Львівська обласна рада народних депутатів XX скликання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Львівська обласна рада народних депутатів двадцятого скликання — представничий орган Львівської області у 19871990 роках.

Нижче наведено список депутатів Львівської обласної ради 20-го скликання, обраних 21 червня 1987 року в загальних та особливих округах. Всього до Львівської обласної ради 20-го скликання було обрано 250 депутатів.

Прізвище, ім'я, по-батькові Місто чи район Виборчий округ Посада Примітки
Алаєва Ія Семенівна місто Стрий Стрийський (Моршинський) № 93 заступник голови Львівського облвиконкому
Андрусяк Ірина Василівна місто Львів Ленінський № 2 солістка балету Львівського академічного театру опери та балету імені Івана Франка
Андрюшин Євген Іванович Нестеровський район Магерівський № 168 начальник Львівського відділка Львівської залізниці
Антипов Олександр Миколайович місто Борислав Бориславський № 74 начальник фінансового управління Львівського облвиконкому
Антош Ольга Миколаївна місто Львів Радянський № 13 водій-наставник трамвайного депо № 2 Львівського трамвайно-тролейбусного управління
Базар Ніна Володимирівна Жидачівський район Новострілищанський № 134 слухачка Вищої партійної школи при ЦК КПУ; голова Жидачівського райвиконкому
Бабчій Мирослава Федорівна Дрогобицький район Уличненський № 128 відгодівельниця колгоспу імені Шевченка села Уличне Дрогобицького р-ну
Базів Надія Федорівна місто Дрогобич Дрогобицький № 76 свердлувальниця Дрогобицького долотного заводу
Бакланова Тетяна Георгіївна місто Львів Залізничний № 32 бригадир ротаційної лінії цеху морозива Львівського холодокомбінату № 1
Баньковська Марія Іванівна місто Львів Залізничний № 47 регулювальниця радіоапаратури Львівського виробничого об'єднання «Електрон»
Барщевська Надія Михайлівна місто Стрий Стрийський № 90 робітниця Стрийської взуттєвої фабрики Львівського виробничого взуттєвого об'єднання «Прогрес»
Бєлозоров Віктор Павлович місто Червоноград Червоноградський № 96 бригадир прохідників шахти № 3 «Великомостівська» виробничого об'єднання «Укрзахідвугілля»»
Бігун Павлина Василівна Яворівський район Рясненський № 248 головний економіст колгоспу «Нове життя» села Рясне-Руське Яворівського р-ну
Біла Марія Іванівна місто Львів Радянський № 14 бригадир Львівської фабрики паперово-білових виробів імені ХХV з'їзду КПРС
Більський Ігор Романович Миколаївський район Новороздольський № 154 майстер Роздольського заводу «Сигнал» Миколаївського р-ну
Болонна Марія Михайлівна Дрогобицький район Солонський № 127 бригадир рільничої бригади колгоспу «Нове життя» села Солонське Дрогобицького р-ну
Борисюк Віктор Миколайович місто Дрогобич Дрогобицький № 78 завідувач відділу організаційно-партійної роботи Львівського обкому КПУ
Брусов Володимир Олександрович місто Львів Червоноармійський № 60 начальник Львівського обласного управління професійно-технічної освіти
Бутрин Володимир Іванович місто Львів Шевченківський № 48 розмальовник по склу Львівського скляного виробничого об'єднання «Мехсклозавод»
Бутрин Іван Іванович Перемишлянський район Брюховицький № 174 начальник управління побутового обслуговування населення Львівського облвиконкому
Буць Любов Степанівна місто Львів Ленінський № 9 маляр Львівського домобудівного комбінату
Валько Володимир Петрович Нестеровський район Підлісненський № 170 механізатор колгоспу імені Леніна села Підлісне Нестеровського р-ну
Василів Мирон Григорович Сокальський район Великомостівський № 209 секретар Львівського обкому КПУ
Ващенюк Микола Миколайович місто Львів Радянський № 18 генеральний директор Львівського виробничого об'єднання «Кінескоп»
Вергун Ольга Михайлівна місто Червоноград Червоноградський № 97 бригадир Червоноградського виробничого панчішного об'єднання
Верес Ірина Миколаївна Нестеровський район Нестеровський № 169 завідуюча відділення Нестеровської районної лікарні
Винар Анатолій Миколайович Радехівський район Нововитківський № 192 голова Радехівського райвиконкому
Винницька Галина Василівна Старосамбірський район Головецький № 218 ланкова колгоспу «Перемога» села Топольниця Старосамбірського р-ну
Вознюк Лариса Миколаївна місто Львів Ленінський № 3 секретар Львівського обкому КПУ
Гаврилюк Михайло Олександрович місто Львів Залізничний № 45 ректор Львівського політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу
