Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/ЧаПи

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи EnglishЧасті Питання

Які призи конкурсу?

[ред. код]

Призи залежать від номінації.

 • У всеукраїнській номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток» вартість приза залежить від місця. Призи співмірні із вартістю фотоапарата, планшета, об’єктива за перше, друге, третє місця (і нижчі за решту місць).
 • У всеукраїнській номінації за найкраще фото призовий фонд ділиться порівну між авторами усіх 10 фото. Вартість приза співмірна із вартістю недорогого фотоапарата.
 • Переможці в інших номінаціях (найкраще фото регіону, найбільше сфотографованих пам’яток регіону тощо) отримують набір сувенірів від організаторів конкурсу та запрошення на церемонію нагородження (якщо вона проводиться). Якщо є перемоги у кількох «регіональних» номінаціях, вони теж сумуються, і переможці обирають сертифікати в онлайн-магазинах на цю суму.
 • У спеціальних номінаціях призи залежать від кожної номінації.

Традиційно самі призи переможці обирають собі самі у рамках визначеного призового фонду. Ми хочемо, щоб наші призери отримали саме те, що потрібно їм.

Якщо учасник(ця) виграє відразу кілька номінацій, вартість призів сумується.

Я — переможець чи переможниця з попереднього конкурсу. Мені ще не прийшов ні диплом, ні призи чи сувеніри. Що робити?

[ред. код]

Дипломи/відзнаки та призи/сувеніри будуть, Ви мали отримати листа від нас із проханням підтвердити інформацію. Якщо не отримували такого листа — перевірте спам, перевірте пошту, яка вказана у Вашому обліковому записі у вікіпроєктах. Якщо не знайшли — напишіть нам, будь ласка, на wlmwikimedia.org.ua.

Як впливає на конкурс пандемія COVID-19?

[ред. код]

Пандемія COVID-19 сама по собі не є перешкодою для проведення конкурсу. При цьому ми закликаємо учасників конкурсу дотримуватися усіх карантинних обмежень. Уникайте необов’язкових подорожей, а натомість фотографуйте пам’ятки неподалік від дому або подавайте фотографії зі своїх архівів. Дотримуйтеся усіх обмежень та правил безпеки, встановлених у вашому регіоні. Зберігайте соціальну дистанцію та дотримуйтесь рекомендацій відповідних державних органів.

Як можна подати фотографії на конкурс?

[ред. код]

Вам потрібно зареєструватися або увійти у вже існуючий акаунт у Вікіпедії, знайти у списку пам’яток потрібні вам і завантажити фото, натиснувши [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» праворуч. Фото слід подавати з 1 по 31 жовтня (у попередні роки конкурс проводився з 1 по 30 вересня).

Чи можна подавати відео на конкурс?

[ред. код]

Так, можна. Вони будуть оцінюватися в окремій спеціальній номінації.

У мене не відображається Майстер завантажень, коли я натискаю кнопку «Завантажити фото» біля потрібної пам’ятки. Що робити?

[ред. код]

Просто оновіть сторінку, і проблема вирішиться.

Скільки фото можна подавати на конкурс?

[ред. код]

Жодних обмежень щодо кількості завантажених фотографій немає. Навпаки, якщо ви маєте багато фото, ми заохочуємо вас подавати світлини якомога більшої кількості пам’яток та вручаємо окремі призи за найбільшу кількість сфотографованих об’єктів.

А якщо у мене дуже-дуже багато фото?

[ред. код]

Звертайтеся до нас за технічною підтримкою. Якщо файли з вашими світлинами містять у своїй назві правильний ідентифікатор пам'яток, то можете вантажити їх усіх через цю сторінку: Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Завантажувач, вони всі ввійдуть до конкурсу з ідентифікатором 99-999-9999, а ми по завершенні конкурсу їх «розкидаємо» по правильних пам'ятках автоматичною програмою. Ми також писали про інші можливі варіанти у блозі, тож пишіть нам на wlmwikimedia.org.ua.

Я не займаюся фотографією професійно, чи можна мені брати участь у конкурсі?

