Обговорення користувача:Basio

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8


То може[ред. код]

знайдіть ті джерела. Я перекопав щойно весь гугл і нічого не знайшов. А окрім рувікі і завдяки Вам ще ми, більше ніхто не ставить в свої статті шаблон про джерела. --Jphwra (обговорення) 19:23, 17 липня 2017 (UTC)

@Jphwra: Без проблем. Маленька підказка - у пошук додавайте pdf. --Basio (обговорення) 19:41, 17 липня 2017 (UTC)
Вже бачу, але я шукав через абревіатуру — MVP. --Jphwra (обговорення) 19:43, 17 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Basio вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми..--Yasnodark (обговорення) 13:44, 23 липня 2017 (UTC)

Краща чи найкраща?[ред. код]

Ось сьогодні дописувач за ІР 193.93.217.29 цілий вечір вже править термін кращий на найкращий. ТО що з ниим робити? --Андрій Гриценко (обговорення) 17:54, 28 липня 2017 (UTC)

@Андрій Гриценко:Подякувати. Це не раз обговорювали. Це Найвищий ступінь, тому так має бути. У неясних випадках переглядайте Вікіпедія:Список найтиповіших мовних помилок --Basio (обговорення) 18:07, 28 липня 2017 (UTC)
Дякую, згоден, але номінації і нагороди мають термін "кращу", "краща" тощо.
@Андрій Гриценко: У такому випадку потрібно виправити, зробивши пояснення в коментарі редагування. Вікіпедія в цьому випадки не може правити власну назву, навіть якщо там помилка. --Basio (обговорення) 18:35, 28 липня 2017 (UTC)

ЯрмаК[ред. код]

Оригінал його тексту, а вже потім повинна бути реакція. --Jphwra (обговорення) 19:09, 3 серпня 2017 (UTC)

@Jphwra: та читав я це. Йдеться про артистів, які будуть пристосовуватися до будь-яких ідеологій, представниками яких є названі особи. Цей ряд можна продовжити. Про ніяке прирівняння не йдеться. --Basio (обговорення) 19:18, 3 серпня 2017 (UTC)
але це схоже на порівняння цих трьох осіб. Я не знаю зараз читаю намагаюсь це якось оформити. Але ще раз повторюю, його слова виглядають як порівняння Гітлера, Сталіна та Бандери між собою. --Jphwra (обговорення) 19:21, 3 серпня 2017 (UTC)
Порівняння може бути. але не прирівняння. Ви, що вважаєте, що таких артистів у нас немає? Другий абзац взагалі не має ніякого відношення, а заява про реакцію без джерел - взагалі демагогія. --Basio (обговорення) 19:26, 3 серпня 2017 (UTC)
Переробив. --Jphwra (обговорення) 19:39, 3 серпня 2017 (UTC)
Ще далеко від об'єктивності. Відсутній контекст згадування, а то можна зрозуміти, що він прямо так сказав. А якщо згадати контекст, то стане зразу ж зрозуміло, що йдеться про зовсім інше. При чому тут Солонін, це виглядає як ОД, ще раз нагадую про реакцію відсутні джерела. І не забувайте про ВП:БЖЛ --Basio (обговорення) 19:48, 3 серпня 2017 (UTC)

То може час?[ред. код]

повертатись до адмідій? --Jphwra (обговорення) 10:01, 12 серпня 2017 (UTC)

@Jphwra: якщо повернуся, то буду іншим. Дивіться, щоб потім не пожалкували. --Basio (обговорення) 12:00, 12 серпня 2017 (UTC)
Іншим це яким? Дуже жорстким чи як? --Jphwra (обговорення) 12:06, 12 серпня 2017 (UTC)
Так, але ще більше безстороннім. --Basio (обговорення) 12:14, 12 серпня 2017 (UTC)

Шуммер[ред. код]

Ви чомусь видалили зі статті Шуммер Олександр Олексійович категорію Український комітет охорони пам'яток природи. Олександр Олексійович - був членом Комітету. Більше того, його арештували саме через членство в Комітеті. У вас навіть в джерелах статті - фонди ЦДАВО про Комітет. просто стаття - копія розділу книги Борейка, а він цей момент не описував. я повернув категорію. прошу не видаляти. я поступово наповнюю Вікі уточненнями про причетність відомих людей до Комітету.--Василюк Олексій (обговорення) 18:07, 20 серпня 2017 (UTC)