Гаврилюк Юрій Миколайович місто Львів Радянський № 22 директор Львівського філіалу Науково-дослідного інституту будівельних матеріалів
Генералов Леонід Євстахович Самбірський район Ободівський № 201 1-й заступник командувача військ Прикарпатського військового округу
Гладьо Надія Йосипівна Старосамбірський район Нижанковицький № 220 обліковець колгоспу імені Ілліча села Нове Місто Старосамбірського р-ну
Гнат Володимир Осипович місто Дрогобич Стебницький № 84 підривник рудника № 2 Стебницького калійного комбінату
Гнатів Оксана Ярославівна місто Червоноград Соснівський № 103 слюсар механоскладальних робіт Червоноградського заводу «Зміна»
Годиш Ярослав Петрович місто Львів Радянський № 25 начальник Головного управління по будівництву у Львівській області «Головльвівпромбуд»
Голодович Василь Григорович Сколівський район Славський № 205 тракторист Верхнячківського лісництва Сколівського лісгоспзагу
Гомзяк Любомира Михайлівна Старосамбірський район Старосолянський № 223 помічник бригадира радгоспу «Старосамбірський» села Стрільбище Старосамбірського р-ну
Горошко Любомир Степанович Городоцький район Великолюбінський № 116 начальник відділу капітального будівництва Львівського облвиконкому
Государський Валентин Францович Пустомитівський район Звенигородський № 183 голова Львівського обласного суду
Грицак Степан Олександрович Нестеровський район Рава-Руський № 171 токар станції технічного обслуговування автомобілів Рава-Руського ремонтно-тракторного підприємства Нестеровського р-ну
Гриців Оксана Дмитрівна Жидачівський район Сидорівський № 135 обліковець механізованого загону колгоспу імені Жданова села Сидорівка Жидачівського р-ну
Громоцька Ольга Василівна Самбірський район Садковицький № 198 ланкова рільничої бригади колгоспу імені Щорса села Воля-Баранецька Самбірського р-ну
Гудим Леонід Єфремович Городоцький район Березецький № 115 голова Городоцького райвиконкому
Гуцуляк Галина Олексіївна Старосамбірський район Хирівський № 225 бригадир Хирівського ремонтного заводу Старосамбірського р-ну
Данилюк Ростислав Харитонович Мостиський район Гусаківський № 157 1-й заступник голови Львівського облвиконкому
Дац Раїса Василівна місто Львів Червоноармійський № 66 бригадир Львівського виробничого хіміко-фармацевтичного об'єднання «Львівфарм»
Даців Віра Михайлівна Самбірський район Дублянський № 195 завідуюча молокоприймальним пунктом села Залужани Самбірського р-ну
Дацюк Юрій Якович місто Дрогобич Дрогобицький № 82 голова Дрогобицького міськвиконкому
Дегтярьова Ганна Семенівна Перемишлянський район Перемишлянський № 175 заступник завідувача відділу науки і учбових закладів Львівського обкому КПУ
Дегтярьова Світлана Євгенівна місто Самбір Самбірський № 87 голова Самбірського міськвиконкому
Дзядик Світлана Іванівна Сокальський район Сокальський № 215 лаборант Сокальської панчішної фабрики Червоноградського виробничого панчішного об'єднання
Диколенко Євген Якович місто Червоноград Червоноградський № 98 генеральний директор західноукраїнського виробничого об'єднання по видобутку вугілля «Укрзахідвугілля»
Дідусь Софія Іванівна Кам'янсько-Бузький район Добротіврський № 146 колгоспниця колгоспу «Росія» села Селець Кам'янсько-Бузького р-ну
Дречевич Одарія Миколаївна Дрогобицький район Новокропивницький № 125 бригадир молочнотоварної ферми радгоспу «Новокропивницький» села Новий Кропивник Дрогобицького р-ну
Дробенко Михайло Миколайович місто Львів Червоноармійський № 63 електрослюсар Львівського скляного виробничого об'єднання «Райдуга»
Дубовий Василь Павлович Бродівський район Пеняківський № 109 голова Бродівського райвиконкому
Дунець Леонтій Антонович Жидачівський район Вербицький № 129 1-й заступник голови агропромислового комітету Львівської області
Євдоченко Ольга Іванівна Яворівський район Шклівський № 249 плитковик будівельного управління № 74 тресту «Яворівхімбуд» Яворівського р-ну
Забігайло Марія Василівна місто Львів Шевченківський № 57 генеральний директор Львівського виробничого швейного об'єднання «Весна»
Заяць Віра Василівна Стрийський район Гірненський № 226 майстер меблевого комбінату «Стрий» Стрийського р-ну
Здреник Іван Андрійович Самбірський район Чукв'янський № 200 голова Блажівської сільської ради Самбірського р-ну
Зембович Владислава Євгенівна Мостиський район Пнікутський № 160 оператор диспетчерської служби радгоспу «Крукеницький» села Пнікут Мостиського р-ну
Земко Марія Василівна місто Львів Радянський № 19 старший контролер-касир Радянського продовольчого торгу