[ред. код]

Так, звісно! По-перше, навіть якщо ви не виграєте призів за найкращі фото, ви все одно можете стати переможцем в інших номінаціях (наприклад, за кількість сфотографованих пам’яток в Україні чи у вашому регіоні). І в будь-якому разі ви долучитеся до спільноти учасників конкурсу та допоможете задокументувати пам’ятки рідного краю. Крім того ваші знімки зможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедії. Перегляньте цю сторінку з порадами для учасників.

Чи можуть брати участь у конкурсі юридичні особи?

[ред. код]

Так, якщо ви є офіційно уповноважені представляти вашу установу чи організацію, і будете вантажити фотографії чи відео, авторськими правами на які володіє ваша установа чи організація (як службові твори). Реєструючись, ви маєте вказати своє власне ім'я та у дужках вказати назву установи (можна скорочену назву, якщо дуже довга). І обов'язково вкажіть електронну адресу при реєстрації. Також було б бажано, щоб ви написали листа до оргкомітету на wlmwikimedia.org.ua, щоб ми знали про вашу участь.

Чи можна подавати будь-які знімки?

[ред. код]

Ні, на знімках має бути зображена пам’ятка культурної спадщини з офіційного конкурсного списку чи списків спеціальних номінацій.

Чи можна подавати знімки зроблені трохи раніше чи декілька років тому, а не упродовж періоду конкурсу?

[ред. код]

Так, ви можете подати власні роботи на конкурс, зроблені будь-коли до 30 червня 2023 року включно. Це обмеження встановлене Організаційним комітетом для безпеки учасників (не робити світлини зараз), а також для уникнення розкриття інформації, що може зашкодити національній безпеці. Роботи мають бути завантажені на конкурс із 1 по 31 жовтня. Роботи зроблені після 30 червня 2023 року не будуть прийматися (окрім спецномінації «Інтер'єри», де можна подавати поточні фото з дотриманням вимог безпеки).

Як Організаційний комітет буде визначати дату роботи?

[ред. код]

Організаційний комітет буде перевіряти EXIF робіт, а також дивитися (за можливості) чи зображений об'єкт так виглядав станом до 30 червня 2023 року включно. Якщо учасники вантажать свої фотоархіви зроблені фотоапаратом, де не було вказано дат, прохання вказувати дату створення фото (хоча б приблизно) при завантаженні: до 1994 року, 2004 рік тощо.

Чи можна завантажити фото заздалегідь, до початку конкурсу?

[ред. код]

Ні, в конкурсі можуть брати участь лише фото подані у період з 1 по 31 жовтня за київським часом.

Чи можна ретушувати фото?

[ред. код]

Так. Ви можете редагувати свої знімки будь-яким програмним забезпеченням. Проте варто все ж утриматися від надмірної обробки (додавання, видалення чи переміщення об’єктів; «художнє розмиття», колажі тощо).

Чи є якісь технічні вимоги до фотографій?

[ред. код]

Фотографії слід завантажувати у форматі JPEG або TIFF, роздільність (добуток довжини на ширину фотографії в пікселях) має становити не менше, ніж 0,5 МПкс — для для кількісної номінації, та не менше 4 МПкс — для якісної номінації.

Я живу в Запоріжжі чи за кордоном, але хочу завантажити фотографію із пам’яток Івано-Франківська. Чи можна так робити?

[ред. код]

Звичайно. Ви можете подавати фотографії з будь-якого куточка України, незалежно від вашого місця проживання. Щоб брати участь в конкурсі, не обов’язково жити в Україні чи мати українське громадянство.

Чи беруть участь у конкурсі фотографії із тимчасово окупованих територій України?

[ред. код]

Так. Пам’ятки культурної спадщини Автономної Республіки Крим, Севастополя та тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей також входять до конкурсних списків, і ми дуже вдячні, якщо ви зможете завантажити їхні фото.

Коли я реєструюся у Вікіпедії для участі у конкурсі, потрібно вказувати справжні ім’я та прізвище чи можна придумати будь-який нік?

[ред. код]

Під час реєстрації можна обрати будь-яке ім’я користувача: як ваше справжнє ім’я, так і вигаданий нікнейм. Заборонені образливі, оманливі та рекламні імена (детальніше про це можна прочитати за посиланням: Імена користувачів).

Чому у ваших списках немає потрібної мені пам’ятки?

