Обговорення користувача:Максим Огородник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів обговорення

201620172018

Сторінку Говорить Чортків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Говорить Чортків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:55, 9 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Засоби масової інформації в Чорткові номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Засоби масової інформації в Чорткові, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:59, 9 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Присяжний Богдан Дмитрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Присяжний Богдан Дмитрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 14:06, 9 вересня 2018 (UTC)

  • @Kharkivian: Доброго дня! Ви краще підбийте підсумки тут.--Максим Огородник (обговорення) 14:11, 9 вересня 2018 (UTC)
    Підбивати підсумки я не можу з однієї причини: я зацікавлена сторона. Підбити підсумки може лише адміністратор. Тож раджу звернутись щодо цього на ВП:ЗА. --Kharkivian (обг.) 14:13, 9 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Почесні громадяни Заліщиків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Почесні громадяни Заліщиків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Парус (обговорення) 17:11, 18 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Почесний громадянин Борщева номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Почесний громадянин Борщева, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Парус (обговорення) 17:11, 18 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Почесний громадянин Заводського номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Почесний громадянин Заводського, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Парус (обговорення) 17:11, 18 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Почесні громадяни Борщева номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Почесні громадяни Борщева, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Парус (обговорення) 17:11, 18 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Почесний громадянин Ужгорода номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Почесний громадянин Ужгорода, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Парус (обговорення) 17:11, 18 вересня 2018 (UTC)