Обговорення користувача:Ivasykus

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів 1 / Архів 2 / Архів 3 / Архів 4


Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 16:39, 26 січня 2019 (UTC)

Едард Старк[ред. код]

Вітаю! Ви перейменували сторінку з зазначенням "відповідно до українського перекладу". Але відповідно до українського правопису - це помилка, адже оригінал імені має дві "д". - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:30, 26 січня 2019 (UTC)

Доброго вечора! Видання серії ПЛіП у КМ-Букс — це офіційний переклад. Офіційні українські видання є авторитетними джерелами і мають перевагу над правописом. (Я б іще додав, що українська мова взагалі тяжіє до спрощення, але це, звісно, не скасує того, що таке спрощення суперечить поки що чинному правопису.) --ivasykus (обговорення) 21:42, 26 січня 2019 (UTC)
Допускаєте, що перекладачі цього АД могли помилитися, проігнорувавши настанови правопису? І друге - що будемо робити, коли з"явиться нове видання, де спрощення не буде, а Едард стане Еддардом? - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:03, 26 січня 2019 (UTC)
Переконаний, що це була не помилка, а навмисний крок, який ґрунтується на загальній тенденції української мови до спрощення. Це ніби як використання Харківського правопису — з точки зору «закону» помилка, зате з точки зору здорового глузду правильно. Навряд чи хтось колись перекупить у КМ-Букс права на видання цієї серії, як ніхто ніколи не перекупить у Абабагаламаги прав на видання Гаррі Поттера. Але, якщо (і коли) це станеться, тоді і будемо думати, якому варіанту віддавати перевагу. Існує велика імовірність, що до того часу і норми правопису теж зміняться. --ivasykus (обговорення) 22:11, 26 січня 2019 (UTC)
Навмисно чи не навмисно, але очевидна помилка як результат. Буду вдячний вам за посилання, яке говорить про перевагу АД над правописом - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:20, 26 січня 2019 (UTC)

Ніколи української не читав Гру Престолів. Тут відкрив зразок і о боже яке знущання. Серсі Ланістер з одним Н, Джофрі з одним Ф, але Мірселла з двома Л, проте Томен вже з однією М, як і Станіс з однією Н. Дружину Станніса Селіз адаптували під Селізу, просто Серсі не адаптовували під Серсею. Шерін Баратеон стала Шайрін, Веріса (чи Варіса) зробили Вейрісом, Сандор Клігейн чомусь Кліган, Роб Старк з однією Б, проте Ліанна вже з двома Н. Де логіка, де послідовність, чим керувались ці перекладачі? Я би сказав, що це дуууже сумнівна авторитетність :) - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:50, 26 січня 2019 (UTC)

Вітаю друзі, сподіваюсь ми дійдемо до поразуміння та надалі будемо дотримуватись якогось одного правила, стилю тощо на всіх сторінках пов’язаних з «Пісня льоду й полум'я» --Innkeeper82 (обговорення) 23:10, 26 січня 2019 (UTC)
@Innkeeper82: Я тільки за. Однак я би орієнтувався на правопис, оскільки гляньте на перекладацькі творчості видавництва вище- Inflicted Voodoo (обговорення) 16:44, 27 січня 2019 (UTC)
КМ-Букс володіє ексклюзивними правами на видання цієї серії українською. Таким чином, їхній переклад є єдиним справжнім. Скажімо, у Жадана є книга Біґ Мак, назва якої суперечить правопису (має бути «біг-мак», так і називається бургер). Але це авторське право — порушувати правопис. Те саме і з перекладами. Правильність чи неправильність написання імен визначається тим, кому належать права на ці імена. Так само, наприклад, паспорт сильніший за правопис — маємо Сеітаблаєва, хоча мав би бути Сеїтаблаєв. До того ж, Вікіпедія не може містити оригінальних досліджень, а вигадування для персонажів імен, не таких, як в офіційному перекладі, — це і є чисте оригінальне дослідження. Тож користуємося тим перекладом, який маємо зараз, хай який він і непослідовний. Мені самому не подобається, що спрощення та адаптація відбуваються за незрозумілою логікою, але «маємо те, що маємо». (До речі, це стосується не тільки імен, але й назв - «Вічнозим», «Річкоплин», «деривовк» тощо.) Якщо колись буде інший офіційний переклад, тоді буде сенс говорити про зміни і у Вікі.--ivasykus (обговорення) 18:29, 27 січня 2019 (UTC)
У випадку з Жаданом - це є його авторська книга, він там може називати біг мак як завгодно. У випадку з Грою Престолів автором є Мартін, а наші гаврики лише перекрутили переклад і транслітерацію. Ну і це не є оригінальне дослідження, бо я собі не придумую їхні імена, а транслітерую згідно правопису.