[ред. код]

Це може бути через одну з трьох причин:

 • Можливо, ми ще не встигли її додати. Напишіть нам на wlmwikimedia.org.ua. Якщо знаєте, яким документом (указом, постановою тощо) об’єкту надано статус пам’ятки, повідомте нам.
 • Може бути, що державна установа, якій ми надіслали запит на перелік пам’яток, не надала нам [повної] відповіді. Якщо знаєте, яким документом (указом, постановою тощо) об’єкту надано статус пам’ятки, повідомте нам на wlmwikimedia.org.ua, це дуже прискорить процес.
 • Трапляється, що цінні об’єкти досі не визнані пам’ятками культурної спадщини. Наш конкурс же обмежується лише офіційно визнаними пам’ятками та списками спеціальних номінацій.

В будь-якому випадку, напишіть на wlmwikimedia.org.ua і ми звернемо увагу на це питання.

Чи можна завантажувати фотографії з підписами або «водяними знаками»?

[ред. код]

На Вікісховищі фотографії з підписами (або «водяними знаками») не заборонені, але існує рекомендація підписи вилучати, оскільки вони обмежують можливості подальшого використання, а інколи й погіршують якість фотографії. Тому такі фото можна завантажувати у рамках конкурсу, але за можливості краще завантажувати світлини без підписів. Фото з підписами або «водяними знаками» можуть отримати нижчий бал журі, або ж інші користувачі можуть вилучити підпис або «водяний знак» із зображення.

Потрібно виправити дані Exif. Як це зробити?

[ред. код]

Детально розписано тут: Commons:Exif.

Я завантажив/ла фото, але не вибрав(ла) спеціальну номінацію у Завантажувачі

[ред. код]

Якщо ви завантажили відео, світлини пам'яток Харкова, німецької чи єврейської спадщини, або фото зруйнованих чи пошкоджених російською війною пам'яток — і ці об'єкти ви вантажили з конкурсних списків — вам не потрібно більше нічого робити, адже ці роботи попадуть до відповідних спецномінацій автоматично.

Якщо ви вантажили на спецномінації «Фотоплівка», «Інтер'єри» чи «Елементи екстер'єру», ви мали вказати це у Завантажувачі.

Якщо ви не вказали це у процесі завантаження, вам потрібно відредагувати файл, який ви завантажили, й додати в його описі відповідні шаблони (тобто вставити код):

Ви можете також написати нам про це, надіславши нам лінк(и) на фото на wlmwikimedia.org.ua, і ми перенесемо ваше фото у відповідну номінацію.

Помилково завантажив(ла) фото не тієї пам'ятки. Що мені робити?

[ред. код]

Нічого страшного, як тільки ви це виявили, напишіть нам на wlmwikimedia.org.ua чи у соцмережах. Бажано вказати назву вашого облікового запису чи посилання на саме фото, що потребує виправлення, і вкажіть, яка пам'ятка мала б бути вказана в описі файлу. Також ви можете виправити це самостійно — для цього знайдіть правильний ідентифікатор, і відредагуйте опис файлу з помилкою.

Для цього спершу переконайтеся, що ви залогінені (у правому верхньому кутку має відображатися назва вашого облікового запису). Перейдіть за посиланням Special:MyUploads або натисніть на посилання «Завантаження» зверху із правої сторони будь-якої сторінки Вікісховища, щоб побачити всі фотографії, які ви завантажили. Клацніть по потрібній фотографії і ви потрапите на сторінку з інформацією про неї. Наприклад, ви завантажили світлину дзвіниці Михайлівського собору, але помилково вказали, що це дзвіниця Софійського собору. Натисніть «Редагувати» (зверху сторінки над фотографією). Відкриється сторінка з вікном, у якому буде щось на зразок:

=={{int:filedesc}}==
{{Information
|description={{uk|1=[[:uk:Дзвіниця Софійського собору|Дзвіниця]], [[:uk:Київ|Київ]], [[:uk:Володимирська вулиця (Київ)|вул. Володимирська]], 24}}{{Monument Ukraine|80-391-0150}}[[Category:Wiki Loves Monuments in Ukraine 2023 - Quality]]
|date=2021-11-20 18:16:50
|source={{own}}
|author=[[User:Ваш обліковий запис|Ваш обліковий запис]]
|permission=
|other versions=
}}
{{Location|50.452878|30.515271}}

