Вікіпедія:Запити на арбітраж/Перегляд терміну блокування користувача Mr.Rivermen

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
  • Позивач: Basio

Суть позову[ред. код]

29 травня 2016 адміністратор Максим Підліснюк заблокував користувача Mr.Rivermen на 7 діб у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО. Після звернення до нього з поясненням того, що за подібні дії максимальний термін блокування не може перевищувати 3 діб (як прецедент був вказаний позов Вікіпедія:ПЗВ64), адміністратор фактично визнавши порушення правил блокувань, відмовився переглянути термін блокування. На повторне звернення не відреагував (Обговорення користувача:Максим Підліснюк#Термін блокування)--Basio (обговорення) 22:39, 30 травня 2016 (UTC)

Позовні вимоги[ред. код]

  1. Встановити термін блокування користувача Mr.Rivermen відповідно до ВП:ПБ
    Відповідно переглянути термін блокування користувача Бучач-Львів, який отримав 3 блокування за систематичні порушення ВП:НО у діалозі із зазначеним вище користувачем Знятий --Basio (обговорення) 20:01, 2 червня 2016 (UTC)
  2. Дати роз'яснення щодо термінів блокування за систематичні порушення ВП:НО, щоб можна було бачити, коли адміністратор порушує правила (якщо АК вважатиме це доцільним).--Basio (обговорення) 22:39, 30 травня 2016 (UTC)

Арбітру Максим Підліснюк, як зацікавленій особі, робиться відвід від цього позову. --Basio (обговорення) 22:39, 30 травня 2016 (UTC)

Відкликання позову[ред. код]

Позов відкликається, так як АК неспроможний розглядати подібні позови в рамках правил. Про це свідчить і розгляд позову під №64. --Basio (обговорення) 22:38, 2 червня 2016 (UTC)

Голосування арбітрів щодо прийняття справи до розгляду[ред. код]