Зубрицька Марія Іванівна місто Борислав Бориславський № 73 ливарниця Бориславського фарфорового заводу
Івасик Володимир Іванович Миколаївський район Верхньодорожненський № 149 тракторист колгоспу імені Леніна села Гонятичі Миколаївського р-ну
Ізосимов Леонід Федорович Пустомитівський район Водянський № 180 прокурор Львівської області
Ільницький Микола Михайлович Сокальський район Белзький № 208 редактор обласної газети «Вільна Україна»
Калюжна Світлана Миколаївна Стрийський район Нежухівський № 230 пташниця племптахорадгоспу «Стрийський» села Ланівка Стрийського р-ну
Капуста Любов Петрівна Сокальський район Сокальський № 214 завідуюча відділом Сокальської центральної районної бібліотеки
Карабін Любов Петрівна місто Львів Червоноармійський № 65 вихователь дитячої дошкільної установи № 12 Червоноармійського райвно міста Львова
Кардаш Іван Васильович Пустомитівський район Солонківський № 186 водій автомобіля радгоспу імені Котовського села Милятичі Пустомитівського р-ну
Карпа Марія Михайлівна місто Дрогобич Дрогобицький № 80 свердлувальниця Дрогобицького експериментально-механічного заводу спецобладнання Міністерства газової промисловості СРСР
Карпин Марія Іванівна Миколаївський район Гірський № 150 оператор машинного доїння корів колгоспу «Вірний шлях» села Криниця Миколаївського р-ну
Кельман Іван Іванович Дрогобицький район Лішнянський № 123 начальник Львівського обласного виробничого управління пасажирського автотранспорту
Кидай Олександр Олександрович місто Червоноград Червоноградський № 99 начальник Львівського обласного виробничо-технічного управління зв'язку
Кирей Михайло Ілліч Самбірський район Луківський № 196 голова Львівського облвиконкому
Кілик Михайло Ярославович Сокальський район Жвирківський № 210 водій радгоспу «Шахтар» села Острів Сокальського р-ну
Кінаш Олександра Іванівна Мостиський район Мостиський № 159 слюсар-складальник Мостиського заводу Львівського виробничого об'єднання «Електрон»
Клибан Надія Богданівна Пустомитівський район Борщовицький № 178 робітниця радгоспу «Зоря комунізму» села Борщовичі Пустомитівського р-ну
Климович Геннадій Петрович місто Львів Червоноармійський № 69 контролер Львівського авторемонтного заводу
Ковалишин Олександра Михайлівна Миколаївський район Димівський № 151 завідуюча фермою колгоспу «Дружба» села Тернопілля Миколаївського р-ну
Ковальчук Віктор Миколайович місто Львів Радянський № 28 1-й секретар Львівського обкому ЛКСМУ
Ковальчук Леонтій Іванович Золочівський район Підлипецький № 141 голова Золочівського райвиконкому
Ковальчук Ольга Йосипівна Радехівський район Миколаївський № 191 оператор машинного доїння корів колгоспу «Прогрес» села Сморжів Радехівського р-ну
Козак Володимир Степанович місто Львів Ленінський № 5 бригадир комплексної бригади Львівського будівельного управління № 55 тресту «Львівжитлобуд»
Козалетов Валерій Михайлович Пустомитівський район Промисловий № 179 «інструктор Львівського обласного комітету Товариства Червоного Хреста» (командир конвойної частини Внутрішніх військ МВС СРСР № 30021, підполковник)
Козловська Галина Михайлівна місто Львів Червоноармійський № 62 маляр ремонтно-будівельного управління № 4 Львівського міськрембудтресту
Коліда Марія Іванівна Сокальський район Селецький № 212 технік по штучному осіменінню тварин радгоспу «Ударник» села Волсвин Сокальського р-ну
Коломієць Ірина Іванівна місто Львів Залізничний № 39 робітниця Львівського заводу «Біофізприлад»
Комнатний Степан Михайлович Буський район Чанизький № 114 голова Буського райвиконкому
Кондрашов Анатолій Пилипович місто Львів Залізничний № 43 начальник штабу цивільної оборони Львівської області
Кондюх Марія Анатоліївна Кам'янсько-Бузький район Великоколодненський № 144 доярка колгоспу імені Івана Франка села Батятичі Кам'янсько-Бузького р-ну
Кондюх Марія Василівна Буський район Милятинський № 112 помічник бригадира рільничої бригади колгоспу імені 60-річчя Радянської України села Новий Милятин Буського р-ну
Коновалов Василь Антонович Яворівський район Касянівський № 241 «старший інженер автобази тресту «Яворівхімбуд»» (військовослужбовець Прикарпатського військового округу)
Копач Ольга Михайлівна місто Львів Радянський № 24 контролер Львівського виробничого об'єднання «Ювелірпром»
Корпанюк Мирослава Іванівна місто Львів Залізничний № 37 провідник пасажирського вагонного депо станції Львів Львівської залізниці