=={{int:license-header}}==
{{self|cc-by-sa-4.0}}

{{Wiki Loves Monuments 2023|ua}}

[[Category:Saint Sophia Cathedral in Kiev bell tower]]
[[Category:Uploaded via Campaign:wlm-ua]]


Вам потрібно буде зробити заміну трьох елементів в описі файлу:

 1. Замінити у рядку опису файлу (description) ідентифікатор дзвіниці Софійського собору{{Monument Ukraine|80-391-0150}} на ідентифікатор дзвіниці Михайлівського собору{{Monument Ukraine|80-391-1294}}.
 2. Уточнити сам опис, де вказано текстом, що це — дзвіниця Софійського собору (цей текст автоматично підтягується зі списків, коли ви звідти вантажите, тож його потрібно міняти вручну). Замість {{uk|1=[[:uk:Дзвіниця Софійського собору|Дзвіниця]], [[:uk:Київ|Київ]], [[:uk:Володимирська вулиця (Київ)|вул. Володимирська]], 24}} можете просто вказати Дзвіниця Михайлівського собору, а можете зробити трохи акуратніше, щоб було посилання на статтю у Вікіпедії: {{uk|1=[[:uk:Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря|Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря]], [[:uk:Київ|Київ]]}}.
 3. Виправити категорії світлини — при завантаженні зі списків вони також підтягуються автоматично, і їх потрібно виправляти. Замість категорії дзвіниці Софійського собору [[Category:Saint Sophia Cathedral in Kiev bell tower]] потрібно поставити ті, які є для дзвіниці Михайлівського собору [[Category:Bell tower of St. Michael's Golden-Domed Monastery in Kyiv]] та [[Category:Walls of the St. Michael Monastery]] (цю категорію можна підгледіти вказаною у галереї самої пам'ятки у списках).
  1. З технічних причин категорія «кількісного» ([[Category:Wiki Loves Monuments in Ukraine 2023 - Quantity]]) чи «якісного» ([[Category:Wiki Loves Monuments in Ukraine 2023 - Quality]]) фото вставляється в опис світлини, біля ідентифікатора. Якщо це не складно, то перемістіть цей текст до інших категорій світлини внизу. Будемо вдячні за цей додатковий крок!

Вийде щось на зразок:

=={{int:filedesc}}==
{{Information
|description={{uk|1=[[:uk:Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря|Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря]], [[:uk:Київ|Київ]]}}{{Monument Ukraine|80-391-1294}}
|date=2021-11-20 18:16:50
|source={{own}}
|author=[[User:Ваш обліковий запис|Ваш обліковий запис]]
|permission=
|other versions=
}}
{{Location|50.452878|30.515271}}

=={{int:license-header}}==
{{self|cc-by-sa-4.0}}

{{Wiki Loves Monuments 2023|ua}}

[[Category:Walls of the St. Michael Monastery]]
[[Category:Uploaded via Campaign:wlm-ua]]
[[Category:Wiki Loves Monuments in Ukraine 2023 - Quality]]
[[Category:Bell tower of St. Michael's Golden-Domed Monastery in Kyiv]]

Після того, як Ви внесли потрібні зміни, натисніть синю кнопку «Зберегти зміни» під вікном, у якому Ви щойно редагували. Також, нагадаємо, що завжди можете звернутися за допомогою до організаторів на wlmwikimedia.org.ua чи у соцмережах!

Як мені увімкнути електронну пошту мого облікового запису?

[ред. код]

Якщо ви не зазначили адреси електронної пошти в налаштуваннях або не дозволили отримувати електронну пошту від інших користувачів, ми не зможемо зв'язатися з вами. Для того, щоб увімкнути вікіпошту перейдіть у Налаштування, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати вам повідомлення. Ця адреса не буде розкрита публічно та не буде повідомлена третім особам.

Чи можна завантажувати фотографії, які я вже раніше подавала на інші конкурси чи на стоки, або які раніше вже десь були опубліковані?

