Львівська обласна рада депутатів трудящих ІІ скликання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Львівська обласна рада депутатів трудящих другого скликання — представничий орган Львівської області у 19471950 роках.

Нижче наведено список депутатів Львівської обласної ради 2-го скликання, обраних 21 грудня 1947 року в загальних та особливих округах. Всього до Львівської обласної ради 2-го скликання було обрано 80 депутатів.

Прізвище, ім'я, по-батькові Місто чи район Виборчий округ Посада Примітки
Багнюк Федір Іванович Радехівський район Радехівський № 48 голова Стоянівської сільської ради Радехівського р-ну
Баюс Марія Павлівна Поморянський район Поморянський № 41 ланкова колгоспу імені Сталіна Поморянського р-ну
Беркета Ольга Петрівна Красненський район Красненський № 28 ланкова колгоспу імені Івана Франка Красненського р-ну
Білик Пилипина Пилипівна Новомилятинський район Новомилятинський № 34 вчителька початкової школи села Великосілка Ново-Милятинського р-ну
Бойко Костянтин Петрович Городоцький район Городоцький № 15 1-й заступник голови Львівського облвиконкому
Бондар Іван Іванович місто Львів Червоноармійський № 62 2-й секретар Львівського міськкому КП(б)У
Борис Петро Петрович Щирецький район Щирецький № 51 робітник Щирецького гіпсового заводу
Влах Оксана Григорівна Заболотцівський район Заболотцівський № 19 зоотехнік Заболотцівського районного відділу сільського господарства
Воронін Олександр Іванович Пустомитівський район Пустомитівський № 44 начальник Львівського обласного управління державної безпеки (МДБ)
Галицький Кузьма Микитович особливий округ № 77 командувач військ Прикарпатського військового округу, генерал армії
Ганул Леонід Панасович Золочівський район Золочівський № 20 завідувач Львівського обласного відділу охорони здоров'я
Говоруха Михайло Степанович Куликівський район Куликівський № 29 голови правління колгоспу імені Івана Франка Куликівського р-ну
Горбань Федір Григорович місто Львів Червоноармійський № 64 секретар Львівського обкому КП(б)У
Гошко Ганна Костянтинівна Яворівський район Яворівський № 53 ланкова колгоспу імені Кірова Яворівського р-ну
Грубич Антоніна Денисівна Олеський район Олеський № 36 головний агроном Олеського районного відділу сільського господарства
Грушецький Іван Самійлович місто Львів Залізничний № 67 1-й секретар Львівського обкому КП(б)У
Грушецький Петро Михайлович Новояричівський район Новояричівський № 35 голова правління колгоспу «Новне життя» Новояричівського р-ну
Гук Йосип Григорович Підкамінський район Підкамінський № 40 голова Нем'яцької сільської ради Підкамінського р-ну
Дацишина Євдокія Григорівна Великомостівський район Великомостівський № 9 свинарка колгоспу імені Леніна Великомостівського р-ну
Дем'яненко Іван Микитович особливий округ № 79 військовий-артилерист, капітан, Герой Радянського Союзу
Довганик Ілля Ілліч Жовківський район Жовківський № 17 голова Жовківського райвиконкому убитий 5.12.1949
Дриль Михайло Іванович Винниківський район Винниківський № 10 секретар Львівського облвиконкому
Дудикевич Богдан Корнилович місто Львів Сталінський № 57 директор Львівського державного історичного музею
Єременко Федір Ісакович місто Львів Сталінський № 55 1-й секретар Сталінського райкому КП(б)У міста Львова
Завадка Йосип Федорович місто Львів Залізничний № 70 майстер тресту «Львівшахтобуд»
Касьян Панас Федотович Радехівський район Радехівський № 47 голова Радехівського райвиконкому
Кияк Григорій Степанович місто Львів Червоноармійський № 59 завідувач кафедри агрохімії Львівського сільськогосподарського інституту
Козачишин Микола Якович Винниківський район Винниківський № 11 голова правління Винниківської районної споживчої спілки
Козирєв Микола Володимирович місто Львів Сталінський № 54 голова Львівського облвиконкому (до січня 1949 року)
Козланюк Петро Степанович місто Львів Шевченківський № 75 голова правління Львівського відділення Спілки радянських письменників України
Колесса Микола Філаретович Бібрський район Бібрський № 2 художній керівник державної капели «Трембіта»
Кольцов Фірс Артемович Заболотцівський район Заболотцівський № 18 обласний військовий комісар Львівської області
Кондратенко Микола Георгійович місто Львів Залізничний № 66 машиніст залізничного депо Львів-Схід Львівської залізниці
Кононихіна Ганна Софронівна Немирівський район Немирівський № 33 лікар Немирівської районної лікарні
Коснічук Іван Данилович місто Львів Залізничний № 72 завідувач Львівського обласного відділу торгівлі
Крайнюков Костянтин Васильович особливий округ № 80 член Військової Ради Прикарпатського військового округу, генерал-лейтенант
Крайовий Іван Гнатович Красненський район Красненський № 27 начальник Львівської залізниці
Крижановський Павло Степанович Сокальський район Сокальський № 49 директор Тартаківської МТС Сокальського р-ну