Корчинський Михайло Миколайович Сколівський район Верхньосиньовидненський № 202 бригадир тракторної бригади колгоспу імені Богдана Хмельницького села Корчин Сколівського р-ну
Коцюба Любов Володимирівна Городоцький район Комарнівський № 119 технік-будівельник учгоспу «Комарнівський» села Переможне Городоцького р-ну
Коцюбинський Володимир Іванович Старосамбірський район Стрілківський № 224 голова Старосамбірського райвиконкому
Кравець Ганна Миколаївна Мостиський район Судововишнянський № 161 ланкова колгоспу імені Ярослава Галана села Дидятичі Мостиського р-ну
Кравець Надія Григорівна Самбірський район Воютицький № 194 технік-нормувальник колгоспу імені Мічуріна села Бісковичі Самбірського р-ну
Краюшин Василь Степанович Сокальський район Олексіївський № 217 1-й заступник начальника Політичного управління Прикарпатського військового округу
Кривошеєв Іван Данилович Миколаївський район Новороздольський № 155 директор Роздольського виробничого об'єднання «Сірка» Миколаївського р-ну
Криса Галина Михайлівна місто Львів Залізничний № 40 старший комірник Львівської бази імпортних промислових товарів
Крищишин Людмила Борисівна Миколаївський район Новороздольський № 153 плитковик будівельного управління № 63 «Оздоббуд» тресту «Роздолхімбуд» Миколаївського р-ну
Крюков Микола Петрович Яворівський район Добростанівський № 239 голова Яворівського райвиконкому
Кузьмин Богдана Михайлівна Нестеровський район Куликівський № 166 робітниця Куликівської взуттєвої фабрики Львівського виробничого взуттєвого об'єднання «Прогрес»
Кузьо Ігор Андрійович місто Львів Залізничний № 42 верстатник Львівського фанерного комбінату
Кушнір Катерина Миколаївна Дрогобицький район Меденицький № 124 технік по штучному осіменінню сільськогосподарських тварин колгоспу імені Леніна селища Медениця Дрогобицького р-ну
Лавринів Галина Дмитрівна місто Львів Радянський № 23 робітниця Львівського виробничого об'єднання імені 50-річчя Жовтня
Лагодюк Петро Захарович місто Львів Ленінський № 7 директор Українського науково-дослідного інституту фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин
Ладний Олександр Якович Сколівський район Сколівський № 204 завідувач відділу охорони здоров'я Львівського облвиконкому
Ластовецький Володимир Дмитрович Сколівський район Орівський № 203 водій автомобіля радгоспу «Орівський» села Орів Сколівського р-ну
Лебедєв Анатолій Іванович Буський район Буський № 110 голова правління Львівської обласної споживчої спілки
Лівінська Ганна Іванівна Городоцький район Керницький № 118 оператор по відгодівлі великої рогатої худоби колгоспу «Зоря» села Керниця Городоцького р-ну
Ложовська Зінаїда Яківна Золочівський район Сасівський № 143 голова колгоспу «Серп і молот» села Білий Камінь Золочівського р-ну
Лубківський Роман Мар'янович Дрогобицький район Підбузький № 126 письменник, голова правління Львівського організації Спілки письменників України
Лука Михайло Теодорович Пустомитівський район Давидівський № 182 електрослюсар птахофабрики імені ХХ з'їзду КПРС села Давидів Пустомитівського р-ну
Лущинська Ганна Михайлівна Нестеровський район Туринківський № 172 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Ярослава Галана села Туринка Нестеровського р-ну
Лютова Лариса Іванівна місто Трускавець Трускавецький № 95 завідуюча терапевтичним відділенням санаторію «Весна» Трускавецької територіальної ради по управлінню курортами профспілок
Ляшенко Алла Григорівна Яворівський район Новояворівський № 245 голова Новояворівського міськвиконкому Яворівського р-ну
Магур Наталія Ярославівна місто Дрогобич Дрогобицький № 77 швея-мотористка Дрогобицької швейної фабрики виробничого швейного об'єднання «Зоря»
Макаренко Анатолій Петрович Стрийський район Дідушицький № 228 начальник відділу юстиції Львівського облвиконкому
Максимович Іван Васильович Самбірський район Рудківський № 197 колгоспник колгоспу «Ленінець» села Новосілки-Гостинні Самбірського р-ну
Малець Богдана Семенівна Золочівський район Великовільшаницький № 137 оператор машинного доїння корів колгоспу імені 17 Вересня села Підгайчики Золочівського р-ну
Малик Станіслав Іванович місто Львів Радянський № 29 начальник Управління Комітету державної безпеки УРСР по Львівській області
Мальчицька Ольга Михайлівна місто Львів Шевченківський № 50 лаборант Львівського заводу газової апаратури
