Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Скорочення
ВП:ЗППА

Архіви
Статистика
2018 · 2017 · 2016 · 2015 · 2014 ·  2013 ·  2012 ·  2011 ·  2010 ·  2009 ·  2008 ·  2007
Заявки на права
адміністратора

Будь ласка, додавайте нові заявки знизу.

Ця сторінка призначена для заявок на позбавлення прав адміністратора. Кожен користувач має право висунути адміністратора на позбавлення прав за наявності аргументованих зауважень щодо відповідності цілям і завданням проекту його/її діяльності. Рішення щодо позбавлення прав підбивається на основі голосування.

Перед подачею заявки на позбавлення прав адміністратора потрібно обговорити з ним/нею проблеми, які виникли, шляхом звернення на його/її сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його/її на позбавлення прав. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування. Якщо цієї спроби врегулювання конфлікту не було, заявка може бути достроково закрита бюрократами. Для реалізації підсумку, якщо вирішено позбавити адміністратора прав, слід подавати запит до стюардів на спеціальну сторінку.

Рішення про відкликання прав адміністратора повинна приймати спільнота Вікіпедії.

Для позбавлення прав адміністратор повинен(-на) набрати щонайменше 51% голосів «за» позбавлення (серед голосів «за» і «проти»). Голосування триває з моменту номінації, та завершується через 1 тиждень після загального оголошення. У голосуванні беруть участь зареєстровані користувачі, які на момент початку голосування мають стаж у Вікіпедії не менше 2 тижнів і понад 100 редагувань в основному просторі.
The sysop flag is removed if the nomination is supported by at least 51% of voters. The voting lasts since the nomination was done and ends in one week after a public announcement.

Зняття з адміністратора прав за власним бажанням відбувається без обговорення та голосування після запиту до стюардів.

Подати заявку на позбавлення прав адміністратора

Поточні голосування[ред. код]

Tohaomg[ред. код]

Отож, я ж писала, що ніколи не оформляла таких сторінок. Та й й є один позитив: дізналась, що в такого амбіційного користувача немає прав адміна Вікіпедії. Й, сподіваюсь, ніколи не буде.... Добре, тоді я не полишу проект і "задушу" його на зборах ) Нахабний такий користувач....--В.К. Обг 19:15, 17 листопада 2018 (UTC)

Будьте люб'язні стримуватися. Пам'ятайте про ВП:НО і про ВП:НПК не забувайте. Задушите, нахабний... Подібне неприпустимо. З повагою, GC 007 (обговорення) 19:51, 17 листопада 2018 (UTC)
Що ж ви, Господи, такі дивні усі? По-перше "задушу" написала в лапках, смайлика ще й причепила. По-друге, мене немає й 60 кг, я ще й жінка. Користувач майже вдвічі більший за мене. --В.К. Обг 21:05, 17 листопада 2018 (UTC)
Послухайте, я навіть Ваше «дивні» можу розцінити як порушення ВП:НО. Вся саркастичність очевидна, але це спокійно можна прийняти як образу і переслідування, оскільки Ви висловлюєте надії на подальшу відсутність прав у Користувача, звинувачуєте в нахабстві та, як би це не було смішно, але погрожуєте задушити (сарказм був зрозумілий, але не допустимий в такому формулюванні). Просто утримайтеся від подібних реплік на просторах Вікіпедії. --GC 007 (обговорення) 21:25, 17 листопада 2018 (UTC)
Послухайте, тільки через оці сектантські замашки цю Вікіпедію треба було покинути давним-давно. А я ще й колег залучила та учнів. Аж вивертає від цих "просторів Вікіпедії"... "Моя вас" ніколи не зрозуміє. Бо я вільна від будь-яких правил і будь-де. Лише Божі та людські закони для мене прийняті.... А ви розцінюйте, як хочете....--В.К. Обг 21:57, 17 листопада 2018 (UTC)
Людські закони? Тобто законодавство, вірно? Не будете ж Ви стверджувати, що вільні від українського або міжнародного законодавства? Згідно такої логіки в Вікіпедії діють суто «людські закони», правила які були кимось прийняті і підтримані. Варіанта три: або Ви не порушуєте правил, або порушуючи відповідаєте, або не відвідуєте майданчик де діють ці правила. У будь-якому випадку, успіхів Вам. --GC 007 (обговорення) 22:15, 17 листопада 2018 (UTC)

Див. також[ред. код]