Вікіпедія:Статті, що вирішено залишити/Композитор (08.08.2006—22.08.2006)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Повний архів: Вікіпедія:Статті, що вирішено залишити/АвтоАрхів
Обговорення: Вікіпедія:Статті, що вирішено залишити

Композитор[ред. код]

  • Symbol support vote.svg Заsteel_archer 17:59, 8 серпня 2006 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти. Такі статті-пояснення термінів (поет, письменник, художник) в принципі потрібні у Вікіпедії, хоча б тому, що на них йде багато посилань з інших статей, суттєво дописати такі статті складно та й не завжди потрібно. До того ж на цю статтю веде досить багато інтервікі і на багатьох з них саме такі короткі статті-пояснення. --Yakudza -พูดคุย 22:04, 8 серпня 2006 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg ПротиВікіпедія і так мала--Vladyslav 23:44, 8 серпня 2006 (UTC)
    • І що з того? Писати самі стаби? Навіщо Вікіпедії статті, які майже нічого не пояснюють? steel_archer 17:24, 12 серпня 2006 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти. Хтось напише стаб, а хтось потім додасть... Початок завжди важкий, коли щось рушиться то легше й далі пхати. Я трохи додав орієнтуючись на німецьку версію, прошу теж прийняти участь. Такі статті (загально описові) якраз першочергово необхідні в енциклопедії. Дід Панас 02:59, 19 серпня 2006 (UTC)
  • Symbol opinion vote.svg Особлива думка Не можу судити безпристрасно в силу об'єктивних причин, але якщо залишати, то кардинально переробити, приблизно як в англійській. "Назва професії композитор не підлягає жодним вимогам, кожен самоучка та аматор має право на це означення." категорично треба вилучати! Но пасаран!
  • формулювання може досить радикальне, але це таки факт - будь-хто, хто написав бодай один муз. твір має право назватися композитором, для цього не є необхідним мати диплом інженера, або адвокатьску ліцензію (як це є у відповідних професіях). Але про це я би краще поспілкувався з шановним анонімом у відповідному Обговоренні статті. Попередній підсумок - Стаття композитор потрібна (як це показує ця досить жвава дискусія), те що її треба доробити і їжаку зрозуміло. Дід Панас 17:09, 19 серпня 2006 (UTC)
  • Symbol opinion vote.svg Особлива думкаБеру статтю під свою відповідальність та вилучаю шаблон на видалення --A1 18:58, 22 серпня 2006 (UTC)