@Василюк Олексій: таке віднесення особи до організації некоректне. Якщо Ви хочете категоризувати членів Комітету, то створіть у вилученій категорії підкатегорію Члени Українського комітету охорони пам'яток природи і додайте її. Це буде відповідати вимогам категоризації. --Basio (обговорення) 18:15, 20 серпня 2017 (UTC)

чудово! я зроблю це завтра-післязавтра для всіх одразу. поки не видаляйте. я сам у всіх заміню. згоден з пропозицією повністю!--Василюк Олексій (обговорення) 18:22, 20 серпня 2017 (UTC)

Щодо категорізації в галузі охорони природи[ред. код]

Добрий вечір! Я бачу, що Ви, Шановний, щільно взялися за впорядкування категорій. Це, мабуть, похвально. Але, благаю Вас, не втручайтеся в ті царини, де Ви не зовсім розумієтеся!

З щирою повагою--Orestsero (обговорення) 20:22, 21 серпня 2017 (UTC)
Я намагаюся Вас зрозуміти... Але виключення категорії "Екологічна етика" зі статей про творців цієї етики - це вже занадто! Я не стану витрачати час на виправлення недолугостей, які Ви, Вельмишановний, накоїли - нех буде, як буде!
Щасти Вам

@Orestsero: Вітаю. Ви напевне не всі моє заперечуєте, тому не потрібно все відкидати. Основна суть моїх редагувань полягає в тому, що я у статтях вилучаю категорії високого рівня і відношу їх до конкретніших категорій. Зокрема категорія Охорона природи не може містити осіб. Вони повинні бути в підкатеріях про осіб. Можливо не для всіх є відповідні категорії, інколи їх створюю. Так, я в дечому не розуміюсь, але віднесення осіб до згаданої категорії порушує принципи категоризації. Якщо Ви зі мною погоджуєтесь, то приберіть осіб, організації і т.п. з цієї категорії і подібних підкатегорій у відповідні, напевне потрібно створити якісь нові, Вам це буде легше. Я на деякий час полишу це робити в цій темі. Сподіваюсь на порозуміння--Basio (обговорення) 19:48, 21 серпня 2017 (UTC)

@Orestsero: Я нарешті зрозумів, що Ви мали на увазі. Я поспішив і про це думав, коли вилучав зазначену категорію. Але її там не повинно бути. Просто потрібно створити в ній підкатегорію Екоетики, яка також буде підкатегорією Екологи і Етики, і до неї віднести всіх осіб. Це буде вирішенням у дусі категоризації. Я подібне зробив для Екофілософів. Ще раз кажу, що не все продумав. Думаю не будете заперечувати проти запропонованого. Перегляньте будь ласка цей розділ, може ще потрібно створити категорії вузьких вчених у галузі охорони природи. --Basio (обговорення) 06:14, 22 серпня 2017 (UTC)

Добрий день, Вельмишановний пане! Вважаю Ваші пропозиції дуже доречними і в майбутньому скористаюся ними.

З щирою повагою і найкращими побажаннями
Дід Орест

Категорія:Нідерландське образотворче мистецтво[ред. код]

1)То всередені ще Катігорія: художники Нідерландів, може художники винести на рівень вище як в анг вікі?

2)І тоді перейменувати на категорію Нідерландів картини--UkrainianCossack (обговорення) 08:13, 15 вересня 2017 (UTC)

Дякую не сприймайте за критику сам багато помиляюсь при катеригорізації)

@UkrainianCossack: Образотворче мистецтво включає в себе і художників і картини і стилі і художні музеї та інше, тому ця категорія потрібна. Аналогічно має бути зроблено і для інших видів мистецтв. Для людей можна створити категорію Нідерландські митці, яка буде містити і художників і скульпторів і артистів і музикантів та інших. Те що художники там в анловікі, то це пояснюється тим, що категоризація у майже всіх вікі недосконала. Це зв'язано з тим, що категоризація відстає від наповнення вікіпедій статтями. При малій кількості статей створення деяких категорій було недоцільним через дуже малу кількість статей у них. Зараз картина інша, потрібно створювати нові категорії. --Basio (обговорення) 05:07, 15 вересня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Будь ласка отп. - Ширак (марз), Роберт Абаджян ---Hayordi / обс 17:39, 18 вересня 2017 (UTC)

