Кондрашов Олександр Миколайович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кондрашов Олександр Миколайович
Кондрашов Олександр Миколайович

Нині на посаді
На посаді з20 червня 2015

Народився12 серпня 1974(1974-08-12) (44 роки)
Українська РСР Київ, Українська РСР, СРСР
ГромадянствоУкраїна Україна
Політична партіяПартія місцевого самоврядування
Дружинаодружений
Дітитроє

Кондрашов Олександр Миколайович (нар. 12 серпня 1974(19740812), Київ) — начальник ГУ Міндоходів в АР Крим з 2013 по 16 березня 2014 року, політик, державний і громадський діяч, чинний Голова Ради політичної партії місцевого самоврядування (ПМС). Державний радник податкової та митної справи III рангу. Науковець, Доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Академії муніципального управління. Президент Європейської та Української федерації Універсального бою.

Біографія[ред. | ред. код]

Народився 12 серпня 1974 році, у Києві. Батько — Микола Миколайович Кондрашов, інженер Жулянського машинобудівного заводу в місті Вишневе, мати — Кондрашова Тамара Олександрівна — педіатр у Центральній міській лікарні м. Києва.

Освіта[ред. | ред. код]

1991—1996 рр. — Київський міжнародний університет цивільної авіації, спеціальність «маркетинг у виробничій сфері». 1998—2002 рр. — Академія Державної податкової служби України, «правознавство».

Основні напрямки роботи[ред. | ред. код]

Перше місце роботи — 1997 рік, посада — старший інспектор чергової частини міжрайонного головного відділу податкової міліції ДПІ у Києво-Святошинському районі Київської області.

З 1997 р. обіймав посади: оперуповноваженого головного відділу податкової міліції ДПІ у Старокиївському районі м. Києва, старшого оперуповноваженого головного відділу податкової міліції ДПІ у Ватутінському районі м. Києва, заступника начальника відділу та начальника відділу організації боротьби з фіктивними підприємствами та незаконним відшкодуванням ПДВ, начальника відділу організації боротьби з фіктивними суб'єктами підприємницької діяльності головного відділу податкової міліції ДПІ у Печерському районіі Києва, заступника начальника головного відділу податкової міліції ДПІ у Печерському районі м. Києва.

У листопаді 2004 р. Олександра Кондрашова призначено заступником начальника управління оперативного забезпечення адміністрування податку на додану вартість УПМ ДПА у м. Києві.

Грудень 2005 — вересень 2006 рр. — очолював відділ Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

З 2006 р. — перший заступник начальника управління податкової міліції ДПА у м. Києві.

20082011 рр. — начальник ДПІ у Голосіївському районі м. Києва.

Наприкінці 2011 р. — призначений на посаду першого заступника голови ДПС у Київській області.

2013–16 березня 2014 рр. — начальник ГУ Міндоходів в АР Крим, тобто керував установою під час окупації півострова. Проте, Міндоходів АР Крим, під час початку окупації, і під його керівництвом, до останнього тримало на верхівці будівлі український прапор.

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

Олександр Кондрашов — Доктор наук із державного управління. Професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Академії муніципального управління.

02 липня 2003 р. О. М. Кондрашову присуджено науковий ступінь Кандидата економічних наук 18 листопада 2009 р. він став Доктором наук з державного управління. 20 січня 2011 р. Олександру Кондрашову присвоєно вчене звання Доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

Автор 3 наукових монографій із сфери муніципального управління, зокрема: «Промисловість в національній інноваційній системі України» 2005 р., «Промислова політика в Україні: теорія, методологія, практика управління» 2008 р., «Шляхи формування та розвитку самодостатніх суб'єктів муніципального руху: європейські виміри та орієнтири» 2013 р.

Автор 3 навчальних посібників: «Фінанси підприємств з основами економічних досліджень» 2009 р., «Економіка підприємства» 2010 р., «Менеджмент у системі органів державної влади та місцевого самоврядування» 2013 р.

Політична діяльність[ред. | ред. код]

20 червня 2015 р. Олександр Кондрашов був обраний головою Ради «ПМС». 24 вересня 2015 р. на X позачерговій конференції Київської міської організації Політичної Партії місцевого самоврядування Олександа Кондрашова було обрано кандидатом на посаду мера Києва, вибори якого відбудуться 25 жовтня 2015 р.

Спорт[ред. | ред. код]

З квітня 2011 р. очолює Українську спортивнивну федерацію Універсального бою. У грудні 2011 р. очолює Європейську федерацію універсального бою. Олександр Кондрашов поставив на меті перетворити універсальний бій із узкоспеціалізованого в один із найпопулярніших видів спорту в Україні, що було відзначено Міністерстом молоді та спорту України. Протягом 2013 р. збірна команда України з універсального бою взяла участь у 4 чемпіонатах світу та 4 чемпіонатах Європи, а у жовтні 2014 р., молодіжна збірна України стала чемпіоном світу під час міжнародних змагань з єдиноборств, що відбулися в Туреччині.

Родина[ред. | ред. код]

Одружений, батько трьох діточок.

Відзнаки[ред. | ред. код]

Указом Президента України від 14.12.2013 р. № 682/2013 «Про присвоєння спеціальних звань» державному раднику податкової служби III рангу Олександру Кондрашову присвоєно спеціальне звання державного радника податкової та митної справи III рангу.

За високі професійні досягнення Указом Президента України від 26.06.2006 р. № 578 Олександру Кондрашову присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

Посилання[ред. | ред. код]