Обговорення:Кримські татари під час Другої світової війни

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/10 травня 2019.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Теми[ред. код]

НТЗ (перенесено з обговорення на вилученні)[ред. код]

Проблема в тому, що стаття написана скоріше в дусі "довідки для КГБ" задля обґрунтування репресій проти кримських татар, аніж як якесь зважене дослідження. Назва надто узагальнена. Зрозуміло, що було якесь пронімецьке крило, але сам автор статті в ЕІУ плутається в їх ідентифікації і наполегливо намагається повитягати якісь компрометуючі кримських татар факти. Тобто шукає щось протилежне, аніж могли б описати самі автори джерел. Джерела, справді, додані аби були: 1-ше (Kirimal E.) взагалі про 1918-19 рр. Друге було б може й цікаве, але недоступне. Домінує афілійований з російським КГБ "Интеллектуал", який фактично пише пропагандистську кляузу. Ганьба ЕІУ за таку автуру! Але з чого тут дивуватись? Первинна спеціалізація інституту - "Возз'єднання трьох братніх народів у єдиній російській державі!" Статті скоріше б пасувала назва «Кримськотатарський національний рух у роки Другої світової війни очима КГБ»Mykola Swarnyk (обговорення) 04:33, 12 червня 2019 (UTC)

Романько[ред. код]

Романько цікава людина. Сама пише про колабораціонізм, а варто було тільки Росії анексувати Крим, як він одразу зробився колаборантом з Росією і вже сам привітав збройну агресію Росії. Це не персональний випад проти Романька, це констатація факту — Devlet Geray (обговорення) 09:31, 4 липня 2019 (UTC)

Назва[ред. код]

Якщо ставити таку назву, то треба писати також про участь у війні на боці радянського союзу --Devlet Geray (обговорення) 22:04, 11 червня 2021 (UTC)