Мандзюк Ірина Андріївна Бродівський район Пониковицький № 106 головний агроном колгоспу «Правда» села Пониковиця Бродівського р-ну
Манько Ольга Григорівна Яворівський район Немирівський № 244 зоотехнік по племзапису колгоспу «Дружба» села Вербляни Яворівського р-ну
Маслак Олександр Михайлович місто Львів Радянський № 30 директор Львівського автобусного заводу
Матковський Петро Володимирович Турківський район Турківський № 237 лікар Турківської районної поліклініки
Махов Євген Миколайович Сколівський район Прибережницький № 207 начальник Політуправління Прикарпатського військового округу
Махоньок Тимофій Андрійович місто Львів Ленінський № 10 заступник голови Львівського обласного комітету захисту миру
Мацишин Петро Володимирович Перемишлянський район Чемеринецький № 177 механізатор колгоспу імені Лесі Українки села Борщів Перемишлянського р-ну
Мельник Леся Андріївна місто Львів Залізничний № 31 розподілювач робіт Львівського виробничого об'єднання «Конвейєр»
Мельник Любов Любомирівна місто Львів Радянський № 20 накладальниця видавництва «Вільна Україна»
Мельник Надія Дмитрівна Бродівський район Бродівський № 104 верстатниця лісокомплексу Бродівського лісгоспзагу
Мельцер Мирослава Андріївна Яворівський район Івано-Франківський № 240 викладач Івано-Франківського середнього професійно-технічного училища № 11 Яворівського р-ну
Меняйлов Віктор Микитович Яворівський район Новояворівський № 246 начальник Управління Львівського округу Держгіртехнагляду УРСР
Михайловський Іван Іванович місто Львів Радянський № 15 начальник управління торгівлі Львівського облвиконкому
Мізерник Іван Дмитрович Дрогобицький район Добрівлянівський № 122 голова колгоспу «Дружба» села Вороблевичі Дрогобицького р-ну
Місюра Євген Петрович місто Львів Залізничний № 38 командир літака ЯК-42 Львівського об'єднаного авіазагону
Моньчук Ганна Петрівна місто Львів Шевченківський № 56 в'язальниця Львівського виробничого трикотажного об'єднання «Промінь»
Моцьо Леся Іванівна місто Дрогобич Дрогобицький № 79 старший продавець магазину «Будинок торгівлі» міста Дрогобича
Музика Катерина Григорівна Городоцький район Коропузький № 120 ветеринарний санітар молочнотоварної ферми Вишнянського радгоспу-технікуму села Вишня Городоцького р-ну
Муравйов Борис Григорович Турківський район Ісаївський № 235 начальник Львівського обласного виробничого управління будівництва і експлуатації автомобільних шляхів
Муравйова Любов Григорівна місто Львів Червоноармійський № 61 майстер цеху Львівської книжкової фабрики «Атлас»
Надала Марія Миколаївна Буський район Олеський № 113 завідуюча молочнотоварною фермою колгоспу імені Івана Франка села Боложинів Буського р-ну
Надич Михайло Іванович Турківський район Верхньогусиненський № 234 продавець магазину № 11 Верхньовисоцького робкоопу Турківського р-ну
Нецвітайлов Сергій Олександрович місто Стрий Стрийський № 91 електрозварник Стрийського заводу «Металіст»
Нікітін Геннадій Павлович Стрийський район Квасницький № 232 заступник командувача військ Прикарпатського військового округу
Новосад Ігор Теодорович місто Львів Шевченківський № 54 слюсар Львівського виробничого об'єднання «Світанок»
Ногаль Марія Мирославівна місто Червоноград Гірницький № 102 майстер дільниці Червоноградської швейно-галантерейної фабрики Львівського виробничого текстильно-галантерейного об'єднання «Юність»
Оганов Володимир Михайлович місто Львів Ленінський № 6 генеральний директор Львівського виробничо-енергетичного об'єднання «Львівенерго»
Огурок Надія Іларіонівна Золочівський район Глинянський № 138 технік-будівельник колгоспу імені Шевченка села Прогноїв Золочівського р-ну
Олійник Іван Михайлович Яворівський район Краковецький № 242 начальник управління в справах будівництва і архітектури Львівського облвиконкому
Омельченко Павло Михайлович місто Львів Залізничний № 41 2-й секретар Львівського міськкому КПУ
Осадчук Анатолій Якимович Кам'янсько-Бузький район Кам'янсько-Бузький № 147 голова Кам'янсько-Бузького райвиконкому
Осипова Олена Григорівна місто Львів Ленінський № 11 студентка Львівського державного університету імені Івана Франка
Остап'як Роман Остапович місто Львів Ленінський № 12 слюсар-інструментальник Львівського автобусного заводу
Павловський Михайло Петрович місто Львів Червоноармійський № 68 ректор Львівського державного медичного інституту
Павлюх Ганна Федорівна Стрийський район Дашавський № 227 телятниця колгоспу імені Кірова села Підгірці Стрийського р-ну