І ще виникає наступне питання - якими правами володіють студії озвучки серіалу Гра Престолів? Адже там немає ніяких Вічнозимів. І уявімо ситуацію - ми все уніфікували під переклад КМ-Букс, але читач Вікіпедії, який з більшою долею ймовірності бачив серіал, а не читав книгу, заходить почитати щось про улюблених героїв, а у нас тут виявляється вічнозими і річкоплини. Отримавши порцію роздратування, він піде з укрвікі.

  • Вічнозим і Річкорин ще можна простити. Все таки не забуваємо, що у всесвіті Мартіна Вінтефел і Рівверан - це такі ж самі переклади, але вже на Інгліш. А оригінальні назви цих населених пунктів взагалі на Андальській. Але те, що імена персонажів повністю перейменували - це уже повний перебор.--NOSFERATU (обговорення) 21:29, 29 січня 2019 (UTC)

Ну і звісно, при ухваленні рішення, не забуваймо про "усталеність назв", "поширення" і все таке...-Inflicted Voodoo (обговорення) 22:22, 27 січня 2019 (UTC)

І ще одне. Як розділіти Список персонажів серії книг «Пісня льоду й полум'я» і Список персонажів телесеріалу «Гра престолів». Про список персонажів серії книг - згідний, щоб там було відповідно до перекладу. Як бути з персонажами з серіалу? Адже там не було Вейрісів і Серсі. Можна припустити, що персонажів з серіалу можна транслітерувати відповідно до перекладів на телебаченні. Але в такому випадку виникає питання, які імені подавати в основних статтях про персонажів - як з перекладу книги чи з перекладу на ТБ? Чи взагалі з правопису? - Inflicted Voodoo (обговорення) 22:44, 27 січня 2019 (UTC)

Це цікаве питання. У нас уже траплялися ситуації, коли кіно і літературне першоджерело мали різні назви в українській локалізації (Вартові та Хранителі), а щодо персонажів я такої ситуації ще не бачив. Втім, на мій погляд, це можна вирішити. Окремі статті про персонажів мають називатися відповідно до літературного першоджерела, але при цьому у вступі до статті треба вказати і той варіант імені, який є в українській озвучці серіалу.
У Списку персонажів телесеріалу слід давати посилання у форматі [[Серсі Ланістер|Серсея Ланністер]] і, мабуть, давати примітку щодо кожного персонажа за допомогою шаблона {{ref label}} про те, як його ім'я перекладене у книгах. --ivasykus (обговорення) 10:31, 28 січня 2019 (UTC)
Є сенс в тому, що ви говорите. Я би навіть погодився на спрощення подвоєнь. Але Вічнозими і Вейріси - це перебор. На що особисто я не погоджуся. Тому бачу три варіанти вирішення цієї проблеми: 1) Уніфіковуєм все за вашою пропозицією, як в останньому абзаці в тому числі. 2) Уніфіковуєм за правописом. 3) Будемо розбирати кожну статтю окремо і робити можливі винятки. Так чи так, пропоную обговоритиширшою спільнотою і прийняти спільне рішення. Де воно робиться, на "перейменуванні" чи в "кнайпі"? - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:55, 28 січня 2019 (UTC)
Подальше обговорення було переміщено до Вікіпедія:Перейменування статей/Едард Старк

СвазілендЕсватіні[ред. код]

