Обговорення:Ядерне бомбардування Хіросіми і Нагасакі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нейтральність[ред. код]

Попри це, військові і наукові кола США та ряду інших країн, які воювали проти Японії у Другій світовій війні, ведуть цілеспрямовану кампанію за виправдання цих антигуманних бомбардувань та применшення їх ролі у світовій історії. — Не знаю чи ви плануєте залишити це речення в кінцевій версії, але мені здається без посилання на джерело, виглядає трохи ненейтральним. Я не певен так чи інакше, але гадаю, що не тільки у мене виникнуть питання стосовно цього твердження. --Hillock65 03:20, 28 серпня 2007 (UTC)

) Цілком згоден з вами. Наразі це болванка. Питання виникнуть довокла слів "цілеспрямовану кампанію" (які люди їх ведуть, праці і їх оцінка) і "антигуманних бомбардувань" (критерії антигуманності). Щодо першого я буду поступово додавати інформацію. коли матиму час. Сумніваюсь, що у інших є інтерес до цієї теми. Щодо другого, то думаю вбивство є само по собі "атнигуманним вчинком". --AlexKwappen.svg Alex K 03:25, 28 серпня 2007 (UTC)
Спірне питання щодо гуманності. Моїм поглядом, вбивство є гуманним, якщо воно сталося на війні не відходячи від деякого (часто, слід зазначити, химерного) кодексу. — Війна це просто найбільш радикальний спосіб визначитися яка з двох протилежних на життя точок зору має взяти верх. У Великій Вітчизняній, наприклад, проти нацистів воювали звичайні радянські люди, і сказати тепер що мій прадід та дід вбиваючи німців чинили негуманно у мене язик не повертається --ΑΜακυχα Θ 02:02, 3 грудня 2007 (UTC)
Вбивство завжди є вбивстом, незалежно від обставин і мотивацій його скоєння. Для гуманістичного світогляду життя людини - нациста, комуніста, прокаженого, бомжа, президента, прибиральниці, - однаково цінне. Позбавлення цього життя вважається великим гріхом. Окрім гуманістів такої думки притримуються більшість релігій світу. Я розумію вашу позицію. Мої родичі також воювали і вбивали на фронтах. Але від цього їхні вчики не стають гумманими. Єдине, що можна сказати, що їх гріх менший ніж тих, хто змусив їх вбивти інших на війні.--AlexKwappen.svg Alex K 01:13, 4 грудня 2007 (UTC)

Злочин проти людства[ред. код]

en:Debate_over_the_atomic_bombings_of_Hiroshima_and_Nagasaki#The bombings as war crimes, тут вистачає таких оцінок.--Kusluj 12:51, 26 грудня 2011 (UTC)