Міжнародна експедиція до сторіччя Роберта Скотта (2012)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міжнародна експедиція до сторіччя Роберта Скотта (2012) — це експедиція до останнього наметового місця капітана Роберта Фолкона Скотта для проведення панахиди у сторіччя його смерті. Меценатами експедиції є Джонатан Бенд[en]. Експедицію очолили Ентоні Джінман[en] та Фелісіті Астон, які раніше керували Антарктичною експедицією Касперського[en]. Мета експедиції - відзначити смерть Скотта.

Історична довідка[ред. | ред. код]

Британська експедиція територією Антарктиди Роберта Фолкона Скотта відбулася в 1910-1913 роках. Головною метою, яку висловив Скотт у своєму проспекті, було «Досягнути Південного полюса і забезпечити для Британської імперії честь цього досягнення». Експедиція мала подальші цілі в науковому дослідженні та географічній розвідці і мала на меті зробити «... полюс предметом подальших досліджень» («... англ. bagging the Pole merely an item in the results»). Щоб досягти цього, Скотт взяв із собою велику команду вчених.

Експедиція[ред. | ред. код]

Експедиція складалась з двох сторін: команди з саней та льотної команди. Команда саней повторила маршрут пошукової групи, яка знайшла Скотта та його людей. До другої половини учасників входили члени полярних родин, меценати та засоби масової інформації.[1]


Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. ISCE Expedition info. 2010. Архів оригіналу за 25 серпня 2010. Процитовано Січень 19, 2020. 

Посилання[ред. | ред. код]