Global Teacher Prize[ред. код]

Пане, Basio ви, як автор статті Global Teacher Prize не плануєте створити статтю Global Teacher Prize Ukraine? Я написав статтю про переможця цієї премії Пауля Пшенічку і тепер думаю працювати далі - писати про цю нагороду. --Андрій Гриценко (обговорення) 07:24, 8 жовтня 2017 (UTC)

Андрій Гриценко Я вважаю, що на окрему статтю вона не тягне, бо засновано недавно і майже немає незалежних джерел. Якщо хочете створити окрему статтю, то раджу спочатку створити перенаправлення на Global Teacher Prize, де про неї згадати. Згодом, якщо будуть відповідні джерела, з перенаправлення можна зробити окрему статтю, початкове авторство збережеться. --Basio (обговорення) 07:34, 8 жовтня 2017 (UTC)
Добре, дякую. Подивимось за розвитком подій --Андрій Гриценко (обговорення) 08:27, 8 жовтня 2017 (UTC)

Премії НАН України імені видатних учених України[ред. код]

Вітаю. Премії НАН України імені видатних учених України — всі названі на честь людей, то може краще відповідну категорію віднести до Категорія:Премії України названі на честь людей, або Категорія:Премії НАН України перейменувати на Категорія:Премії НАН України імені видатних учених України, якщо у НАН є ще й інші премії? --Олег (обговорення) 13:23, 9 жовтня 2017 (UTC)

@Mr.Rosewater: є ще Премії НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи, тому потрібно робити останнє, перейменування. Зроблю вручну, бо бота не дочекаєшся. --Basio (обговорення) 17:12, 9 жовтня 2017 (UTC)

Тимошик Михайло Морозенкович[ред. код]

Вітання! Користувач Kasio67 перейменував Користувач:Микола Василечко/Тимошик Михайло Морозенкович на Тимошик Михайло Морозенкович, не розуміючи процесу відновлення таких сторінок. Будь ласка, поверніть назад, щоби цю сторінку знову не ставили на вилучення, бо особа, на жаль, за КЗО ще не проходить. Заодно, поясніть Kasio67, у чому його дії є неправильними. Дякую. --Микола Василечко (обговорення) 13:18, 13 жовтня 2017 (UTC)

@Микола Василечко: Повернути не можу через відсутність у мене відповідних прав.--Basio (обговорення) 14:54, 13 жовтня 2017 (UTC)

Продовження обговорення[ред. код]

Вітаю. Я додам продовження обговорення тут, бо не хочу там зафлуджувати. Ви самі сказали що були додані "незрозумілі пояснення і звинувачення мене в переслідуванні користувачів (це вирішувати вам)" ред.№ 21303016 Я видала вам свою точку зору на те, чи є це переслідування. Ще раз, ні але ваш стиль спілкування не сприяє цьому розумінню і приводить до конфліктів. Я не хотіла щоб це виглядало як звинувачення, і дуже перепрошую, якщо воно таким виглядало. Я не роблю вас винуватим, ні в якому разі!
Як я бачу ситуацію: ви побачили те, що коїться щось не правильне і пришли з проханням. Вас не зрозуміли. Якби ви замість слів, використаних двічі, про зловживання адмінправами ред.№ 21290669, побудували якесь таке речення (як би це зробила я) "мені здається ви тут помиляєтеся і блокувати його без попередження і так на довго не варто" то вас би сприйняли краще.
Знову ж таки, я хочу це тричі підкреслити, я не хочу вас повчати і показувати як треба жити чи редагувати Вікіпедію чи спілкуватися з іншими користувачами. Але ви самі сказали про незрозуміле пояснення і звинувачення в переслідуванні користувачів. Я вам даю пояснення, мою точку зору, і вона зводиться до того, що ваш стиль спілкування схожий на недоброзичливий (про це вам писала навіть на тій сторінці не одна я). А враховуючи те, що ви хочете й надалі робити зауваження (що я, в принципі підгримую, бо всі роблять помилки і гарно, коли ці помилки помічені) то вам просто велетенська моя порада трохи слідкувати за тим, як ви спілкуєтеся, щоб те що ви кажете сприймалося не вороже (що спостерігалося зараз).
Знову ж таки, я прошу пробачення якщо це сприйнято було як звинувачення. Мені здалося я це доволі чітко пояснила і зробила я лише через ваш коментар "вирішувати вам" що було сприйнято мною як invitation.--Helixitta (ut) 19:13, 23 жовтня 2017 (UTC)

