Користувач:Anszq/Чернетка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗОШ №160
ТипСередня загальноосвітня школа
КраїнаУкраїна Україна
геокоординати не задано:
Засновано1988
ДиректорШевченко Лариса Вікторівна
Учні667
Форма власностікомунальна
Мова навчанняукраїнська
Адресам. Харків, Харківська область, вул. Танкопія, 1
Сайтschool160.klasna.com

Харьківська Загальноосвітня школа № 160 — школа у Харкові, що існує з 1988 року . Школа з ухилом на мобілізування загальнолюдських цінностей учнів як ресурс особистісного зростання. У школі відмовилися від педагогіки всебічного піклування, та перейшлии до педагогіки діяльності.

В школі створені профільні суспільно-гуманітарні, фізико-математичні, класи з поглибленим вивченням англійської мови. В школі працюють секції карате, футболу та баскетболу. З метою розвитку творчих здібностей учнів створені гуртки фортепіано, гітари, танцювальні колективи. На території школи існує євроклуб «U Can».Учні школи задіяні у різноманітних проектах, беруть участь у конкурсах . Робота клубу спрямована на всебічний розвиток дітей. Проекти клубу допомогають розвитку усіх дітей школи незалежно від віку. У школі проводять профоріентаційні проекти з учнями старших класів і розвиваючі проети для учнів молодших класів.

Директор ХЗОШ № 160 — Шевченко Лариса Вікторівна, очолює школу з 16 серпня 2003 року.

Сьогодні в школі працює 45 вчителів, серед яких[1]:

  • мають вищу кваліфікаційну категорію — 32 вчителі
  • вчителі-методисти — 11 осіб
  • мають звання старший вчитель — 7 осіб
  • нагороджені грамотою Міністерства освіти України — 5 вчителів
  • нагороджені знаком «Відмінник освіти» — 1 вчитель — Коковіна Любов Федорівна, вчитель початкових класів

Завдяки творчій плеяді вчителів учні школи останні роки впевнено тримають, призові місця за результатами участі учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, учні отримують перемоги в різноманітних інтелектуально — творчих конкурсах, турнірах. Досвідчені вчителі початкових класів працюють в руслі формування дитячої позитивної адекватної самооцінки, впроваджують компетентнісно- орієнтовний підхід у навчанні, сприяють розвитку творчої особистості учнів.

В закладі 21 рік працює єдиний в Україні музей колишніх в'язнів концтаборів «Пам'ять», який очолює вчитель історії Лисенко Людмила Григорівна. Кожен рік у квітні відбуваються традиційні зустрічі з колишніми в'язнями концтаборів. З 2003 року в школі функціонує музей[2] «Історія культури Слобожанщини».

Посилання

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]