Користувач:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Доброго дня!

[1]

Прошу в разі необхідности до мене звертатися Vujko Mytró (ó - це наголошене О).

Вважаю цю вікіпедію квазіукраїнською у питанні правопису.

Новітня «класика жанру» так званої української вікіпедії: Вікіпедія:Перейменування статей/Костел домініканців (Язловець) → Костел Успіння Діви Марії (Язловець). К-ч, чий чий доробок жодним чином не говорить про те, що він «в темі», на замовлення друга, «без жодного АД», підвів підсумок. Адміни мовчать.

Ще тут є Сохачев замість Сохачів і т. д.


Користувач де-факто покинув дописувати проєкт, бо тут не шанують Харківський правопис


Павло Глазовий. [2] Дід приїхав із села, Ходить по столиці. Має гроші – не мина Жодної крамниці. Попросив він: – Покажіть Кухлик той, що з краю. Продавщиця: – Што? Чєво? Я не панімаю. Кухлик, люба, покажіть, Той, що збоку смужка. - Да какой же кулік здєсь, Єслі ето кружка! Дід у руки кухлик взяв І насупив брови: - В Україні живете Й не знаєте мови... Продавщиця теж була Гостра та бідова. - У мєня єсть свій язик, Ні к чєму мне мова. І сказав їй мудрий дід: - Цим пишатися не слід, Бо така сама біда В моєї корови: Має, бідна, язика І не знає мови!]

Коник під час Голодомору.

Русини а Москалі, 1917
На службі у імперії. Навіть опозиційна російська культура просуває «руський мір». Про Цоя і Висоцького
Також, це:
  • вікіпедія, в якій часто немає місця правді, зате є місце - завдяки деяким адміністраторам (зокрема цьому, який на додачу ще має «такт» «попереджувати про підрив функціонування») - радянсько-московським штампам (див. Київська Русь).

  • Ця Вікіпедія останнім часом наповнилася вандалами, яким потурають адміністратори, тому подумайте, чи не буде Вам шкода тратити свій час, знання і зусилля.


    ковзан - ховзан, совгарі С. 17

    Шановні друзі та читачі!
    Тут мало редагую!
    Якщо вас цікавить Тернопільщина чи щось з того, що «розчинив», запрошую вас до «Тернопільської енциклопедії»!