Вікіпедія:Медичне попередження

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВІКІПЕДІЯ НЕ ДАЄ МЕДИЧНИХ ПОРАД

Вікіпедія містить багато статей з різних розділів медицини, але немає жодної гарантії, що будь-яка з них надає достовірну інформацію, і що наявні у статтях твердження, які стосуються медичних питань, точні, правдиві та відповідають найновішим відкриттям у галузі медицини. Більшість таких статей, частково чи й повністю, написані непрофесіоналами. Навіть якщо деякі з цих тверджень правильні, вони можуть не мати стосунку до Вас або Ваших симптомів.

Медична інформація, представлена у Вікіпедії, в найкращому випадку, є інформацією загального характеру і не може замінити консультацій професіоналів у галузі медицини (таких як фармацевт, терапевт, хірург тощо). Вікіпедія — не лікар.

Жоден з авторів, користувачів, адміністраторів, розробників, спонсорів чи інших осіб, будь-яким чином пов'язаних з Вікіпедією, не несе відповідальності за результати чи наслідки використання інформації, розміщеної на сайті.

Жодна інформація, представлена на Wikipedia.org чи в якомусь іншому проєкті Фонду Вікімедіа, не може тлумачитися як спроба дати медичну консультацію або як спроба у будь-який інший спосіб здійснити медичну практику.