Доброї ночі! Знову підняв питання щодо перейменування цієї статті. Прошу Вас ознайомитись з обговоренням і висловити власну позицію. — Hmarskiy II (обговорення) 05:38, 25 лютого 2019 (UTC+2)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:14, 17 березня 2019 (UTC)

Оглядач сайту mrpl.city Іван Синєпалов[ред. код]

Доброго дня. Останнім часом ви додаєте багато посилань у статті з текстом "Оглядач сайту mrpl.city Іван Синєпалов" оцінив те-то так-то. Будь ласка, обґрунтуйте чому ця людина є значимою як критик, і чому це не самореклама/піар/розкрутка сайту. Поки що будь ласка припиніть додавання такого роду тексту, інакше сайт буде доданий в список спамних, а фраза "Іван Синєпалов" до обмеження. Може це відомий критик, я перепрошую якщо не маю знань з цього приводу, але будь ласка зазначте це зараз тут з посиланнями на інші джерела, незалежні від цього сайту, які б це підтвердили. Дякую. --Helixitta (t.) 12:32, 28 травня 2019 (UTC)

Я б не сказав, що це аж надто відомий критик. Ім'я взагалі не принципове. У цьому випадку моя мета — додати україномовних оглядачів до статей на «мої» теми, і зробити це у такому самому стилі, як і з іноземними оглядачами. Формулювання «оглядач такий-то з сайту такого-то» — досить стандартне. Його, наприклад, можна побачити у статті Кінець ї***ого світу чи у статтях про всі епізоди Чорного дзеркала. Цього разу вийшло трохи по-спамному, бо додав одразу декілька оглядів. У майбутньому, звісно, утримуватимусь від таких умовно агресивних дій. --ivasykus (обговорення) 12:43, 28 травня 2019 (UTC)
А в українському культурному просторі є інші критики на ваші теми? Ви плануєте їхні рецензії також додавати до цих статей? Бо, перепрошую, поки-що виглядає доволі сильно "по-спамному" і самопіарно, враховуючи вашу сторінку користувача/нік. --Helixitta (t.) 12:53, 28 травня 2019 (UTC)
Додаю, коли є що додавати. Попри те, що більшість моїх статей на тему кіно і телебачення — це переклади за англійської, я завжди, за наявності, додаю і українські джерела (на тому самому Чорному дзеркалі можна пересвідчитись). На жаль, їх дуже часто бракує. --ivasykus (обговорення) 12:59, 28 травня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:AndrewScott.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:AndrewScott.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 『  』 Обг. 10:53, 21 липня 2019 (UTC)

Ложное фото Пола Айме![ред. код]

Перенесено зі сторінки користувача

en:User:Ivasykus Уважаемый Ivasykus. Фотография Википедии, сделанная теннисистом Полом Айме, показывает не Пола Айме, а Дона Баджа - это зеркальное отражение, так что это обратная сторона Бадж, который правша, но также имеет логотип на противоположной стороне. На этой фотографии изображен Дон Бадж в Уимблдоне. Меня зовут Андраш Русзанов, историк тенниса. С уважением, Mrandrew16 (обговорення) 04:54, 29 липня 2019 (UTC)

Дякую за зауваження! Поставив світлину на вилучення. --ivasykus (обговорення) 10:36, 30 липня 2019 (UTC)

Хоакін Фенікс[ред. код]

Спасибі, що виправили мою помилку з ім'ям актора! Перепрошую за свою неуважність —NachtReisender (обговорення) 19:18, 3 вересня 2019 (UTC)

Магабгарата[ред. код]

Вітаю! Чи обговорювалось десь питання щодо перейменування статті? --Mcoffsky (обговорення) 16:12, 9 вересня 2019 (UTC)

Доброго вечора! Ні, не обговорювалося. Але ж це і не обов'язково (особливо коли і правопис, і джерела одностайні). Втім, якщо бачите в цьому потребу, виставте на обговорення. --ivasykus (обговорення) 19:32, 9 вересня 2019 (UTC)
Ні, не бачу. Дякую за відповідь! --Mcoffsky (обговорення) 07:52, 10 вересня 2019 (UTC)
Додав там трохи джерел. Зрештою, усі переклади українською, навіть зроблені з російської, використовують саме таке написання. --ivasykus (обговорення) 08:38, 10 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:56, 11 жовтня 2019 (UTC)

