Обговорення користувача:MARKo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів обговорення

20162017201820192020

Світлини на Вікісховище[ред. код]

@Andriy.v: Вітаю! Перенесіть, будь ласка, ось ці світлини - 1, 2, 3, 4, 5, 6. Дякую.--MARKo (обговорення) 10:48, 4 вересня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено.--Andriy.v (обговорення) 13:40, 4 вересня 2020 (UTC)
@Andriy.v: Вітаю! Ще ось ці, будь ласка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.--MARKo (обговорення) 05:37, 6 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Пустовойт Олег Віталійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пустовойт Олег Віталійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 05:37, 6 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Домніч Анна Олегівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Домніч Анна Олегівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 05:41, 6 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Чучаєв Олександр Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чучаєв Олександр Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 05:49, 6 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кулик Руслан Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кулик Руслан Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 12 днів. — KrBot (обговорення) 09:37, 8 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Яремчук Ірина Романівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Яремчук Ірина Романівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 14:08, 12 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Петльований Анатолій Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Петльований Анатолій Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 14:46, 12 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Петльована Яна Віталіївна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Петльована Яна Віталіївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 14:50, 12 вересня 2020 (UTC)

ВП:МОВА[ред. код]

Вітаю. Хочу Вас повідомити, що Вікіпедія дотримується чинного правопису (ВП:МОВА) та допускається правопис 1993-го, а отже такі слова як "области" (замість "області") — є неприпустимими. Будь ласка повиправляйте ці слова та старайтеся не повторяти більше такого. У разі продовження порушення ВП:МОВА Вас можуть позбавити прав патрульного і/або заблокувати. Сподіваюсь на розуміння.--Andriy.v (обговорення) 15:18, 12 вересня 2020 (UTC) Прошу вибачення, я не звернув увагу, що чинний павопис в § 95 допускає варіант "области".--Andriy.v (обговорення) 17:07, 12 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Ukrainians номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ukrainians, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 21:48, 12 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Олександра Струмчинська номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Олександра Струмчинська, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 22:00, 12 вересня 2020 (UTC)

Використання шаблону {{Othernames}}[ред. код]

Добрий день, Максиме.

Я розумію, що ви собі створили зразок статті і по ній створюєте нові. Але ви надміру використовуєте шаблон {{Othernames}}.

Зауваження. Якщо є однакові прізвища і немає сторінки, то створюйте тоді і сторінку багатозначностей. Якщо немає однакових, то не ставте шаблон. Якщо ви створили сторінку і вже є сторінка неоднозначностей — додайте людину туди. Ці сторінки для полегшення навігації, а не просто «так треба».

Приклади:

Ягодинський Олександр Миколайович та Ягодинська Марина Олександрівна — шаблон є, сторінку Ягодинський не створили. Обидві статті ваші.

Добрянський Володимир Казимирович, сторінка багатозначності Добрянський. Володимира ви туди не додали.

Марущенко Віктор Іванович, сторінка багатозначностей Марущенко. Віктора ви туди не додали.

Шупляк Олег Ілліч, ваш шаблон взагалі веде на село в Сербії Шупляк

Лукацький Єфрем Львович взагалі одна людина з таким прізвищем. Не потрібен в статті той шаблон.

Внесок вимірюється не тільки кількістю, але і якістю. --Artem Lashmanov (обговорення) 17:46, 13 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кулик Руслан Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кулик Руслан Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:44, 15 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Кулик Руслан Васильович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кулик Руслан Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 20:03, 16 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Мар'яна Судова номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мар'яна Судова, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 12:38, 17 вересня 2020 (UTC)

Попередження ВП:НО та ВП:Е[ред. код]

Добридень! У коментарі ред.№ 29567153 Ви порушили правила ВП:Е та ВП:НО (пункт 3). Будь-ласка утримайтесь від негативно забарвлена лексики!--Gouseru Обг. 12:46, 18 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Брунда Ірина Михайлівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Брунда Ірина Михайлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 16:21, 19 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Чортківська загальноосвітня школа № 5 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чортківська загальноосвітня школа № 5, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 16:39, 19 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Гречин Богдан Петрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гречин Богдан Петрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:59, 19 вересня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Савчук Тарас Вікторович.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Савчук Тарас Вікторович.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). アンタナナ 06:46, 20 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ільчишин Василь Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ільчишин Василь Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:42, 21 вересня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Дерех Олег Мирославович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дерех Олег Мирославович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:42, 21 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Петришин Галина Петрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Петришин Галина Петрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 19:40, 21 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Чортків (автостанція) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чортків (автостанція), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 16:56, 22 вересня 2020 (UTC)