Голлівудський фонд тризубів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Голлівудський фонд тризубів (англ. the Hollywood Trident Foundation) був створенений в 2001 році з ініціативи та під лідерством Джека Пеланса для сприяння створенню більше художніх фільмів про внесок українців до сучасної цивілізації спрощення комунікації серед професіоналів індустрії розваг, які цікавляться Україною[1]. Знаходиться в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Назва походить від національного гербу україни - малого тризубу.

Мета та цілі фонду[ред. | ред. код]

Мета фонду полягає в тому, аби через мистецтво та навчання заохотити кінорежисерів до досліджень, зйомок кінофільмів та презентації внеску української громади в сучасну цивілізацію, включаючи внесок у кіноіндустрію від її заснування до сучасності[2].

Основні цілі включають:

  • підтримку членів фонду з побудові кар'єри у сфері розваг та медіа-індустрії Голлівуду та в усьому світі;
  • налагодження та підтримка контактів серед професіоналів індустрії розваг, які зацікавлені в українських справах;
  • проводення семінарів, воркшопів та інших розважальних проектів для членів.

Діяльність[ред. | ред. код]

Голлівудський фонд тризубів бере активну участь у опитуванні осіб, які були свідками чи постарждали від Голодомору в Україні (1932—1933). Для цього, Фонд співпрацював з Українською фундацією голодомору та геноциду (англ.: the Ukrainian Genocide Famine Foundation). Представник Голлівудського фонду тризубів Пітер Барістов розповідав про свої враження від опитувань: "Коли я приїхав до Чикаго в минулому році для взяття інтерв'ю від людей, які вижили в часи Голодомору, я приїхав зі спогадами з дитинства про сльози - сльози моєї матері, коли вона розповідала про своїх братів та сестер які померли від голоду"[3].

Члени Фонду також закликали до чесного, справедливого другого туру виборів Президента України 2004, до якого мають бути залучені міжнародні спостерігачі[4].

Фонд також фінансує освіту талановитої молоді - так, у 2004 році, Фонд надав стипендію Олені Денисенко на проходження інтенсивного навчального курсу у Лос-Анджелесі.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Hollywood Trident Foundation announces winner of film school scholarship (01/11/04). www.ukrweekly.com. Процитовано 2020-05-23. 
  2. Hollywood Trident Foundation announces winner of film school scholarship (01/11/04). www.ukrweekly.com. Процитовано 2020-05-23. 
  3. The Great Famine-Genocide in Soviet Ukraine (Holodomor). web.archive.org. 2007-04-22. Процитовано 2020-05-23. 
  4. Entertainment Community Supports Democratic Elections in Ukraine. www.brama.com. Процитовано 2020-05-23.