проект!) Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць 30-річчя Української незалежності

Ви зможете написати на теми запропоновані в списку, а також написати на будь-яку тему яка вам до вподоби. Будемо раді вашій участі!--Користувач:Ольжич Мушинський (обг.) 14:01, 4 лютого 2021 (UTC)

@Ольжич Мушинський: Написав отут Обговорення Вікіпедії:Проєкт:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць 30-річчя Української незалежності --Perohanych (обговорення) 12:15, 4 лютого 2021 (UTC)

This Month in Education: February 2021[ред. код]

This Month in Education

Volume 10 • Issue 2 • February 2021


ContentsHeadlinesSubscribe
In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: ZI Jony 07:33, 24 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Idel_Ural.jpeg
 2. File:Datagroup.jpg
 3. File:Лого_Буквы.PNG
 4. File:Logo_Instaplus.png
 5. File:Меблеві_технології.jpg
 6. File:Петро_Сокур.jpg
 7. File:Vere_fund_logo.jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 02:23, 26 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Гнатюк Лідія Павлівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гнатюк Лідія Павлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 лютого 2021. Що ще можна зробити? --piznajko 09:08, 27 лютого 2021 (UTC)