Користувач:Ростислав Кушина

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ростислав Ігорович Кушина (народився 27 січня 1987 місто Моршин, Львівська обл. Україна) — український співак, заслужений артист естрадного мистецтва України, виконавець класичної та популярної музики. Учасник та переможець телепроектів на каналі 1+1: «Голос країни.1 сезон» та «Битва хорів», а також володар Першої премії вокалістів у Лондоні при патронаті королівського дому 2013 році.

Біографія

[ред. | ред. код]

Свій творчий шлях розпочав у досить юному віці, ще як соліст Зразкового театру української пісні «Джерельце», в якому виступав з чотирьох років на міжнародних сценах Польщі, Литви, Німеччини, Македонії, Угорщина та ін.

З юного віку відрізнявся великою працездатністю, артистичною, музикальністю, глибокою внутрішньою музичною культурою. З 2004—2009 рр. навчався у Київському національному університеті культури і мистецтв. Був активним учасником різноманітних творчих колективів, запрошений у якості соліста. До сьогоднішнього дня репертуарний список налічує понад дві сотні народних пісень та їх обробок, десятки романсів, авторських пісень, 12 сольних партій з кантат та ораторій, 20 Неаполітанських та популярних західних шлягерів, таких як: опера «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, Калафа опера «Турандот» Дж. Пучіні, Хозе опера «Кармен» Ж. Бізе, Радомеса опера «Аїда» Дж. Верді, Герцога опера «Ріголетто» Дж. Верді, Лернеля опера «Марта» Ф. Флотова, Альоша опера «Добриня-Нікітіч» А. Гречанінов.

Неодноразово відзначений авторитетним журі багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів естрадної пісні, в котрих виборював перші місця, отримував почесні дипломи та нагороди. В 2011 році став учасником професійного вокального конкурсу на українському телеканалі «Голос країни», де співав у команді тренера Стаса П'єхи. Відкривав і закривав один із найбільших фестивальвів вина в Китаї.

Артист не зупиняється на досягнутому, продовжує виступати, записує нові пісні, постійно вдосконалюється та не уявляє своє життя без пісні та сцени.

Участь у проекті «Голос країни»

[ред. | ред. код]

Ростислав став учасником першого сезону «Голос країни». Під час «виступу наосліп» Ростислав Кушина виконав одну з найвідоміших пісень «Jamaica», до якого розвернувся зірковий тренер Стас П'єха.

Під час першого «командного» етапу — «музичного двобою», за право потрапити на прямі ефіри Ростиславу довелось змагатись із вокалістом Арсеном Мірзояном. В дуеті хлопці виконали українську народну пісню «Чорнії брови, карії очі». За рішенням зіркового тренера змагання в проекті продовжив Арсен Мірзоян.

Володар міжнародної премії вокалістів у Лодноді

[ред. | ред. код]

Ростислав Кушина є багаторазовим переможцем різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, у його списку понад 50 нагород. Та однією із знакових вважається перемога на міжнародному конкурсі вокалістів у Лодноді 2013 року, де Ростислав став володарем Першої премії вокалістів при патронаті королівського дому.

Перемога далась йому нелегко, адже були представлені конкурсанти з усього світу, та його талант і сильні вокальні здібності допомогли завоювати перемогу.

Перемога у телевізійному конкурсі «Битва хорів»

[ред. | ред. код]

Ростислав Кушина був учасником телевізійного конкурсу аматорських естрадних хорових колективів «Битва хорів». Перемогу у вокальному проекті «Битва хорів» на 1+1 здобув хор зі Львова під керівництвом співачки Руслани. Хор-переможець виборов головний приз проекту — 500 000 гривень на розвиток колективу. За нього проголосували 78 % глядачів.

"Ростик — бракує слів, щоб описати його обдарованість. Він безцінний на сцені. Він не може не співати і не може не дивувати своїм потужним і неймовірно гарним голосом. Беззаперечно, його стихія класика, і, беззаперечно, він соліст. Але ставка на потужну тенорову партію дає надію, що він зможе себе у всій красі показати в нашому хорі! І ще в цієї людини неймовірно добре серце, що одразу викликає до нього велику симпатію. Те, що він співав на кастингу, я облишу без коментарів" - співачка Руслана.

Друге місце зайняв хор Донецька під керівництвом Злати Огневич. Третє місце посів хор Севастополя, наставником якого була Ірина Білик.

Джерела

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]