Палашована Марія Володимирівна Бродівський район Підкамінський № 108 оператор відгодівельного комплексу колгоспу імені 17 Вересня селища Підкамінь Бродівського р-ну
Панасюк Володимир Васильович місто Львів Радянський № 27 директор Львівського фізико-механічного інституту Академії наук УРСР
Панцюк Іван Миколайович місто Львів Шевченківський № 49 1-й заступник голови Львівського міськвиконкому
Паньків Тетяна Олександрівна Пустомитівський район Пустомитівський № 185 робітниця птахофабрики «Пустомитівська» селища Пустомити Пустомитівського р-ну
Пастух Василь Григорович місто Стрий Стрийський № 92 токар Стрийського виробничого об'єднання ковальсько-пресового обладнання
Пастух Віктор Михайлович місто Львів Залізничний № 33 майстер виробничого навчання Львівського середнього професійно-технічного училища № 12
Пашко Валентина Дмитрівна місто Червоноград Червоноградський № 101 машиніст підйомних установок шахти імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції виробничого об'єднання «Укрзахідвугілля»
Петришин Ярослава Степанівна місто Львів Ленінський № 4 технолог Львівського виробничого текстильно-галантерейного об'єднання «Юність»
Петровський Болеслав Денисович місто Трускавець Трускавецький № 94 голова Трускавецького міськвиконкому
Петрук Марія Іванівна Миколаївський район Роздольський № 156 пташниця Миколаївського птахорадгоспу села Київець Миколаївського р-ну
Петрушкевич Ольга Йосипівна місто Стрий Стрийський № 88 швея-мотористка Стрийської швейної фабрики
Печерський Микола Григорович Бродівський район Бродівський № 105 голова Львівського обласного комітету народного контролю
Пижик Георгій Михайлович Жидачівський район Жидачівський № 131 голова Львівської обласної Ради професійних спілок
Пилипчук Борис Андрійович місто Борислав Бориславський № 75 начальник управління громадського харчування Львівського облвиконкому
Пилипчук Олександр Олександрович Радехівський район Вузлівський № 188 1-й секретар Радехівського райкому КПУ
Пиндик Галина Володимирівна Золочівський район Золочівський № 140 доярка колгоспу імені Чапаєва села Єлиховичі Золочівського р-ну
Пиріг Марія Орестівна Пустомитівський район Верхньобілківський № 179 оператор машинного доїння корів радгоспу «Жовтневий» села Лисиничі Пустомитівського р-ну
Пікота Ірина Миколаївна місто Львів Залізничний № 44 слюсар Львівського мотозаводу
Погребняк Яків Петрович Кам'янсько-Бузький район Великосілківський № 145 1-й секретар Львівського обкому КПУ
Половецька Оксана Миколаївна місто Львів Залізничний № 36 монтажниця Львівського виробничого об'єднання імені Леніна
Помажак Надія Романівна місто Львів Ленінський № 1 робітниця Львівської фабрики індивідуального пошиття і ремонту трикотажних виробів
Попенко Іван Григорович Радехівський район Лиманівський № 187 «інструктор Львівського обласного комітету Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ)» (начальник 7-го Карпатського прикордонного загону Західного прикордонного округу КДБ, полковник)
Попов Віталій Іванович Миколаївський район Миколаївський № 152 начальник управління внутрішніх справ Львівського облвиконкому
Попова Оксана Іванівна Старосамбірський район Добромильський № 219 робітниця Добромильського деревообробного комбінату Старосамбірського р-ну
Прокоп'як Галина Михайлівна Жидачівський район Жирівський № 132 доярка колгоспу імені Леніна села Вільхівці Жидачівського р-ну
Проць Галина Василівна місто Львів Радянський № 21 складальниця Львівського виробничого об'єднання «Львівприлад»
Пугачук Марія Остапівна Яворівський район Яворівський № 250 швея Яворівського райпобуткомбінату
Пшеницька Любов Миколаївна Сокальський район Правдівський № 211 майстер машинного доїння корів колгоспу імені Шевченка села Новоукраїнка Сокальського р-ну
П'ясецький Віктор Іванович місто Львів Залізничний № 35 машиніст тепловоза депо Львів-Схід Львівської залізниці
Ракита Владислав Максимович Городоцький район Городоцький № 117 майстер дільниці Городоцького заводу «Ювелірмашприлад»
Рачкевич Михайло Михайлович Буський район Красненський № 111 директор Красненської середньої школи № 1 Буського р-ну
Рєзниченко Сергій Юрійович місто Львів Шевченківський № 59 електрослюсар Львівського виробничого об'єднання «Пластмасфурнітура»
Рогов Віктор Миколайович Старосамбірський район Старосамбірський № 222 завідувач організаційно-інструкторського відділу Львівського облвиконкому