Альона[ред. код]

Вибачте, але не кожна людина в Україні зможе прочитати достовірно назву "аlyona alyona", оскільки державною мовою є українська, яка насамперед відрізняється від тієї, якою написаний псевдонім Альони Савраненко. А я відредагував/переклав ім'я на українській версії Вікіпедії, тому не бачу тут нічого хибного. От на англомовній Вікіпедії - будь ласка! Але на україномовній пишіть українською (російською вже не пишемо, так навіщо переходити на англійський правопис?). Дякую за увагу. - Соловей, 26.10.2019

Вікіпедія не має жодного стосунку до України. Офіс і сервери розташовані у США, і тому вікіпедія кориться законам США, а не України. Вікіпедія українською мовою так само не належить Україні, - вона створена для українців у всьому світі. Щоб уникнути поширених помилок, яких припускаються новачки, раджу пройти "курс молодого бійця", який на вашій сторінці обговорення було розміщено автоматично, коли ви тут зареєструвалися. Окрему увагу зверніть на статті ВП:ІС, ВП:5О, ВП:ПП, ВП:ЧНЄВ. --ivasykus (обговорення) 15:41, 26 жовтня 2019 (UTC)

"Піраньї тьми"[ред. код]

Добрий вечір. Будь ласка, надайте джерело на такий переклад українською. -- Green Zero обг 20:31, 9 листопада 2019 (UTC)

Я ж навів у тексті статті детальне пояснення, звідки така назва. От фотографія цього уривка. --ivasykus (обговорення) 20:38, 9 листопада 2019 (UTC)
Додав посилання на походження назви. --ivasykus (обговорення) 20:45, 9 листопада 2019 (UTC)

Омбудсм..н[ред. код]

http://slovopedia.org.ua/29/53406/17142.html Ви вже АД правите? Погляньте об'єктивно.--Dgho (обговорення) 11:16, 27 листопада 2019 (UTC)

Питання щодо походження слова поки що відкладемо, але що робити із офіційною назвою посади в Україні та ЄС, наприклад? --ivasykus (обговорення) 11:23, 27 листопада 2019 (UTC)
Офіційна назва однієї посади - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, іншої - омбудсмен. + всі словники. Для Вікіпедії більш важливі словники.--Dgho (обговорення) 12:19, 27 листопада 2019 (UTC)

Вікізустріч WikiGap у Маріуполі 14 березня[ред. код]

Доброго дня! Пишу вам, бо на вашій сторінці користувача указано, що ви з Маріуполя. Хочу запросити вас на вікізустріч, яка пройде в суботу 14 березня у Маріуполі у рамках онлайн-марафону WikiGap 2020.

На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок (і, за потреби, навчитися редагувати Вікіпедію); поспілкуватися з однодум(и)цями; насолодитися кавою та отримати сувеніри за створені чи покращені статті )

Місце проведення: Beetroot Academy IT HUB; час початку: 11:00. Для участі обов'язково зареєструватися у цій формі. Можете також долучитися до Facebook-події, щоб стежити за оновленнями.

Якщо не зможете прийти самі, будемо вдячні за поширення інформації про захід: запрошуйте друзів і знайомих, поділіться заходом у соцмережах. Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:34, 11 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США[ред. код]

Вітаю! На вашій сторінці користувача вказано, що ви цікавитесь політикою. Можливо, вас зацікавить Місяць сучасної політики США.

