Обговорення користувача:Mykola Swarnyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повага[ред. код]

Доброго дня. Не міг пройти повз і вам не сказати, що ось цей допис: постійна версія № 26199843 — це сильні слова сильної людини, і вони викликають щиру повагу. І я не про те, що ви мене там згадали (що, без сумніву, приємно), а про визнання власних помилок. Був приємно вражений, --VoidWanderer (обговорення) 09:52, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:06, 11 жовтня 2019 (UTC)

@Ата: Гарна пропозиція і я навіть пробував вписатися, але за тим часом будь-які мої редагування у просторі №4 вважаються шкідливими, і тому блокуються фільтром редагувань. Близько трьох місяців я утримувався від редагувань взагалі, але зараз трохи почав включатися, подав апеляцію на рішення АК, яке видається мені несправедливим. Тим не менше, ситуація зараз така. На жаль, у нас більше людей, готових втопити колегу в ложці води, аніж навпаки. --Mykola Swarnyk (обговорення) 18:51, 14 жовтня 2019 (UTC)
Знаю, що у вас така ситуація. Я собі припустила, що ви все одно можете бути наставником, бо якщо новачки ставитимуть питання на сторінці обговорення користувача, то там ви відповісти можете (навіть якщо у кнайпі ні). Якщо бажаєте, я можу додати ваше ім'я користувача в перелік, а можемо почекати на результат від АК. -- Ата (обг.) 09:31, 15 жовтня 2019 (UTC)
Авжеж, я не проти, якщо моє ім'я буде в переліку порадників з дозволом редагування обговорення Вікіпедії чи без. --Mykola Swarnyk (обговорення) 09:40, 15 жовтня 2019 (UTC)

Зняття персонального обмеження[ред. код]

Вітаю, згідно з рішенням АК #125, з вас знято персональне обмеження на редагування простору назв Вікіпедія. Будь ласка, ретельно ознайомтеся з проєктом рішення для уникнення можливих обмежень у майбутньому. --Helixitta (t.) 21:57, 1 листопада 2019 (UTC)

Дякую, постараюсь справитись. Mykola Swarnyk (обговорення) 05:22, 2 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:12, 2 листопада 2019 (UTC)