Курач Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Курач Володимир Володимирович
Основна інформація
Дата народження 6 вересня 1958(1958-09-06) (61 рік)
Місце народження Золочів, Львівська область, Українська РСР, СРСР
Професії музикант
Нагороди
Заслужений діяч мистецтв України

Володимир Володимирович Курач (6 вересня 1958, Золочів, Львівська область) — український хоровий диригент, заслужений діяч мистецтв України.

Біографія[ред. | ред. код]

У 1981 році закінчив Дрогобицьке музичне училище (клас Є. Бернацької), у 1985 році — Київську консерваторію (клас М. Берденникова).

З 1985 року — диригент Державної академічної хорової капели «Думка».

З 1990 року працює диригентом Академічної чоловічої хорової капели України ім. Л. М. Ревуцького. З колективами гастролював у Польщі, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Португалії, Італії, Ізраїлі.

У 2000–2012 роках був доцентом Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (НМАУ).

З 2012 року — професор кафедри бандури та кобзарського мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ).

З вересня 2013 року - Художній керівник Академічної чоловічої хорової капели України ім. Л. М. Ревуцького

Творчість[ред. | ред. код]

За час роботи в Чоловічій хоровій капелі ім. Ревуцького підготував до виконання велику кількість концертних програм і хорових творів (Г. Генделя, В. А. Моцарта, І. Стравінського, С. Танєєва, Д. Бортнянського, М. Березовського, А. Веделя, Д. Шостаковича, Л. Керубіні, Л. Бетховена, К. Орфа, М. Леонтовича, М. Лисенка, К. Стеценка, Є. Козака, Л. Дичко, Є. Станковича), а також обробки стрілецьких пісень. Записав більше 17 компакт дисків.

З колективами гастролював у Польщі, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Португалії, Італії, Ізраїлі. Диригент Курач В.В. бере активну участь у щорічних Новорічних та Різдвяних концертах капели у Національній філармонії.

Посилання[ред. | ред. код]