Обговорення користувача:Максим Огородник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів обговорення

201620172018

Сторінку Шматько Володимир Петрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шматько Володимир Петрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 червня 2018. Що ще можна зробити? Kharkivian (обг.) 09:25, 24 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Файл Файл:Вісник-Тест.png номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Вісник-Тест.png, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2018. Що ще можна зробити? --Максим Огородник (обговорення) 05:34, 15 липня 2018 (UTC)

Доброго дня! Таке ставиться на швидке вилучення, а не на повільне--Чорний Кіт Обг. 07:06, 15 липня 2018 (UTC)

Сторінку Чортківська офензива (фестиваль) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чортківська офензива (фестиваль), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 15:25, 15 липня 2018 (UTC)