@Helixitta: Я Вас прекрасно розумію. Повірте такий стиль для мене не властивий. Це в мене вже закінчилося терпіння дивлячись на те, що відбувається. Я постійно переглядаю різні обговорення, напевне найбільше за всіх, маю уявлення про всі проблеми у Вікіпедії і бачу проблеми адміністрування. У цьому році, коли я був адміністратором, робив декілька спроб обговорити з адміністраторами деякі важливі аспекти адміністрування, серед них і були і такі, які в цій номінації. Але це майже нікого не зацікавило, проявилась типова байдужість. Це і стало причиною того, що перестав бути адміністратором. Втручався тільки у деякі важливі проблеми, за іншими спостерігав. Може повірити мені, скільки дрібних і не дуже дрібних порушень роблять адміністратори, а всім це байдуже. Тому я вирішив привернути увагу до проблем спільноту. Єдина сторінка, де це реально можна зробити ЗПА або ЗППА, всі інші ігноруються, навіть ЗА, користувачі можуть декілька днів виясняти між собою стосунки, наносити образи, а адміністраторам все байдуже. Ви з цим напевне погодитися. Номінований адміністратор зробив грубе порушення, не заперечуйте цього. Я спеціально використав провокативний тон (зізнаюся в цьому, але правил не порушував), враховуючи те, що як я говорив, розмови на цю тему вже були. Я мав надію, що в дискусію, яка 3 дні, втрутиться хтось з адміністраторів. Реально могли зробити, на жаль, тільки два адміністратори, але були зайняті або не активні. Всім іншим було байдуже. На жаль ця номінація перетворилися на те, що завжди, захист з двох причин: хлопці наших б'ють (він робить те, що нам потрібно, хоча це порушує правила) і він щось робить, тому всі помилки йому прощаємо. Якщо поглянете на ЗППА, то побачите, що там подібне, причому до номінації, де я, визнаю, був щораз нетактовніший, майже два місяці ніхто не звертав уваги, всім було байдуже. Теж саме відбувається на номінації. Моїх аргументів тут і там реально ніхто не може спростувати, а все це не так страшно, порушення незначні. А ці адміністратори нічого не роблять щоб щось усунути. А прискіпливий, краще подивися на себе як говориш і в такому дусі. Тон моїх розмов різний для простих користувачів і для адміністраторів. Якщо Ви слідкуєте за моїми репліками, що перших я намагаюся захищати, а до других я більш вимогливий, новачкам намагаюся допомогти, до досвідчених звертаюся більш різкіше, бо вони вже повинні чітко усвідомлювати, що чинять. Думаю Ви мене зрозуміли. І Вам вирішувати, чи маю я рацію, чи це принесе це користь Вікіпедії. Але робити вигляд, що у Вікіпедії все добре, тільки шкодити її. --Basio (обговорення) 20:15, 23 жовтня 2017 (UTC)

Щодо терпіння[ред. код]

Вітаю. Так, терпіння тут треба багато, і все одно не вистачить. Втім вихід бачу один: еволюція. Стояти на сторожі окремими постами, нехай навколо все падає. Більше таких постів, більше опору хаосу (в поганому сенсі слова), поступово постане мережа. Займати глуху оборону, ігнорувати все - але не відступати. Такою бачу ситуацію в Україні, таку ж у Вікіпедії. --Brunei (обговорення) 11:20, 30 жовтня 2017 (UTC)