[ред. код]

Можна, але тільки якщо саме ви є автором цих фото і не передали права на них третій стороні. Завантажувати фото авторства інших людей не можна, навіть якщо вони перебувають під вільною ліцензією (але вільноліцензовані фото не вашого авторства можна завантажувати на Вікісховище поза рамками конкурсу).


Чи можна вантажити у Вікісховище сферичні панорами?

[ред. код]

Так, можна. У Вікісховищі є категорія зі сферичними панорамами. Фотографія завантажується як звичайно, але в опис фотографії варто додати текст {{Pano360}} – це шаблон, що рекомендує переглядати фотографію у спеціальному переглядачі панорам.

Чи можу я завантажувати фото, зроблені в іншій країні?

[ред. код]

Фото, зроблені в іншій країні, не можуть взяти участь в українській частині «Вікі любить пам’ятки». Однак конкурс є міжнародним, і, можливо, потрібна вам країна також проводить свій локальний конкурс. Перевірте список країн-учасниць, дати їхніх конкурсів та їхні правила на цій сторінці.

Як перейменувати свою фотографію?

[ред. код]

Ця опція доступна тільки деяким досвідченим користувачам Вікісховища. Вони зможуть вам допомогти, якщо ви поставите на сторінку обговорення вашої світлини такий текст: {{rename|нове ім’я|1}}

Що робити, якщо пам’ятку прикривають високі дерева або вона стоїть поряд з іншими будинками, і зробити фото, в якому б її було добре видно звіддаля, проблематично?

[ред. код]

Можете зосередитися на деталях екстер’єру чи інтер’єру; можна сфотографувати елементи декору, балкон, старовинні вікна чи двері тощо.

Не можу зареєструватися, бо моя IP-адреса чомусь заблокована. Що мені робити?

[ред. код]

Таке трапляється, коли адміністратори блокують діапазони IP-адрес, щоб уберегтися від атак спамерів, і ваша адреса могла випадково опинитися в цьому діапазоні. В цьому випадку зверніться до організаторів конкурсу за адресою wlmwikimedia.org.ua, і ми спробуємо вирішити проблему. Зауважимо, що не можна редагувати з відкритих чи анонімних проксі, включаючи Tor, публічні VPN-и.

Чи можна десь переглянути список учасників конкурсу, щоб переконатися, що у мене все правильно завантажено і я беру участь?

[ред. код]

Список учасників, які завантажили світлини у рамках конкурсу, можна буде переглянути за посиланням після старту конкурсу: https://wikiloves.toolforge.org/monuments/2023/Ukraine/users. Якщо ви не побачили свого облікового запису у переліку, це може бути через те, що інструмент ще не оновився і не підтягнув найостаннішу інформацію. Напишіть нам на wlmwikimedia.org.ua, якщо хочете переконатися оперативніше, що ваші фото враховані.

Де можна подивитися усі цьогорічні конкурсні фотографії?

[ред. код]

Усі подані на конкурс роботи можна проглянути у конкурсній категорії: Category:Images from Wiki Loves Monuments 2023 in Ukraine.

Я завантажив/ла фото, але помилково подав/ла фото на кількісну номінацію замість якісної. Як можна зробити, щоб воно опинилось в якісній?

[ред. код]

Ви можете надіслати нам лінк(и) на фото на wlmwikimedia.org.ua, і ми перенесемо ваше фото у відповідну категорію.

Під час завантаження фото через конкурсний завантажувач додаються координати пам’ятки. Їх залишати без змін?

[ред. код]

Так, залишайте. Вони додаються автоматично, як і відповідна конкурсна категорія.

Я завантажив/ла фотографії, але вони не відображаються. Чому?