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Усі активні учасники отримають невеличкі пам'ятні сувеніри, а автори найбільш якісного внеску — окремі призи (детальніше читайте на сторінці місячника). Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:08, 23 березня 2020 (UTC) Місяць сучасної політики США

Донеччина, Донбас тощо[ред. код]

Добрий день. Наразі триває обговорення Вікіпедія:Перейменування статей/Донеччина → Донбас. Я пропонував створити окремі статті, які б розкривали кожне поняття (Донеччина, Донбас). Тож наразі ми маємо статті Донеччина та Донеччина (топонім) (варто об'єднати?), Донщина, Донецький вугільний басейн, потрібна ще стаття Донбас (в ЕСУ окремо існує Донецький камя’новугільний басейн). Було б чудово, якби навів порядок дописувач, який дійсно цікавиться цим питанням. --ZxcvU (обговорення) 14:06, 24 березня 2020 (UTC)

Доброго дня! Дякую за інформацію, зайду туди. --ivasykus (обговорення) 14:18, 24 березня 2020 (UTC)

Допоможіть з шаблоном[ред. код]

Вітаю! В мене незрозуміла проблема з {{Переможці Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в одиночному розряді}} — список Аматорської ери (зараз закоментовано) стає сторчма, тобто вертикально, хоч, здається все як у {{Переможниці Вімблдонського турніру в одиночному розряді}} і кількох інших шаблонах. Спробуйте розкоментувати, може Ви свіжим оком побачите.--Rar (обговорення) 21:02, 14 травня 2020 (UTC)

Інколи теж з таким стикаюсь. Не знаю, чому виникає ця проблема, але, коли замінити зірочки на цятки, і написати текст в один ряд, то вона зникає. Зараз шаблон виправив, але для краси ще б варто додати для кожного переможця {{nobr|}} --ivasykus (обговорення) 09:13, 15 травня 2020 (UTC)

Ліцензування Файл:AlexKingston.jpg[ред. код]

Добридень! Я маю сумніви щодо правильного ліцензування файлу Файл:AlexKingston.jpg з боку methodshop. Це фото зроблене під час прем'єри 6 сезону [1], а отже правовласником не є methodshop. Також в їх альбомах на флікр є інші безперечно невільні файли як [2] [3] [4] --Gouseru Обг. 21:55, 23 травня 2020 (UTC)

Примітка: також глянув інші файли з Алекс і знайшов таке [5] (бачу, що на Сховищі фото Super Festivals також використовують File:Braun Strowman Photo Op GalaxyCon Raleigh 2019.jpg)--Gouseru Обг. 22:01, 23 травня 2020 (UTC)
За посиланням на Флікр вказано, що ліцензія Attrubution-ShareAlike. Але в будь-якому разі, якщо є змога замінити на більш якісні світлини, то так і варто зробити. --ivasykus (обговорення) 22:50, 23 травня 2020 (UTC)
на флікр можуть й неправильно вказувати ліцензування, або елементарно не розуміти ліцензування й законодавство. Деталі commons:Commons:License laundering та як один з прикладів commons:Commons:Deletion requests/File:Nikki vince tommy.jpg. Тож на "чистість" ліцензій також перевіряють на Коммонз. Найчастіше потрібно звертати увагу на метадані (чи є модель камери) і на значок PRO. І так є більш якісні від Super Festivals та багато інших commons:Category:Alex Kingston, плюс можливо Вам чи іншим користувачам проекту кінематограф це пригодиться. Є ще floridasupercon, але лише в архіві, що є дещо проблематично перевіряти й витягувати. Тож, у збережені файлу AlexKingston.jpg не бачу сенсу як такого, що з ймовірністю 100% вилучать.--Gouseru Обг. 23:43, 23 травня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:05, 21 червня 2020 (UTC)

Прохання[ред. код]

Добридень! Дякую за внесок. Однак, будь-ласка з всією повагою до часу інших, не забувайте «додайте інформацію з посиланням на джерело також у Вікіпедія:Поточні події/Останні новини»

Також щодо зображень. Ви зможете зконтактувати з автором фотографій для отримання вільних фото? Заразом пінг @Perohanych:--Gouseru Обг. 10:31, 28 серпня 2020 (UTC)

