Меґатрон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Medatron movie2007.jpeg
Ім'я українською Меґатрон
Оригінальне ім'я Megatron
Належність Нейтралітет
Функція Трансформер
Альтернативний режим Кібертронський винищувач, Танк, Кібертронський Зорельот.
Вид Небіологічний організм
Місце народження Кібертрон
Гасло «Досягнути миру через тиранію»

Меґатрон (англ. Megatron) — персонаж коміксів, мультфільмів та фільмів про трансформерів. Лідер десептиконів.

Меґатрон був лордом-протектором Кібертрону, одним з правителів цієї планети. Первісно його знали, як мудрого лідера, але якась невідома сила перетворила цього трансформера на одержимого вбивцю, який мав одну мету — заволодіти Всеіскрою. Задля цього він застосував всю свою харизму і силу. Швидко утворилася ціла армія сепаратистів — десептикони, яку він очолив. Холодний і безжалісний, підступний і жорстокий, Меґатрон веде вперед своє військо, і ніщо не стане йому на заваді.

Уміння та озброєння[ред. | ред. код]

Мегатрон є одним з найсильніших трансформерів. Кинути йому виклик може тільки Оптимус Прайм. В режимі зорельота розвиває надзвичайну швидкість і здатний долати сотні світлових років за лічені проміжки часу. В режимі робота він може застосовувати двигуни та стрибати на невеликі відстані. Також ватажок обманоїдів озброєний спеціальною булавою і променевою гарматою, яка утворюється шляхом трансформації його руки.

Слабкості[ред. | ред. код]

Фанатичне бажання Меґатрона заволодіти Всеіскрою часто призводило до того, що він втрапляв в критичні ситуації і ставив під загрозу себе та своїх вояків.