Добре сказано, підтримую. Я розумію розчарування Basio, і можна справді впасти у розпач через наявний стан речей, проте це жодним чином не наблизить змін на краще. Сподіваюся, розсудливість та холодна голова візьме гору. Вони також дадуть розуміння чому саме спільнота так реагує. На все є об'єктивні причини. --VoidWanderer (обговорення) 12:00, 30 жовтня 2017 (UTC)

правила[ред. код]

Вітаю! Basio, ви палко виступаєте за те, аби дотримувалися правил у Вікі. Як ви оцінюєте ситуацію з дотримання процедури вибору адміна, коли ви вчора зняли заявку (яку повинні були бюрократи одразу закрити), а сьогодні поновили. Мова йде саме про дотримання процедури, яку було вчора вами зламано, а сьогодні вами ж і поновлено. Уявіть ситуацію, обирають президента, всі пішли на голосування, а за два дні кандидат зняв свою кандидатуру, а на наступний день поновив її. Це етично, правильно, розумно? --Flavius (обговорення) 09:06, 31 жовтня 2017 (UTC)

@Flavius1: Я виступаю за дотримання правил, там де їх порушення йдуть на шкоду Вікіпедії. В інших випадках основним стає дух Вікіпедії. Зокрема коли щось не врегульоване, як у цьому випадку. Коли я двічі подавав заявку на зняття прав, то стюарти давали добу на роздуми, як і для всіх. А тут це не дія, користувачі мають право приймати рішення. --Basio (обговорення) 11:28, 31 жовтня 2017 (UTC)

Бешиха (значення)[ред. код]

Вітаю. А що багатозначні терміни не можуть мати інших категорій? Адже саме на цій сторінці саме інфекційні хвороби? --АВШ (обговорення) 19:53, 16 листопада 2017 (UTC)

Деякі Ваші правлення змінив - бактеріоносійство і бактеріємія не є симптомами. Їх слід класифікувати і до категорії "Інфекційні хвороби". --АВШ (обговорення) 20:20, 16 листопада 2017 (UTC)
Туляремія не може категоризуватися до чуми — це різні речі, як й кишковий єрсиніоз. --АВШ (обговорення) 20:39, 16 листопада 2017 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: ВП:БЗ (не настанова і правило), хоч і допускає категоризацію таких термінів, але я вважаю, що не варто це робити. Наприклад не виключено, що з такою назвою може існувати у якійсь країні якийсь населений пункт чи є наприклад є фітокрем. Тому варто цього уникати.
Я зайнявся категоризацією, вибірково переглядаю категорії. Основна проблема в тому, що верхні категорії дуже перевантажені, а нижчих мало. так склалося історично, бо коли було мало статей, то були тільки загальні категорії Я опускаю статті в нижчі категорії, інколи створюю додаткові категорії. Щодо інфекційних хвороб, то більшість статей, що є в ній, є і в нижчих. Я не спеціаліст у цій галузі, можу помилятися. Може Ви переглянете цю категорію та її підкатегорії. --Basio (обговорення) 20:45, 16 листопада 2017 (UTC)
Я тільки радію Вашим правленням, просто деякі змінив, перегляну інфекційні хвороби за їхніми категоріями на вихідних. Тепер мені зрозуміла сутність правлення на сторінці про Бешиху (значення). Дякую за Ваш внесок. --АВШ (обговорення) 20:56, 16 листопада 2017 (UTC)

Чим визване скасування?[ред. код]

Доброго вечора! Чим визвана ваша дія? --Андрій Гриценко (обговорення) 19:21, 22 листопада 2017 (UTC)

@Андрій Гриценко: шаблон крім формування вікіпосилання також додає категорію про дати, це також робить і картка. Цього варто уникати, щоб не перевантажувати сервер Вікіпедії виконанням однакових дій. Це не правило, але рекомендація для швидкодії.--Basio (обговорення) 19:30, 22 листопада 2017 (UTC)
Я це знаю, дякую. Але так ошатніше, ніж гіперпосилання на дні, місяці і роки та крапки і хрестики. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:49, 22 листопада 2017 (UTC)
Крапки, хрестики я прибрав наступним редагуванням (так швидше). А наявність чи відсутність шаблона не змінює зовнішній вигляд. --Basio (обговорення) 19:54, 22 листопада 2017 (UTC)