Вікіпедія:Медичне попередження

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікіпедія містить багато статей з різних розділів медицини, але немає жодної гарантії, що будь-яка з них надає достовірну інформацію, і що наявні у статтях твердження, які стосуються медичних питань, точні та правдиві. Навіть якщо деякі з цих тверджень правильні, вони можуть не мати стосунку до Вас або Ваших симптомів.

Медична інформація, представлена у Вікіпедії, в найкращому випадку, є інформацією загального характеру і не може замінити консультацій професіоналів — таких як фармацевт, терапевт, хірург і т. п.

Жоден з авторів, користувачів, адміністраторів, розробників, спонсорів чи інших осіб, певним чином пов'язаних з Вікіпедією, не несе відповідальності за результати і наслідки використання інформації, розміщеної на сайті.

Жодна інформація, представлена на Wikipedia.org чи в якомусь іншому проекті Фонду Вікімедіа, не може тлумачитися як спроба дати медичну консультацію або як спроба у будь-який спосіб здійснити медичну практику.

Зрозуміло, ваш внесок у статті, що стосується медицини та здоров'я, вітається, і Ви можете використовувати будь-які розміщені тут матеріали відповідно до ліцензії GNU FDL.

У статті, що стосуються медицини, медичних препаратів, слід ставити шаблон {{медпопередження}}: