Вікіпедія:Юридичне попередження

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВІКІПЕДІЯ НЕ ДАЄ ЮРИДИЧНИХ ПОРАД

Вікіпедія містить статті на багато різних юридичних тем; однак вона не дає абсолютно жодної гарантії, що будь-яка інформація в цих статтях є достовірною. Немає абсолютно жодної певності, що будь-яке твердження в будь-якій статті, яка зачіпає юридичні питання, є правдивим, коректним чи точним. Закони варіюються від місця до місця, а також змінюються з плином часу, іноді — досить-таки швидко. І навіть якщо твердження про якийсь закон є правильним і точним, воно може бути таким лише в юрисдикції особи, яка його опублікувала; крім того, закон могли змінити, підкоригувати чи й анулювати з того моменту, як цю інформацію було додано до статті Вікіпедії.

Юридична інформація, яку надає Вікіпедія, передає, щонайбільше, загальну суть, і не може замінити консультацію ліцензованого професіонала, тобто кваліфікованої особи зі спеціальною освітою, яка може застосувати свої знання до конкретних обставин Вашої справи. Будь ласка, зв'яжіться з якоюсь локальною адвокатською палатою, правовим товариством чи подібним об'єднанням юристів у Вашій юрисдикції, щоб отримати направлення до компетентного професіонала з правових питань, якщо у Вас немає якихось інших можливостей для зв'язку з якимсь адвокатом, баристером чи соліситором.

Ніхто з окремих дописувачів, адміністраторів, розробників, спонсорів Вікіпедії, чи будь-хто інший, яким завгодно чином пов'язаний із Вікіпедією, не може нести будь-якої відповідальності за результати чи наслідки яких завгодно спроб використання чи поширення будь-якої інформації чи дезінформації, присутніх на цьому сайті.

Ніщо з того, що можна знайти на Wikipedia.org чи в будь-якому іншому проєкті Фонду Вікімедіа, не може розцінюватися як спроба запропонувати чи надати юридичну пораду або будь-яким іншим чином долучитися до юридичної практики.