Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Заявки на позбавлення прав патрульного
Скорочення
ВП:ЗППП
Будь ласка, додавайте нові заявки угорі. Додати…

На цій сторінці будь-який користувач має право подати кандидатуру патрульного на зняття його прав, якщо виявить систематичні порушення. Адміністратори підбивають підсумки обговорення, позбавляють прав патрульного, використовуючи сторінку керування правами користувачів, або залишають права.


Архіви

2017201620152014201320122009—2011

Учасник позбавляється прав патрульного в наступних випадках:

  1. Довготермінове блокування учасника, що має цей прапорець, за вандалізм;
  2. Зловживання можливостями або несумлінне ставлення до функцій патрульного (неодноразове створення або схвалення статей, що порушують правила Вікіпедії: спаму, порожніх статей, статей, що є результатом вандалізму, порушення авторських прав тощо).

Заявку на позбавлення прав патрульного може подати будь-який зареєстрований учасник Вікіпедії. На підставі заявки відкривається процедура обговорення, що триває не менше семи діб з моменту подачі заявки. За підсумками обговорення один з адміністраторів виносить ухвалу про зняття прапора або відмову в знятті і виконує його. У разі явного консенсусу про зняття прапора підсумок може бути підведений раніше встановленого терміну. Рішення адміністратора повинне містити чіткі пояснення, посилання на правила.

Минулі обговорення переносяться до архіву.

Заявки на позбавлення статусу[ред. код]

N.Português[ред. код]

Merlin2203[ред. код]

Користувач допускається безлічі граматичних і стилістичних помилок. Вочевидь, не є носієм мови, тому у текстах безліч русизмів. Приклади: Кулівар Віктор Павлович, 5 терапія, Максі Розенблюм, також тут і тут. З огляду на це пропоную позбавити користувача прав автопатрульного. Більш того, права було надано із порушенням правил. --Goo3 (обговорення) 20:35, 11 лютого 2018 (UTC)

Я вичитав статтю Кулівар Віктор Павлович і побачив там доволі небагато помилок і русизмів. Значно більше схоже на людину, яка вчила українську, нормально нею говорить, але живе в російськомовному середовищі. Нічого аж надто трагічного я там не побачив, видно, що користувач перекладав з російської вручну — NickK (обг.) 22:57, 11 лютого 2018 (UTC)
  • Теж перечитав частину статті. Трагізму немає. Не судіть по 2 статтям, дійде до того, що він боятиметься сюди писати. Виправити завжди є кому серед армії анонімних читачів, писати немає кому. — Alex Khimich 23:13, 11 лютого 2018 (UTC)
NickK, Alex Khimich, русизми мають вичитуватись, бо це помилки. Хіба це діло, що за автопатрульним інші патрульні мають шукати помилки? Та і самі права було надано із порушенням правила, я писав про це вчора у адмін-кнайпі. --Goo3 (обговорення) 16:56, 12 лютого 2018 (UTC)
@Goo3: Я згоден, що русизми є, але мені не здається, що тут мова про масові помилки, що впадають в очі, зазначені в п. 2 ВП:ПАТ. Тут переважно дрібні помилки на кшталт надання переваги словам, що відповідають російським, перед питомо українськими відповідниками: не бездоганно, але негайного виправлення не потребує, текст читається нормально — NickK (обг.) 17:29, 12 лютого 2018 (UTC)
NickK, абсолютно згоден з вами, що помилки не критичні і після деякого часу роботи над мовою їх можна уникати. Проте, чи може автопатрульний допускатись такої кількості помилок? --Goo3 (обговорення) 21:48, 12 лютого 2018 (UTC)
Такої — це скільки? Я вирішив подивитися ваш внесок (не заради помсти чи чогось, а просто задля порівняння) та в статті Флаш знайшов ще більше помилок, включно зі слідами автоперекладу (рос. её другом стало її іншому). Теоретично я міг би навіть відкрити номінацію щодо позбавлення вас прав патрульного, але я сподіваюся, що це неуважність, а не система. А все це я до того, що помилки є в усіх (і так, у мене теж, Oleksandr Tahayev колись шукав) — NickK (обг.) 22:46, 12 лютого 2018 (UTC)
Та ви подивіться не на кількість, а на якість. Користувач не вловлює азів. "Поэтому" перекладає як "по-цьому", на зауваження питається: "- а в чому помилка?". Як патрульний з таким рівнем знання мови зможе відрізнити "масові помилки" від "немасових". Не зі зла, але чому не дати комусь перечитати текст, нащо конче треба позначати як вичитаний? Ніхто не каже про вандалізм. Але ВП:Мова також є правилом. Згоден з іншими, що первинно, статус був наданий з порушенням. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:32, 11 травня 2018 (UTC)
Аргументи наведені вище Goo3 щодо позбавлення прав автопатрульного досі є актуальними (дивіться деталі у 2гій номінації користувача на звання патрульнього). Якщо їх підсумувати:
1) 1ша номінація на звання патрульного коли Merlin2023 отримав автопатрульного була зроблена з порушеннями регламенту. Пан ReAl надав права автопатрульного користувачеві Merlin2203 5.01.2018. Користувач не відповідав правилам подачі (статус в українській Вікі складав 14 днів). Окрім того, жодного «консенсусу в обговоренні» не було, щоб надати права автопатрульного згідно того, що користувач патрульний в рувікі
2) Користувач не відповідає вимогам ВП:ПАТ, зокрема првилу ВП:Стиль, оскільки він використувє Google Translate після якого залишаютсья численні русизми, граматичні помилки які є достатньо численними аби трактуватися як систиматичні та масові.--Piznajko (обговорення) 15:20, 15 квітня 2018 (UTC)
Piznajko коли я вам вказував на помилки, то ви чомусь прислухались до мене. Який пункт регламенту був нарушений, при присвоєнні мені АП, може нарешті дасте посилання? Можливо ви якось аргументуєте своє твердження, щодо Google Translate? Про ваш зв'язок із Goo3 я в же зрозумів, ви голосуєте відразу під ним не тільки в моїй номінації, він вам видав статус ПАТ, попри те що у вас були порушення АП. Нажаль наразі в мене немає часу займатися розслідуванням, та він колись з`явиться. Ваші твердження не підкріплені жодним доказом, мені здається що ви не розумієте ні змісту правил, ні їх суті. Для перевірки статей на якість не обов`язково мати права ПАТ.--Merlin2203 (обговорення) 18:42, 21 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня! @Стефанко1982: так як Ви підбивали той підсумок, Ви не врахували, що користувач має права автопатрульного--Чорний Кіт Обг. 15:42, 15 квітня 2018 (UTC)

Привіт! Я не розумію змісту Вашого запитання: яким чином я повинен був врахувати статус автопатрульного при підбиванні підсумку? У заявці на права патрульного було відмовлено через численні стилістичні та граматичні помилки, що зроблені після отримання прав автопатрульного.--Стефанко1982 (обговорення) 17:48, 15 квітня 2018 (UTC)