Жебракування з тваринами

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Жебракування з тваринами — жебрацтво з використанням тварин під виглядом збору коштів на їхнє годування і утримання, але не витрачають отримані кошти на потреби тварин.

Даний вид жорстокого поводження з тваринами набув поширення в кінці XX - початку XXI століття, поряд з іншими формами жебрацтва, що використовує для цих же цілей людей.

Як правило, жебраки перетримують тварин протягом недовгого терміну (близько декількох днів), не забезпечуючи їжею, водою і медичним доглядом, після чого тварина викидається, потім найчастіше вмирає. Іноді тварина взагалі не перетримується, а викидається під кінець дня. Відзначено випадки знаходження великих партій викинутих таким чином тварин .

Іноді жебрацтво супроводжується перекупництвом тварин - спробою продати частину тварин перехожим, які бажають їх придбати.  Часто відсутність вакцинації і карантину тягне за собою інфекції, що проявляються у вигляді подальшого захворювання у тварини протягом декількох днів  .

Найчастіше жебраки з тваринами використовують кошенят і цуценят як найбільш доступних і нешкідливих тварин. Тварини беруться ними у людей, які бажають прилаштувати потомство своїх домашніх вихованців (безкоштовно, або взявши гроші з власника під виглядом витрат на догляд ), або підбираються на вулиці безпритульні тварини.

Див. також[ред. | ред. код]