Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Підтримка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English

Підтримка

Цього року в Україні «Вікі любить пам'ятки» — найбільший фотоконкурс пам'яток культури — відбудеться вже вдесяте. Конкурс має на меті зібрати якомога більше світлин нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей в українській Вікіпедії та інших вікіпроєктах.

За попередні роки у конкурсі взяли участь понад три тисячі учасників і їх кількість з року в рік зростає. А завдяки роботі конкурсантів, вже більше сотень історичних пам'яток України «отримали» свої зображення у Вікіпедії.

Формат конкурсу передбачає роботу національного журі, яке обере найкращі 10 фотографій, які будуть представляти Україну на міжнародному етапі Wiki Loves Monuments. Також будуть відзначені автори найкращих світлин за регіонами України; учасники, що сфотографували найбільше об'єктів; переможці у спеціальних номінаціях тощо.

Ми запрошуємо стати партнерами конкурсу інформаційні ресурси, приватні компанії, державні установи, які готові до співпраці та розділяють пріоритети конкурсу. Нам цікава підтримка від підприємців, креативних просторів, громадських об'єднань, благодійних фондів, фотографів та фотостудій, яким болить збереження пам'яток української культури.

Будемо вдячні за поширення інформації про конкурс на офіційних сайтах, у соціальних мережах чи навіть за розміщення афіші конкурсу на інформаційних дошках у приміщеннях.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlmAt sign.svgwikimedia.org.ua

Матеріали для поширення[ред. код]

  • Інфографіка «Як взяти участь» (клікніть на зображення, щоб відкрити у повному розмірі):
Інфографіка «Як взяти участь»
  • Банер для використання на сайті (клікніть на зображення, щоб відкрити у повному розмірі):
Банер фотоконкурсу Вікі любить пам'ятки 2021
  • Банер спецномінації «Пам'ятки Подесення» (клікніть на зображення, щоб відкрити у повному розмірі):
Банер спецномінації «Пам'ятки Подесення»
  • Оголошення для друку для розміщення на інформаційних дошках «Вікі любить пам'ятки» 2021 (клікніть на зображення, щоб відкрити у повному розмірі):
Оголошення для друку для розміщення на інформаційних дошках ВЛП 2021
Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English