Обговорення:Python

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Python» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Написання у статті "українізованої" назви цієї мови[ред. код]

Написання у статті "українізованої" назви цієї мови варто переробити на "Пайтон" - в літературі вказано, назва мови походить не від назви плазуна, а від героя популрної на Заході книги "Цирк Монті Пайтона" --pavlosh 14:12, 17 жовтня 2005 (UTC)

  • Ну то може тепер ще -th- вимовлятимемо "як слід", як від прізвища. Всі хто має це знати - знатиме. Але, прочитання як "пітон" нічому не суперечить. Бо вже склалася традиція. Через це, вибачте за нахабство, пропоную взагалі прибрати оте "рекомендоване прочитання", а просто вказати як читається англійською, і вказати також на цю ситуацію з походженням назви і традиційним прочитанням. Це буде констатація того що склалося, тобто інформація, а не нав*язування нікому не потрібних реформ, з серйозним обличчям. — Це написав, але не підписав, користувач 92.112.36.194 (обговореннявнесок). (03:52, 2 жовтня 2009 (UTC))
  • як на мене, то не слід вживати у статті ні пітон ні пайтон, краще вказати можливі варіанти на початку, а в статті писати назву англійською.

--Last partizan 23:28, 27 березня 2010 (UTC)

Портуємість[ред. код]

Мені одному здається, чи так воно і насправді, що "портуємість" та "портуємий" трохи невдалі терміни. Може, є щось милозвучніше? Brabadu?!/©~№? 15:23, 14 січня 2007 (UTC)

  • Підтримую вас стовідсотково! В нас немає таких дієприкметників. Замінити на "портований", "портованість". І взагалі, необов*язково на кожне російське слово шукати обов*язково його повний аналог. Можна наприклад і декількома словами передати в деяких випадках. А то робимо з мови підмальовану кальку. — Це написав, але не підписав, користувач 92.112.36.194 (обговореннявнесок). (03:45, 2 жовтня 2009(UTC))

Додав посилання на вікі підручник, закликаю усіх таварісчей його підтримувати, а то там всього 2 підручника по програмуванню!.--Sandric 13:04, 14 лютого 2010 (UTC)

Приведення статті до оптимального вигляду!!![ред. код]

Доброго дня. За моїми спостереженнями, попередження про

та

знаходяться дуже довго. Тому пропоную з даної статті вилучити опис програмування на Рython. Вже є wiki-підручники за даною темою і кому потрібно більш поглиблено розібратися у програмуванні на цій мові, може скористатися ними і навіть покращити їх.

Можливо хтось має кращі пропозиції, запрошую до обговорення.--Sergey 2011 07:43, 6 грудня 2011 (UTC)

Можу лиш додати, що там деякі посилання внизу статті вже неробочі (домени просто перестали існувати). Щодо шматків коду — так, у вікіпідручнику їх достатньо, можна вилучити.
Крім цього, треба попідправляти термінологію, наприклад, "нитки" — потоки --webKnjaZ 21:01, 7 грудня 2011 (UTC)
Може потрохи переробляти статтю зсуваючи плашки вниз? --Буник 20:34, 11 грудня 2011 (UTC)
що ти маєш на увазі?
Що шаблони про переробку потрібні лише над тими місцями які треба переробити. --Буник (обговорення) 10:22, 7 березня 2018 (UTC)