Коли розводять мости

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Коли розводять мости
рос. Когда разводят мосты
Жанрдрама
РежисерВіктор Соколов
СценаристВасиль Аксьонов
У головних
ролях
Володимир Ємельянов
Валентина Бєляєва
Володимир Колокольцев
Ія Арепіна
ОператорМойсей Магід
Лев Сокольський
КомпозиторНадія Симонян
ХудожникОлександр Блек
Кінокомпанія"Ленфільм"
Тривалість99 хв.
Моваросійська
КраїнаСРСР СРСР
Рік1962
IMDbID 0056147

«Коли розводять мости» (рос. Когда разводят мосты) — радянський художній фільм, створений на кіностудії «Ленфільм» в 1962 році. Про напружений пошук юнаками свого місця в світі.

Сюжет

[ред. | ред. код]

І останній іспит, і випускний вечір, і добрі напуття вчителів — все залишилося позаду. Перед вчорашніми десятикласниками відкрилися всі шляхи. У Гаріка все зрозуміло: він майбутній фізик. Так само зрозуміла дорога і для Бориса — «він буде робити кар'єру». Валерці ж неприємно пристосуванство свого колишнього однокласника, а до фізики він виявився малоздібним: на іспитах у морехідне училище, куди його вабила романтика далеких мандрівок, він «завалив» саме її.

До того ж Валерка закохався в свою сусідку Інгу, яка, закінчивши бібліотечний інститут, не захотіла поїхати в село і в пошуках легкого життя залишилася в Ленінграді, заробляючи потроху дрібною халтурою. Через неї Валерка зробив ряд дурних вчинків: не сказавши батькам, полетів у Москву, пішов з театру, де почав було працювати освітлювачем, щоб не дарма їсти хліб. Але Інга, як і раніше, дивилася на Валерку як на немовля. Незабаром Валерці пощастило: йому вдалося влаштуватися на судно з романтичною назвою «Зюйд-Вест». Але виявилося, що «Зюйд-Вест» — не могутній океанський теплохід, а маленький старий портовий буксир.

Незабаром «Зюйд-Вест» через недбалість свого капітана — базіки Річарда — зазнав аварії. Цілу добу батько Валерки — старий портовий робітник — зі своїми товаришами піднімали буксир. І тоді Валерка вирішив піти працювати в порт, куди давно кликав його батько. А вчитися він вирішив заочно. Про це він повідомив своїм друзям наступного випускного вечора в школі, куди його покликали нові випускники.

У ролях

[ред. | ред. код]

Знімальна група

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]