[ред. код]

Переконайтеся, що ви залогінені (у правому верхньому кутку має відображатися назва вашого облікового запису). Перейдіть за посиланням: Special:MyUploads або натисніть на посилання «Завантаження» зверху із правої сторони будь-якої сторінки Вікісховища. Ви побачите всі фотографії, які ви завантажили. Клацніть по фотографії і потрапите на сторінку з інформацією про неї. Перевірте, чи є там табличка з таким текстом: Це зображення завантажене під час «Вікі любить пам’ятки 2023» (під табличкою, де вказано ліцензію). Якщо немає (а це значить, що ви скористались звичайним завантажувачем, замість спеціального конкурсного), натисніть «Редагувати» (зверху сторінки над фотографією). Відкриється сторінка з вікном, у якому буде щось на зразок:

=={{int:filedesc}}==

{{Information

|description={{uk|1=Ваш опис файлу}}

|date=2023-10-01 00:00:00

|source={{own}}

|author=[[User:Ваш обліковий запис|Ваш обліковий запис]]

|permission=

|other versions=

}}

{{Location|48.000000|30.000000}}

=={{int:license-header}}==

{{self|cc-by-sa-4.0}}

[[Category:Ваша категорія (тощо)]]

Вам потрібно в рядку опису файлу (description) дописати {{Monument Ukraine|ID}}, де замість ID – ідентифікатор об’єкта зі списку. Окрім ідентифікатора, необхідно поставити текст {{Wiki Loves Monuments 2023|ua}}.

Вийде щось на зразок:

=={{int:filedesc}}==

{{Information

|description={{uk|1=Ваш опис файлу}}{{Monument Ukraine|00-000-0000}}

|date=2023-10-01 00:00:00

|source={{own}}

|author=[[User:Ваш обліковий запис|Ваш обліковий запис]]

|permission=

|other versions=

}}

{{Location|48.000000|30.000000}}””'<nowiki>

=={{int:license-header}}==

{{self|cc-by-sa-4.0}}

{{Wiki Loves Monuments 2023|ua}}

[[Category:Ваша категорія (тощо)]]

Після того, як Ви внесли потрібні зміни, натисніть синю кнопку «Зберегти зміни» під вікном, у якому Ви щойно редагували. Також можете звернутися за допомогою до організаторів на wlmwikimedia.org.ua

Як взяти участь у спеціальних номінаціях?

[ред. код]

Будь ласка, перегляньте, які саме спеціальні номінації є цього року: спецномінації. На сторінках спецномінацій детально розписано, як саме взяти у них участь.

Я завантажив/ла фото, але мені прийшло сповіщення про те, що його можуть вилучити

[ред. код]

Будь ласка, ознайомтеся із причиною пропонованого вилучення. Можливий варіант, що ви вже публікували це фото десь, і тоді потрібно буде зробити певні кроки, щоб підтвердити вашу особу. Також поширеною причиною вилучення може бути відсутність «свободи панорами» в Україні — можливості вільно фотографувати, змальовувати або знімати на відео твори сучасної архітектури та мистецтва, які розташовані в громадському місці, і публікувати такі зображення чи відео. Детальніше про це можна прочитати тут. Радимо написати нам листом на wlmwikimedia.org.ua з посиланням на номінацію на вилучення чи повідомлення про можливість вилучення робіт, щоб ми глянули.

За яким адміністративно-територіальним устроєм погруповані пам'ятки?

[ред. код]

Конкурсні списки вже подані за чинним адміністративно-територіальним устроєм. ID існуючих об'єктів не змінився. Списки за старим устроєм збережені для історії, вони позначені спеціальним шаблоном.

Чи можна отримати якийсь документ чи диплом, що засвідчує участь у конкурсі цього року?

[ред. код]

Так, під час реєстрації у Вікіпедії слід вказати свою електронну пошту, щоби ми могли з вами зв’язатися. В анкеті, яку ми надішлемо всім учасникам після завершення конкурсу, буде можливість залишити контакти для отримання сертифікату про участь.

Чи можна перейменувати свій обліковий запис? А видалити його?

[ред. код]

Так, ви можете перейменувати свій обліковий запис (можливо ви створили обліковку із безглуздим набором літер, або створити під справжнім іменем, а хотіли б псевдонім тощо). Для того, щоб перейменуватися, потрібно подати запит за цією формою. Якщо у вас виникнуть запитання щодо цього, зверніться до оргкомітету листом на wlmwikimedia.org.ua. Вилучити обліковий запис неможливо.

Куди можна звернутися, якщо я маю додаткові запитання?

[ред. код]

Якщо ви не знайшли тут відповіді на своє запитання, надішліть його листом на wlmwikimedia.org.ua, напишіть нам на сторінці обговорення чи в повідомленні до нашої офіційної Фейсбук-сторінки.


Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English