Обговорення користувача:Jphwra

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шаблон Пишу у статті Реал Мадрид

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Реал Мадрид був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:11, 13 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:43, 2 листопада 2019 (UTC)

Прохання

Вітаю! Кілька днів тому ви висловили вашу думку у кнайпі. Я прошу вас утримуватися від різких висловлювань. Сподіваюсь на ваше розуміння. --Lystopad (обговорення) 13:15, 5 листопада 2019 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням п. 1 рішення АК для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Привіт. Оцим редагуванням ред.№ 26443792 Ви не залишили мені вибору.--Piramidion 10:24, 6 листопада 2019 (UTC)

Блокування від 19 листопада 2019

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з невиконання рішення АК ВП:ПЗВ120 п.1 для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — один тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю.

Ви згадали в своєму коментарі ред.№ 26559841 внесок користувача Roman333, проте Арбітражний комітет постановив у рішенні за ВП:ПЗВ120 таке:

1. Заборонити користувачам Roman333 і Jphwra редагувати або коментувати внесок один одного.

Під редагуванням внеску мається на увазі відкіт, скасування, або подібне за результатом редагування одних і тих же сторінок в основному просторі Вікіпедії, пряме чи опосередковане згадування один одного, коментування дій один одного будь-де у Вікіпедії, у т.ч. в коментарях (описах змін) редагувань.

Те, що ви сьогодні подали до арбітражу позов про зняття цих обмежень, не знімає з вас вже наявні обмеження і не може бути достатньою причиною для ігнорування чи відстрочування дій, передбачених ВП:ПЗВ120.

--VoidWanderer (обговорення) 18:00, 19 листопада 2019 (UTC)

@VoidWanderer:, а чому не обопільне? Він редагує мої статті. І в кнайпі відповідав. І тепер я наглядно бачу, що ваші слова були пророчі, з деномінації гоніння на мене тільки починались. Всім КРАСНО ДЯКУЮ!!! --Jphwra (обговорення) 22:21, 19 листопада 2019 (UTC)
Якщо ви уважно прочитаєте рішення Арбкому, просте редагування статей загалом не включене до заборони.
Повідомлення про недотримання іншим користувачем рішення Арбкому не може вважатися, власне, недотриманням такого рішення.
Ці дві відповіді вище є відповіддю на перше ваше запитання.
ПС. Якщо ви бачите, що хтось не дотримується рішення, рекомендую користатися правом повідомити адмінам. --VoidWanderer (обговорення) 22:31, 19 листопада 2019 (UTC)
і вже можно було безстроково, чого розмінюватись? Один там втретє згадав і йому також нічого, а в мене КРАСНО ВСІМ ДЯКУЮ АДМІНІСТРАТОРАМ вже третє блокування. Тож давайте безстрокове: Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk; Roman333, Roman333, Roman333, Roman333, Roman333, Roman333. Тьху на ВАС всіх. --Jphwra (обговорення) 22:25, 19 листопада 2019 (UTC)
Наступний подібний вчинок призведе до того, що термін блокування буде продовжено. --VoidWanderer (обговорення) 22:33, 19 листопада 2019 (UTC)
@VoidWanderer: ну то й добре, одним активним користувачем стане менше (он двоє пішло, причому адмінів), тільки не продовжено, а довічне. Буду енвікі краще редагувати. Так що переблоковуй тобі це кортить зробити ще з часів моєї деномінації 2018. Тут немає чого робити. --Jphwra (обговорення) 22:35, 19 листопада 2019 (UTC)
@VoidWanderer: то ще раз пограємо в дитячий садок, бо Вікіпедія перетворилась саме на нього: Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk, Mykola Swarnyk; Roman333, Roman333, Roman333, Roman333, Roman333, Roman333. --Jphwra (обговорення) 22:54, 19 листопада 2019 (UTC)
@Piramidion: гадаю треба залучити ще одного адміна. Вранці відреагуєте на моє «неподобство» і «порушення». взагалі тут було цікаво до певного часу але якщо вже склалась така ситуація, то щож робити? Треба робити звідси ноги, тож вже заблокуйте безстроково і на тому баста. Я там купу згадок лишив. Сподіваюсь АК все ж прийме рішення хоч одне нормальне і зламає цю українську традицію коли страждає той хто і страждав до того. --Jphwra (обговорення) 23:08, 19 листопада 2019 (UTC)

@Helixitta: я там ясно написав свої вимоги і отримав третій блок. Розумієте позивач постраждав найбільше → три блокування, відповідачі за рівних умов → ЖОДНОГО. Як гадаєте це нормальний стан речей? Як на мене і враховуючи, що відбувється останніми роками в україномовній частині Вікіпедії, то це вже НОРМА!!! Дуже дякую арбітрам і адміністраторам. Загалом можете заблокувати мій аккаунт до біса, чого вже панькатися А? --Jphwra (обговорення) 22:50, 19 листопада 2019 (UTC)

  • Знаєте, що мені це все нагадує? Оце. Тільки кінцівка навряд чи буде такою позитивною. Попередні згадки користувачів, яких Вам згадувати заборонили, мене дивували — я не розумів, навіщо Ви це робите. А схоже на те, що Ви просто займаєтесь самопобиттям. От тільки, судячи з Ваших коментарів тут, Ви сподівались, що й Ваші опоненти від цього постраждають. А коли цього не сталося, і Вас заблокували втретє, і знову одного — Ви справді влаштували дитячий садок, замість того, щоб нормально відповісти на запитання арбітра. Замість того, щоб спокійно й розсудливо аргументувати свою точку зору. Я думаю, що в нас із Вами є щонайменше одна спільна, надзвичайно важкодосяжна, мета — покращення атмосфери в українській Вікіпедії. От тільки методи в нас суттєво відрізняються, при чому Ваші методи є неприйнятними — як для мене, так і для абсолютної більшості спільноти. Ви мали б це уже давно зрозуміти.--Piramidion 23:31, 19 листопада 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Лого Д 2 кваліфікація.png

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Лого Д 2 кваліфікація.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 03:54, 28 грудня 2019 (UTC)