@AlexKozur:Це про що? --Perohanych (обговорення) 10:46, 28 серпня 2020 (UTC)
про фотографії Файл:Городницький скарб.jpg. Я вважаю Вас експертом в отримуванні вільних ліцензії. Інших просто не знаю :с Пробачте якщо щось не так. --Gouseru Обг. 10:49, 28 серпня 2020 (UTC)
«Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам» Від Матвія 7:7 :) --Perohanych (обговорення) 10:52, 28 серпня 2020 (UTC)
Автор дав дозвіл у коментарях, піду перезалию на сховище. --ivasykus (обговорення) 10:56, 28 серпня 2020 (UTC)
@Perohanych:, я завантажив файл до сховища, бо автор поширив на умовах ліцензії CC BY-SA 4.0. Можете видалити цей файл з нашої вікі? --ivasykus (обговорення) 11:04, 28 серпня 2020 (UTC)
Зверніться до ВП:ЗА --Perohanych (обговорення) 11:14, 28 серпня 2020 (UTC)
Я оце вперше додавав новину після оновлення Головної, не звернув уваги на це застереження. Зараз додам. Щодо зображення, то з автором я не знайомий, хай поки що буде добропорядне використання, але спробуєм дістати і вільне фото. --ivasykus (обговорення) 10:39, 28 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Атентат (альбом) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Атентат (альбом), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 вересня 2020. Що ще можна зробити? --Gouseru Обг. 17:31, 9 вересня 2020 (UTC)

Проханя оце так більше не робити, це по суті чистий вандалізм[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0&oldid=29622275 --UkrainianCossack (обговорення) 21:49, 28 вересня 2020 (UTC)

Sizin üçün bir kapkeyk![ред. код]

Choco-Nut Bake with Meringue Top cropped.jpg Thank u for this edit :) Sura Shukurlu (обговорення) 19:11, 3 жовтня 2020 (UTC)
Dəyməz!--ivasykus (обговорення) 19:16, 3 жовтня 2020 (UTC)

Стосовно статті «Ґуйджаґ»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили низку статей про населені пункти Азербайджану, зокрема Ґуйджаґ, Джоджуґ Мерджанли, Суґовушан тощо.

Але правопис (і попередній, і особливо новий) ясно вказують писати в географічних назвах саме «Г», а не «Ґ». Може таки варто дотримуватись правопису?

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 16:46, 4 жовтня 2020 (UTC)

У нинішньому правописі нема прямої вказівки на те, яку букву вживати в географічних назвах (хоча я й згоден, що до такого висновку можна дійти, враховуючи, що в прикладах вживання літери «г» є географічні назви, а в прикладах вживання літери «ґ» їх нема). Але справа в тому, що азербайджанська мова має в цьому аспекті навіть трошки ширший набір звуків, ніж українська. Азербайджанське «Q» точно відповідає за звучанням нашому «Ґ», азерйбайджанське «Ğ» точно відповідає нашому «Г», азербайджанське «X» точно відповідає нашому «Х». Є ще звуки «G», що приблизно відповідає нашому «Ґь», і «H», що приблизно відповідає нашому «Г з віддихом / Га». При такому різноманітті і так доводиться значно спрощувати передачу, даючи на «Ğ» і «H» — Г, а на «G» і «Q» — «Ґ». Не думаю, що буде слушно змішувати три різні звуки в одну букву, коли ми цілком можемо цього не робити. На крайній випадок, часто азербайджанське «Q» передають через його парний глухий — «К» (зокрема, і у слові «Карабах»). Тож я за те, щоб залишати написання, яке якомога точніше передаватиме оригінальне звучання. --ivasykus (обговорення) 17:12, 4 жовтня 2020 (UTC)
Справа у тому, що українська мова не повністю фонетична, і ми далеко не завжди передаємо написання географічних назв так, як вони звучать в оригіналі (навіть якщо у нас є засоби для такої передачі), а користуючись саме принципами і законами української мови. І мова тут не про усталені Париж, Рим чи Відень. У нас вистачає букв, щоб написати, наприклад, «Чілє», але ми пишемо «Чилі» тощо
А буква «Ґ» може вживатись
  • в українських та давно засвоєних словах (ґанок, ґніт, дзиґа тощо )
  • в українських власних назвах (Ґорґани, Ґонта)
  • в прізвищах та іменах паралельно з «Г» (Вергілій і Верґілій).
ВСЕ !
Тому (на мою думку) краще подавати назви відповідно до правопису, а в преамбулі вказати оригінальне звучання засобами МФА
З повагою, --V Ryabish (обговорення) 17:43, 4 жовтня 2020 (UTC)