Романів Василь Михайлович Сколівський район Тухольківський № 206 голова Сколівського райвиконкому
Савицька Ірина Михайлівна місто Львів Червоноармійський № 67 головна медична сестра Львівської обласної дитячої клінічної лікарні
Савченко Володимир Степанович місто Львів Шевченківський № 52 електрик Львівського виробничого швейного об'єднання «Маяк»
Садовський Йосип Антонович Самбірський район Чайковицький № 199 голова правління Львівської організації Спілки художників Української РСР
Саловська Євгенія Василівна Перемишлянський район Бібрський № 173 головний агроном колгоспу імені 17 Вересня села Лани Перемишлянського р-ну
Салука Орися Василівна Бродівський район Шнирівський № 107 тваринниця колгоспу «Дружба» села Шнирів Бродівського р-ну
Самойленко Альбіна Сергіївна Радехівський район Лопатинський № 190 секретар Львівського облвиконкому
Самотій Любов Олександрівна Нестеровський район Кунинський № 167 голова Нестеровського райвиконкому
Свідер Дарія Ярославівна місто Самбір Самбірський № 86 заливник компаундами Самбірського заводу радіодеталей Львівського виробничого об'єднання імені 50-річчя Жовтня
Святоцький Василь Олександрович Золочівський район Поморянський № 142 2-й секретар Львівського обкому КПУ
Семак Іван Федорович Нестеровський район Добросинський № 165 механізатор учгоспу «Дублянський» міста Дубляни Нестеровського р-ну
Сидоренко Олександр Володимирович місто Львів Радянський № 26 штампувальник Львівського виробничого об'єднання «Львівхімсільгоспмаш»
Сімченко Світлана Вікторівна Золочівський район Золочівський № 139 вчителька Золочівської середньої школи № 2
Скаб Ольга Романівна Нестеровський район Добросинський № 164 оператор по відгодівлі великої рогатої худоби колгоспу «Нове життя» села Добросин Нестеровського р-ну
Скопик Ганна Петрівна Радехівський район Радехівський № 193 колгоспниця колгоспу «Жовтень» села Стоянів Радехівського р-ну
Сліпушенко Микола Андрійович місто Львів Червоноармійський № 64 редактор обласної газети «Львовская правда»
Смирнова Ірина Василівна місто Стрий Стрийський № 89 маляр Стрийської дистанції цивільних споруд Львівської залізниці
Стахів Володимир Андрійович Кам'янсько-Бузький район Новояричівський № 148 тракторист колгоспу імені ХХ з'їзду КПРС села Банюнин Кам'янсько-Бузького р-ну
Сторожук Сергій Степанович Мостиський район Чернівський № 162 голова Мостиського райвиконкому
Строгов Анатолій Никандрович Турківський район Травневий № 238 командувач Військово-повітряних сил (ВПС) – заступник командувача військ Прикарпатського військового округу
Тарас Нестор Іванович Сокальський район Тартаківський № 216 голова колгоспу «Зоря комунізму» села Тартаків Сокальського р-ну
Таратула Іван Михайлович Городоцький район Родатичівський № 121 тракторист колгоспу імені Мічуріна села Галичани Городоцького р-ну
Тиханська Леся Іванівна місто Львів Шевченківський № 53 майстер Львівського виробничого об'єднання «Львівгаз»
Тицька Ганна Михайлівна Пустомитівський район Щирецький № 187 завідуюча молочнотоварною фермою радгоспу імені Калініна селища Щирець Пустомитівського р-ну
Тішин Михайло Леонідович Стрийський район Долішненський № 229 голова Стрийського райвиконкому
Томинець Надія Станіславівна Турківський район Боринський № 233 колгоспниця колгоспу «Світанок» села Нижнє Висоцьке Турківського р-ну
Трембач Роман Володимирович місто Борислав Бориславський № 72 майстер цеху Бориславського хімічного заводу виробничого об'єднання «Фарба»
Труш Оксана Ярославівна місто Львів Радянський № 17 картонажниця Львівської фабрики картонажних виробів
Тягун Марія Микитівна Жидачівський район Ходорівський № 136 завідуюча Ходорівською міською бібліотекою для дітей Жидачівського р-ну
Уніят Михайло Іванович Пустомитівський район Оброшинський № 184 тракторист дослідного господарства «Оброшине» села Оброшине Пустомитівського р-ну
Федаш Михайло Михайлович Турківський район Лімнянський № 236 голова Турківського райвиконкому
Федоричко (Гурій) Ганна Євстахіївна місто Дрогобич Дрогобицький № 81 оператор Дрогобицького нафтопереробного заводу
Федунь Марія Іванівна Яворівський район Нагачівський № 243 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Карла Маркса села Чернилява Яворівського р-ну
Федюк Михайло Михайлович Нестеровський район Гійченський № 163 водій автомобіля колгоспу «Прогрес» села Гійче Нестеровського р-ну