Кудловська Ольга Тимофіївна місто Львів Шевченківський № 76 робітниця Львівської беконно-консервної фабрики
Кузьма Марія Василівна Глинянський район Глинянський № 13 ланкова колгоспу імені Шевченка Глинянського р-ну
Кульчицька Олена Львівна місто Львів Залізничний № 71 завідувач відділу народного мистецтва Львівського етнографічного музею
Кушнір Йосипа Василівна місто Львів Шевченківський № 73 електромонтажниця Львівського газового заводу
Ліщинська Теодора Теодорівна місто Львів Залізничний № 68 вчителька середньої школи № 34 міста Львова
Макара Соломія Андріївна Пустомитівський район Пустомитівський № 43 голова Наварійської сільської ради Пустомитівського р-ну
Манчук Любов Михайлівна Івано-Франківський район Івано-Франківський № 22 голова Івано-Франківського райвиконкому
Маньковський Йосип Антонович Буський район Буський № 7 1-й секретар Буського райкому КП(б)У
Миргородський Петро Леонтійович Куликівський район Куликівський № 30 заступник голови Львівського облвиконкому
Мисюк Пелагія Григорівна Бібрський район Бібрський № 1 ланкова колгоспу імені Сталіна Бібрського р-ну
Міненко Самуїл Миколайович Золочівський район Золочівський № 21 1-й секретар Золочівського райкому КП(б)У
Мойса Роман Максимович місто Львів Червоноармійський № 65 формувальник Львівського цегельного заводу
Мосейчук Герасим Федорович місто Львів Сталінський № 58 інструктор Львівського міського комітету КП(б)У
Моцкевич Ганна Михайлівна Брюховицький район Брюховицький № 3 бригадир сушилки Львівського фанерно-меблевого комбінату
Ніколаєв Іван Васильович місто Львів Червоноармійський № 61 начальник відділу кадрів Львівської контори тресту «Укрнафтотехпостач»
Овчаренко Михайло Микитович Сокальський район Сокальський № 50 заступник Уповноваженого Держплану СРСР по Львівській області
Органіста Григорій Захарович Кам'янсько-Бузький район Кам'янсько-Бузький № 24 голова Кам'янсько-Бузького райвиконкому
Поляк Анастасія Василівна Перемишлянський район Перемишлянський № 38 селянка села Мерещів Перемишлянського р-ну
Прокопенко Іван Макарович місто Львів Залізничний № 69 прокурор Львівської області
Прохоров Федір Олександрович особливий округ № 78 генерал-майор
Романицький Борис Васильович місто Львів Сталінський № 56 директор і художній керівник Львівського державного драматичного театру імені Марії Заньковецької
Сало Катерина Григорівна Магерівський район Магерівський № 32 селянка села Лаврики Магерівського р-ну
Смирнов Євген Михайлович місто Львів Червоноармійський № 63 директор Львівського заводу електроприладів
Смолінський Сергій Михайлович місто Львів Червоноармійський № 60 директор Львівського педагогічного інституту
Стахів Іван Петрович Жовківський район Жовківський № 16 селянин села Сопошин Жовківського р-ну
Стефаник Семен Васильович Бродівський район Бродівський № 5 заступник голови Львівського облвиконкому
Сторчак Ганна Іванівна Рава-Руський район Рава-Руський № 45 сепараторниця Рава-Руського маслозаводу
Таран Петро Григорович місто Львів Шевченківський № 74 голова Львівського міськвиконкому помер 10.02.1948
Тельний Максим Іванович Рава-Руський район Рава-Руський № 46 начальник Політвідділу прикордонних військ МДБ Українського округу
Ткаченко Олександр Олексійович Глинянський район Глинянський № 12 начальник Львівського обласного управління сільського господарства
Трегуб Гнат Маркович Кам'янсько-Бузький район Кам'янсько-Бузький № 25 директор Львівського науково-дослідного інституту охорони материнства і дитинства
Турок Іван Семенович Краковецький район Краковецький № 26 голова Нагачівської сільської ради Краковецького р-ну
Турченко Павло Савич Підкамінський район Підкамінський № 39 завідувач Львівського обласного відділу народної освіти
Хацько Петро Михайлович Івано-Франківський район Івано-Франківський № 23 голова правління колгоспу імені Хрущова Івано-Франківського р-ну
Хижняк Антон Федорович Брюховицький район Брюховицький № 4 відповідальний редактор Львівської обласної газети «Вільна Україна»
Чирва Іван Сергійович Великомостівський район Великомостівський № 8 1-й секретар Львівського обкому ЛКСМУ
Шеметун Данило Семенович Яворівський район Яворівський № 52 голова Львівської обласної планової комісії
Шматько Дмитро Павлович Поморянський район Поморянський № 42 завідувач Львівського обласного фінансового відділу
Шпитяк Григорій Лаврентійович Городоцький район Городоцький № 14 1-й секретар Городоцького райкому КП(б)У
Юрко Олексій Пилипович Перемишлянський район Перемишлянський № 37 голова Львівського обласного суду
Яремчук Софія Порфирівна Бродівський район Бродівський № 6 інструктор Бродівського райкому ЛКСМУ
Ярмолицька Антоніна Андріївна Лопатинський район Лопатинський № 31 старший агроном Лопатинської МТС Лопатинського р-ну