Іга Швьонтек/Швйонтек[ред. код]

Вітаю. Першу назву статті повернуто і я пропоную Вам винести це перейменування на обговорення на ВП:ПС, оскільки ні Ви, ні Ваш опонент навіть не намагалися обговорити і висловити свою позицію, а тільки вступили у війну редагувань перейменуванням статті. Оскільки у статті йдеться про іноземну особу, то тут першочергову роль відіграє написання прізвища в АД, а не правильність транскрипції. У тому, що там йотації немає, я з Вами згоден, однак насправді користувачі мало орієнтуються на транскрипцію чи джерела, тому перейменування статті вже мусите аргументувати Ви, оскільки так стаття називається з часу її створення. Якщо ж більшість джерел (передусім авторитетних) вказує на Швьонтек, то внаслідок обговорення стаття буде перейменована. В іншому разі таке перейменування є неконсенсусним і може призвести до подальших війн редагувань, якщо такі перейменування не перейдуть у фазу обговорення. Сподіваюся на розуміння.--Кучер Олексій (обговорення) 15:16, 10 жовтня 2020 (UTC)

Я одразу навів україномовні джерела, в яких вживано варіант «Швьонтек». Не маю наміру витрачати купу часу на обговорення, коли правильний варіант і без того очевидний. Тож прошу повернути статті назву «Іга Швьонтек». --ivasykus (обговорення) 15:46, 10 жовтня 2020 (UTC)
Додав ще кілька джерел. --ivasykus (обговорення) 15:54, 10 жовтня 2020 (UTC)
Вся проблема в тому, що замість того, щоб обговорити джерельну базу та перейменування статті Ви з Дядько Ігор влаштували війну редагувань. Думаю, якби стаття не була захищена, то ця ВР продовжувалася б до безкінечності, оскільки після чотирьох перейменувань ніхто з Вас не пішов на діалог. Дядько Ігор в принципі є поки що єдиним автором статті і в таких випадках загальноприйнятним у спільноті є обговорення з автором таких дій як перейменування (стаття не його власність, але його праця). У випадку якщо автор не пішов Вам на зустріч і не погодився з Вашими аргументами, то Ви виносите перейменування на обговорення, а не просто перейменовуєте. Розмістити тему обговорення на ВП:ПС займе буквально кілька хвилин, де Ви можете просто залишити свої аргументи щодо перейменування статті, а рішення буде за спільнотою. Оскільки щодо назви вже мав місце конфлікт, то єдиною правильною дією буде обговорення перейменування на ВП:ПС. Якби Ви з Дядько Ігор обговорили це на сторінці обговорення статті хоча б після перших перейменувань, то ситуація була б іншою.--Кучер Олексій (обговорення) 16:14, 10 жовтня 2020 (UTC)

Знову про ґ у географічних назвах[ред. код]

Ні правопис 1993, ні правопис 2019 не передбачає подібного, будь ласка, не робіть подібних змін. --yakudza 21:34, 15 жовтня 2020 (UTC)

Правопис 2019 не забороняє використання «ґ» у географічних назвах. Якщо там не використовувати «ґ», то передача цих назв стане значно заплутанішою. Цього нам точно не треба. --ivasykus (обговорення) 21:48, 15 жовтня 2020 (UTC)
Я Вам вже наводив параграфи правопису, де можна вживати «Ґ». Географічних назв там немає. --V Ryabish (обговорення) 07:27, 16 жовтня 2020 (UTC)

Поперейменовував статті, щоб ненавсна літера «ґ» вам не муляла. Тепер назви цих сіл ще більше не відповідають правопису, зате відповідають ідіотській традиції, яка прийшла в українську мову з російської. Можете тішитись. --ivasykus (обговорення) 16:09, 16 жовтня 2020 (UTC)