Фута Ганна Володимирівна Жидачівський район Гніздичівський № 130 нормувальник колгоспу імені Кірова селища Гніздичів Жидачівського р-ну
Харламов Олександр Васильович місто Червоноград Червоноградський № 100 голова Червоноградського міськвиконкому
Харчев Анатолій Павлович місто Львів Шевченківський № 51 водій Львівського автотранспортного підприємства № 34630
Цись Владислав Сергійович місто Львів Шевченківський № 55 заступник голови Львівського облвиконкому
Черненко Степан Лук'янович місто Львів Шевченківський № 58 персональний пенсіонер, діяч КПЗУ
Чернящук Віра Пилипівна місто Львів Радянський № 16 швея Львівської шкіргалантерейної фабрики
Чеховський Ярослав Іларіонович місто Львів Червоноармійський № 71 начальник Львівського головного територіального управління Державного комітету УРСР по матеріально-технічному постачанню
Чирик Віра Миколаївна Жидачівський район Журавненський № 133 доярка колгоспу «Верховина» села Монастирець Жидачівського р-ну
Чугайов Володимир Петрович місто Львів Ленінський № 8 ректор Львівського державного університету імені Івана Франка
Шавков Петро Іванович місто Львів Червоноармійський № 70 1-й заступник голови Львівського облвиконкому
Шайдецький Борис Маркіянович Яворівський район Прилбичівський № 247 голова комітету по телебаченню і радіомовленню Львівського облвиконкому
Шандрович Ольга Тадеївна Старосамбірський район Скелівський № 221 оператор машинного доїння корів колгоспу імені Мічуріна села Болозів Старосамбірського р-ну
Шуліпа Володимир Іванович місто Дрогобич Стебницький № 83 заступник голови Львівського облвиконкому
Щерба Катерина Федорівна місто Львів Залізничний № 34 глазурувальниця сантехвиробів Львівського керамічного заводу
Щудлак Галина Ярославівна Мостиський район Зав'язанецький № 158 економіст колгоспу імені Куйбишева села Великі Мокряни Мостиського р-ну
Юнак Ірина Степанівна місто Львів Залізничний № 46 розподілювач робіт Львівського виробничого об'єднання «Автонавантажувач»
Яворський Володимир Григорович місто Самбір Самбірський № 85 начальник управління комунального господарства Львівського облвиконкому
Ямборко Ольга Омелянівна Перемишлянський район Свірзький № 176 оператор машинного доїння корів колгоспу «Нове життя» села Свірж Перемишлянського р-ну
Яремчук Дмитро Антонович Стрийський район Яблунівський № 231 секретар Львівського обкому КПУ
Яремчук Ірина Василівна Сокальський район Скоморохівський № 213 ветеринарний фельдшер колгоспу імені 40-річчя Жовтня села Ланкове Сокальського р-ну


4 липня 1987 року відбулася 1-а сесія Львівської обласної ради народних депутатів 20-го скликання. Головою облвиконкому обраний Кирей Михайло Ілліч, 1-ми заступниками голови — Шавков Петро Іванович і Данилюк Ростислав Харитонович, заступниками голови: Алаєва Ія Семенівна, Цись Владислав Сергійович, Шуліпа Володимир Іванович. Секретарем облвиконкому обрана Самойленко Альбіна Сергіївна.

Обрано виконком Львівської обласної ради 20-го скликання у складі 17 чоловік: Кирей Михайло Ілліч — голова облвиконкому; Шавков Петро Іванович — 1-й заступник голови облвиконкому; Данилюк Ростислав Харитонович — 1-й заступник голови облвиконкому; Алаєва Ія Семенівна — заступник голови облвиконкому; Цись Владислав Сергійович — заступник голови облвиконкому і голова Львівської обласної планової комісії; Шуліпа Володимир Іванович — заступник голови облвиконкому; Самойленко Альбіна Сергіївна — секретар облвиконкому; Погребняк Яків Петрович — 1-й секретар Львівського обкому КПУ; Печерський Микола Григорович — голова Львівського обласного комітету народного контролю; Годиш Ярослав Петрович — начальник Головного управління по будівництву у Львівській області «Головльвівпромбуд»; Кривошеєв Іван Данилович — директор Роздольського виробничого об'єднання «Сірка» Миколаївського р-ну; Панцюк Іван Миколайович — 1-й заступник голови Львівського міськвиконкому; Садовський Йосип Антонович — голова правління Львівської організації Спілки художників Української РСР; Чугайов Володимир Петрович — ректор Львівського державного університету імені Івана Франка; Кондюх Марія Василівна — помічник бригадира рільничої бригади колгоспу імені 60-річчя Радянської України Буського р-ну; Сидоренко Олександр Володимирович — штампувальник Львівського виробничого об'єднання «Львівхімсільгоспмаш»; Гнат Володимир Осипович — підривник рудника № 2 Стебницького калійного комбінату.

Джерела[ред. | ред. код]

  • газета "Вільна Україна" (Львів) — 1987 рік — червень.