Кобиловолоко-Благівщинський загальнозоологічний заказник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кобиловолоко-Благівщинський заказник
Розташування: Україна Україна
Тернопільська область,
Теребовлянський район
Найближче місто: Теребовля
Площа: 3220 га
Заснований: 30 червня 1986
Країна Flag of Ukraine.svg Україна

Кобиловоло́ко-Благі́вщинський заказник — загальнозоологічний заказник місцевого значення. Розташований у межах Кобиловолоцької сільради Теребовлянського району Тернопільської області, в тому числі у кв. 7-11 Буданівського лісництва, в лісовому урочищі «Благівщина».

Площа — 3220 га. Створений відповідно до рішення виконкому Тернопільської обласної ради від 30 червня 1986 року, № 198. Перебуває у віданні Тернопільського обласного управління лісового господарства (294 га), Кобиловолоцької сільради (2926 га). Рішенням Тернопільської обласної ради від 22 липня 1998 року, № 15, мисливські угіддя заказника надані у користування Теребовлянської районної організації УТМР, Тернопільського держлісгоспу як постійно діюча ділянка з охорони, збереження та відтворення мисливської фауни.

Під охороною — численна мисливська фауна. Трапляються борсук звичайний, заєць сірий і куріпка сіра, вивірка лісова, лисиця, сарна європейська і тхір лісовий, куниця лісова, свиня дика — цінні мисливські види, та ряд інших тварин.

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]