Обговорення користувача:Максим Підліснюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20

Ця сторінка є сторінкою обговорення:

Вулиця Троїцька[ред. код]

Вулиця Троїцька

Максиме, я пропоную вам ще раз все обговорити, ми все ж таки люди. Вже зараз, читаючи ці рядки, ви відчуваєте дискомфорт, мені теж не приємно вам це писати, виступаючи в ролі каменя, на який налетіла коса. Але дочитайте, прошу. Я не берусь засуджувати вас, це робить в нас спільнота, я лише пропоную... За 2 дні перегляду журналів, архівів, історій я знайшов багато незручних фактів, які мали місце, ви про них знаєте, в тій чи іншій мірі. Я не хочу виносити це на обговорення-голосування, весь цей мул який вже осів — буде вкрадено багато часу у всіх нас, терпіння, нервових клітин, написано купу нікому непотрібного тексту. По моїм оцінкам, маємо досить великі шанси на те, що спільнота вирішить так як думаю я. Але.. в глибинках архівів я також побачив привітного Максима Підліснюка, який по-дружньому ставиться до користувачів, допомагає новачкам, та «не зіпсований». Ви багато зробили для Вікіпедії, але наразі, щось іде не так, і робота кувалдою, алегорично кажучи, як це любите робити ви, не знаходить підтримки в спільноті. Подивіться хоча б на сторінку обговорення зверху, там вам це теж пишуть. Можливо, варто викинути ці обов'язки, заходити сюди, наскоком пишучи статті на різні теми? А давайте разом підшукаємо декілька зеленковатих кандидатур, нехай спільнота їх обере, вони вас питатимуть, як що технічно зробити в складних ситуаціях. Ну ми ж не хочемо, щоб Вікіпедія перетворювалась в осиний вулик де кожен кожного жалить, я все ж таки хочу, щоб ви сюди заходили та інколи писали, а не згадували що колись тут було. Дякую. Не відповідайте на це повідомлення під покровом ночі, подумайте пару днів та відпишіть. — Alex Khimich — 22:44, 28 грудня 2016. Дату поставив — Юрій Дзядик в) 04:14, 4 січня 2017 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
Максиме, дякую за Вашу роботу адміністратором! Було приємно з Вами співпрацювати! "Перезавантажуйтесь" та повертайтесь! :) Green Zero обг 21:27, 9 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Максим Підліснюк!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:43, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Зважаючи на інтерес до торішнього конкурсу, пропоную подумати над участю в організації цього — побути оргом чи в журі )

Від організаторів очікуватиметься:

  • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
  • сформувати правила конкурсу
  • затвердити журі
  • працювати над поширенням інформації і
  • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

  • перевіряти написані статті,
  • виставляти їм бали за якість,
  • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуй основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів, а ще і те й те вимагатиме часу, тому вибір суто за твоїм бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:28, 27 лютого 2017 (UTC)