Якраз відповідають правопису. Для більшої інформативності можна, крім написання мовою оригіналу, додати звучання з використанням МФА. --V Ryabish (обговорення) 18:17, 16 жовтня 2020 (UTC)
Це Ви робите ідіотські перейменування. Дякуйте, що в нас дуже обмеженні редакторські ресурси і адміни через це не блокують таких от як Ви мовних-експериментаторів. --Jphwra (обговорення) 18:20, 16 жовтня 2020 (UTC)
Налякали кота салом, їй-богу.--ivasykus (обговорення) 18:41, 16 жовтня 2020 (UTC)

Узагалі в азербайджанській мові не все так просто, там є літери G [ɟ], Ğ [ɣ], H [h], X [x], K [k], Q [ɡ], у нашому ж алфавіті нема стільки літер, лише Г, Ґ, К, Х. Відповідно до вимови виходить G=Г, Ğ=Г, H=Г, X=Х, К=К, Q=Ґ.--Анатолій (обг.) 15:54, 8 листопада 2020 (UTC)
...ідіотській традиції, яка прийшла в українську мову з російської — у будь-якій незрозумілій ситуації винувата Росія, росіяни, російська мова. Браво! (плескаю) Розкажіть всім українцям, що вони вже як 1000 років ґоворять неправильно. Ґ-кання — це ж наше все! — QAtlantic.mn (обг.) 17:34, 26 січня 2021 (UTC)

Населені пункти НКР[ред. код]

Не треба прибирати зі статей вірменські назви. У нас же не Велика радянська енциклопедія, що там замовчувалися невигідні факти. Населений пункт близько 30 років де-факто мав таку назву, під нею можуть його шукати. Тобто має бут згадка принаймні в тексті, якщо не хочете у вступі.--Анатолій (обг.) 15:57, 8 листопада 2020 (UTC)

Вітаю! Ви трішки поспішили зі статею про Карвачар (Кельбаджар). Поки що територія залишається під контролем НКР. Тому прошу скасувати правки та трішки почекати. І так, вірменську назву треба повернути. Стаття має бути максимально нейтральною. З повагою, --visem (обговорення) 09:06, 17 листопада 2020 (UTC)

Стаття називається Кельбаджар уже в усіх мовних розділах, окрім есперанто і французької, де сильне вірменське лоббі. Не бачу жодної причини, чому українська вікіпедія має чогось чекати. --ivasykus (обговорення) 09:10, 17 листопада 2020 (UTC)
Територію, ще не передали під контроль Азербайджану, можна ще почекати кілька днів. І, будь ласка, поверніть вірменські назви населених пунктів. --visem (обговорення) 16:19, 17 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Вікібізнес номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вікібізнес, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 листопада 2020. Що ще можна зробити? --塩基Base 13:03, 17 листопада 2020 (UTC)

Тайлер Андерсон[ред. код]

прибрав джерела, які не доводять правильність імені
Тобто, якщо в інтерв'ю до Тайлера звертаються на ім'я Олексій, це не доводить, що його ім'я Олексій. Я правильно Вас зрозумів? — QAtlantic.mn (обг.) 17:30, 26 січня 2021 (UTC)

У тому інтерв'ю немає згадки про прізвище, а саме прізвище абсолютно всі українські ЗМІ написали неправильне. --ivasykus (обговорення) 18:35, 26 січня 2021 (UTC)
Ви написали про правильність імені, а не прізвища, тому я й запитав. — QAtlantic.mn (обг.) 21:10, 26 січня 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

  1. File:Doctor_Who_-_Current_Titlecard.png
  2. File:His_Dark_Materials_-_BBC_series.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 10:59, 26 лютого 2021 (UTC)

Тиждень Донеччини 2021[ред. код]

Вітаю, пане Ivasykus! Запрошую Вас долучатися до проведення тематичного тижня Донеччини, який розпочався в понеділок. В рамках цього тижня ми плануємо як створювати, так і покращувати статті. Перелік до створення чи покращення розміщений на сторінці, але Ви можете обирати будь-які пов'язані з Донеччиною теми. Буду радий бачити Вас серед учасників. З повагою — Шиманський હાય! 15:56, 4 травня 2021 (UTC)