Обговорення користувача:Bohdan Tkhir

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Веломісяць-2017[ред. код]

Banana.png
Банани
За важливий внесок (оцінювання статей) під час проведення конкурсу Веломісяць-2017 в українській Вікіпедії, що відбувся в рамках Європейського тижня мобільності з 22 серпня до 24 вересня 2017 року за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» та ГО «Львівська асоціація велосипедистів» і мав на меті створення та доповнення статей, присвячених велосипедам, велоруху, велокультурі та велоспорту.
--YuriyTer 14:37, 7 листопада 2017 (UTC)Відповісти[відповісти]

Перегони сигналів[ред. код]

Вітаю!

Дякую, що Ви взялися за тему перегонів з точки зору цифрової електроніки, однак тут слід подумати над структру і взаємозв'язки статей. Англомовна стаття en:Race condition, стосується перегонів як таких в електроніці і програмуванні. Наша стаття Стан гонитви (мені не дуже подобається назва, треба думати) скорочена лише до програмування і її варто було б розширити.

Постає питання що краще — дві невеликих статті (з «див. також» на іншу) чи одна докладніша. На мою думку, окрема стаття про цифрову електроніку має сенс лише якщо вона буде докладною, зі згадкою про різні техніки боротьби з явищем — від покриваючих термів на етапі логічного проектування до різних фізичних параметрів транзисторів, які, попри варіації техпроцесу, дають гарантоване співвідношення затримок. І тоді в статтю «стан гонитви» таки додати розділ, як в enwiki, але звідти {{Докладніше}} на цю (окремо подумати про назви з уточненнями). Якщо ж стаття буде невелика, краще її включити розділом в ту, що вже є. --ReAlв.о. 15:24, 30 січня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Привіт! Стаття може з часом розширюватися та дороблятися, тому ще рано говорити про розмір та докладність, просто сидів на роботі і виявилося, що інформації в UA wiki немає, вирішив написати шматок.

До речі, вже не одну назву статей виправляв, люди як щось понавидумують, то жах якийсь - замість слова "паяти" пишуть "лютувати", тому за назву "стан гонитви" я з Вами на 100% згоден.
На мою думку не варто поєднювати ці 2 статті, бо вони мають трохи іншу, скажімо так, парафію. Можна додати у назву (Електроніка) та залишити посилання на тих усіляких "гонитвах" --Bohdan Tkhir (обговорення) 07:31, 31 січня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Добре, тоді вважатимемо, що стаття розвиватиметься. Додайте хоч якісь джерела/літературу, бо у мене під рукою крім «Потемкин И.С. Функциональные узлы цифровой автоматики» 1988 року нічого нема, pdf-ка «High speed digital design» («чорна магія») невідомо де лежить. --ReAlв.о. 09:41, 31 січня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]
Раджу Гаріс&Гаріс або Токхейм--Bohdan Tkhir (обговорення) 15:58, 31 січня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

  1. File:Вимірювач_каденсу.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 22:36, 30 травня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]