Вікіпедія:Створювачі облікових записів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Створювачі облікових записів — одна з груп користувачів україномовної Вікіпедії, які мають додаткове право noratelimit (тобто відсутність обмежень за швидкістю та ліміту із 6 створених облікових записів на день). Для реєстрації у Вікіпедії чи створення облікового запису іншій людині вам не потрібне будь-яке додаткове право, достатньо скористатись сторінками реєстрації. Разом з тим, для запобігання спаму системно встановлене обмеження у 6 облікових записів з однієї IP-адреси чи створених одним користувачем на день. У випадку проведення масштабного заходу, на якому планується залучення великої кількості користувачів (наприклад, Віківишколу), цього може бути недостатньо.

Якщо ви плануєте провести захід, де вам доведеться реєструвати велику кількість користувачів, і ви потребуєте додаткове право на створення облікових записів, зверніться із запитом до адміністраторів, які мають можливість присвоювати та знімати це право.

Зверніть увагу, окрім створювачів облікових записів, таке право мають також: адміністратори, боти, бюрократи та глобальні стюарди. Якщо ви вже маєте права однієї з цих груп, додаткове право, швидше за все, вам не знадобиться.

Адміністратор має надати цей статус тимчасово (на період проведення заходу), а також проконтролювати діяльність користувача, якому він надав цей статус.

Див. також