8 січня 1948 року відбулася 1-а сесія Львівської обласної ради депутатів трудящих 2-го скликання. Головою облвиконкому обраний Козирєв Микола Володимирович, 1-м заступником голови — Бойко Костянтин Петрович, заступниками голови: Миргородський Петро Леонтійович, Стефаник Семен Васильович та Мосейчук Герасим Федорович. Секретарем облвиконкому обраний Дриль Михайло Іванович.

Обрано Львівський облвиконком у складі 15 чоловік: Козирєв Микола Володимирович — голова облвиконкому; Бойко Костянтин Петрович — 1-й заступник голови облвиконкому; Миргородський Петро Леонтійович — заступник голови облвиконкому; Стефаник Семен Васильович — заступник голови облвиконкому; Мосейчук Герасим Федорович — заступник голови облвиконкому; Дриль Михайло Іванович — секретар облвиконкому; Грушецький Іван Самійлович — 1-й секретар Львівського обкому КП(б)У; Галицький Кузьма Микитович — командувач військ Прикарпатського військового округу; Шеметун Данило Семенович — голова Львівської обласної планової комісії; Ткаченко Олександр Олексійович — начальник Львівського обласного управління сільського господарства; Дудикевич Богдан Корнилович — директор Львівського державного історичного музею; Трегуб Гнат Маркович — директор Львівського науково-дослідного інституту охорони материнства і дитинства; Кондратенко Микола Георгійович — машиніст залізничного депо Львів-Схід Львівської залізниці; Манчук Любов Михайлівна — голова Івано-Франківського райвиконкому; Мисюк Пелагія Григорівна — ланкова колгоспу імені Сталіна Бібрського р-ну.

У 1948 році направлений на навчання у Вищу партійну школу при ЦК ВКП(б) у Москві 1-й заступник голови Львівського облвиконкому Бойко Костянтин Петрович.

16 березня 1949 року відбулася 4-а сесія Львівської обласної ради депутатів трудящих 2-го скликання. Головою облвиконкому обраний Пелехатий Кузьма Миколайович, заступником голови Львівського облвиконкому — Коваль Микола Павлович.

Джерела[ред. | ред. код]

  • газета "Вільна Україна" (Львів) — 1947 рік — грудень.