Користувач:Бучач-Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Vujko Mytró (ó - це наголошене О).

Наразі у цій вікіпедії закінчився процес обрання АК. Його членами стали принаймні 3 к-чів, які там не повинні бути за жодних обставин. Olvin, Piramidion, й звісно Dgho.

Ця вікіпедія є квазіукраїнською у питанні правопису (українською постнаркомівкою, постсовіцким «правописом», з усіма наслідками, які з цього випливають. З «перлами» на кшталт Айнтрахт (Брауншвейг), Третій Рейх. Що з того буде далі? При сучасному підході адміністраторів - консервований совок (хокей, наприклад, а не Га́ківка → див. Літредактор, який повертає в мову забуті слова "опука", "гаківка", "спортовці") з елементами українськости) і не тільки.

Це певною мірою порнопедія. Так-так - тут завдяки рішенню групи користувачів, поряд із шанованими людьми значимі й ці блудні вівці (ті, що продукують непотріб та підбурюють до злочинів).

Завдяки невеликій групі користувачів у цій вікіпедії не діють правила та є АК, який діє на їх замовлення, звісно, необ'єктивно та упереджено.
Ця Вікіпедія останнім часом наповнилася вандалами, яким потурають адміністратори, тому подумайте, чи не буде Вам шкода тратити свій час, знання і зусилля.
Новітня «класика жанру» так званої української вікіпедії:

Ще тут є Сохачев замість Сохачів (т.зв. «підсумок» від Andriy.v) і т. д.


Користувач де-факто покинув дописувати проєкт, бо тут не шанують Харківський правопис та не діють правила, упередженість рішень членів АК переходить усі межі


Павло Глазовий. [1] Дід приїхав із села, Ходить по столиці. Має гроші – не мина Жодної крамниці. Попросив він: – Покажіть Кухлик той, що з краю. Продавщиця: – Што? Чєво? Я не панімаю. Кухлик, люба, покажіть, Той, що збоку смужка. - Да какой же кулік здєсь, Єслі ето кружка! Дід у руки кухлик взяв І насупив брови: - В Україні живете Й не знаєте мови... Продавщиця теж була Гостра та бідова. - У мєня єсть свій язик, Ні к чєму мне мова. І сказав їй мудрий дід: - Цим пишатися не слід, Бо така сама біда В моєї корови: Має, бідна, язика І не знає мови!]

Коник під час Голодомору.
O98 Idol von Sbrutsch mit Darstellung von Unterwelt, Erde und des Himmels, zirka 10. Jh. n. Chr..JPG

Русини а Москалі, 1917
На службі у імперії. Навіть опозиційна російська культура просуває «руський мір». Про Цоя і Висоцького
Також, це:

ковзан - ховзан, совгарі С. 17

Шановні друзі та читачі!
Тут мало редагую!
Якщо вас цікавить Тернопільщина чи щось з того, що «розчинив», запрошую вас до «Тернопільської енциклопедії»!