Обговорення користувача:Jphwra

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Wikipedia-logo BW-hires.svg Цей користувач покинув Вікіпедію.

Архів 1; Архів 2

Вилучення стаб-шаблонів

Доброго дня. В чому сенс вилучення Шаблона Ukraine-geo-stub з статей? ред.№ 30459002 Статті ж насправді маленькі і потребують доповнення. --Kanzat (обговорення) 11:35, 4 січня 2021 (UTC)

@Kanzat: вже давно було обговорення (ще в 2018 році) і я наполягав, що такі стаби виконують декоративну роль. Доведіть зворотнє. І що можна дописати про село з 6 жителями? Майже нічого. --Jphwra (обговорення) 17:59, 4 січня 2021 (UTC)

Хокей

Доброго здоров'я. Прошу пояснити Ваші дії у статті Хокей. Конкретно мене цікавить, чому Ви скасовуєте мої редагування, які я обґрунтував. —NachtReisender (обговорення) 21:09, 14 січня 2021 (UTC)

Перепрошую

Це було випадково. --Mykola Обг 18:50, 19 січня 2021 (UTC)

сподіваюсь --Jphwra (обговорення) 18:51, 19 січня 2021 (UTC)

Невелике прохання

Як ви певно чудово знаєте, одна з проблем вікіпедії — це залучення нових дописувачів. Також часто деякі статті на вікіпедії виявляються неякісними тому, що написані людьми, в яких відсутнє розуміння «як має бути». І я знаю, що іноді неякісний внесок користувача викликає роздратування, але все ж переконаний, що якщо користувач наважився докласти зусилля щоб зробити хоча б якийсь внесок — зі сторони досвідчених користувачів він повинен бачити швидше підтримку і доброту, аніж критику і роздратування. Гарним способом прокоментувати внесок новачка було б почати з подяки за роботу і запропонувати наставництво (ваше, чи будь кого іншого). Зрештою, виправлення без коментаря теж краще ніж сказати щось негативне. Щиро вважаю, що це сприятиме тому, що дописувачів в укрвікі стане більше і ми швидше будемо рости як розділ. Дякую за розуміння. (p.s. написати вам спонукала правка тут) --Mike.Khoroshun (обговорення) 16:46, 21 січня 2021 (UTC)

ШВ

Вітаю. Перепрошую, випадково сталось при перегляді списку спостереження.--Юрко (обговорення) 18:17, 22 січня 2021 (UTC)

Щодо користувача Тассадар

Вітаю. Я попередив його про неприпустимість таких дій, якщо побачите що він таке повторює — пишіть запит на ВП:ЗА, або особисто до мене.--Andriy.v (обговорення) 17:57, 27 січня 2021 (UTC)

Франц Лефорт

Чи цей шаблон все ще на часі? --Igor Yalovecky (обговорення) 12:54, 29 січня 2021 (UTC)

Onyekuru

Hello! Sorry for writing in English. I noticed your revert on page “Henry Onyekuru”. Is there a problem on my edit? He is playing for Galatasaray. Thanks! Chansey (обговорення) 22:39, 30 січня 2021 (UTC)

@Chansey: no problem. Thanks. --Jphwra (обговорення) 08:56, 31 січня 2021 (UTC)

Потрібна порада

Що робити зі сторінкою Кубок Президента з футболу 2020. Турнір проводитись не буде. Я номінував на швидке вилучення, а мені відписав патрульний, що --- те що турнір не проведений не означає що він не є значимим + є інтервікі. Краще номінувати на повільне. Як поступити, і як номінувати на повільне вилучення?--Fonic (обговорення) 20:36, 31 січня 2021 (UTC)

@Nicolas Polischuck: нічого не треба вилучати, от тобі приклади подальшого оформлення: Кубок Ісландії з футболу 2020, Кубок Шпенглера 2020, Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2020 (дивізіон IV). Вони всі скасовані але там все було готово для проведення. Тож все треба лишити і відвідно оформити. --Jphwra (обговорення) 05:30, 1 лютого 2021 (UTC)
Ок, дякую!--Fonic (обговорення) 15:47, 1 лютого 2021 (UTC)

Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2021

Hello, sorry for writing in English (I am a wikipedian from the Latvian Wikipedia), but I have noticed that you have reverted my edit on the page "Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2021". I changed the picture of Арена Рига to the correct one because the previous picture was of the same Олімпійський спортивний центр, but just from the other side. I have no idea why the photo is named after the Арена Рига. I hope you reverse your revert so that the photo of the arena is both the correct one and the same as from all of the other Wikipedias.--Knospins04 (обговорення) 21:54, 8 лютого 2021 (UTC)

Джіма Юлія Валентинівна

Салют! Глянь, що там анонім робить. --Fessor (обговорення) 08:18, 17 лютого 2021 (UTC)

Уважніше!

Добрий день! Ви відпатрулювали категорію новачка. Але там не було інтервікі. Уважніше! --Nickispeaki (обговорення) 13:31, 21 лютого 2021 (UTC)

Див. Категорія:Чеські сири--Nickispeaki (обговорення) 13:34, 21 лютого 2021 (UTC)
Я вже додав.--Nickispeaki (обговорення) 13:34, 21 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Емблема_(Оман).png
 2. File:FC_Tambov_logo.png

--Andriy.vBot (обговорення) 02:06, 26 лютого 2021 (UTC)

@Andriy.v: чи все правильно зробив Ваш бот з файлом File:FC_Tambov_logo.png?
@Nicolas Polischuck: прохання пройтись по нацкубкам та лігам і поглянь там можевсі червоні вже є в анвікі або італвікі. І ще питання,статей не пишеш, а в чернетці багато працюєш, якщо не секрет, що буде далі? --Jphwra (обговорення) 15:43, 26 лютого 2021 (UTC)
Бот проходився по списку файлів згенерованому пару днів тому, тому у деяких випадках він позначив і ті файли, які за останні дні почали використовуватись.--Andriy.v (обговорення) 15:57, 26 лютого 2021 (UTC)

Патрулювання

Вітаю. Будьте уважніше при патрулюванні. В статті Релігія в Кенії користувач видаляв вміст з джерелами та додавав вміст без джерел. Це ВП:ОД. Там не так все погано, але десь 70-80% ОД. GPV (обговорення) 19:39, 26 лютого 2021 (UTC)

Туркестан (місто)

Dear Jphwra,

Please look at the revert you did - [1]

Південно-Казахстанська область does not exist anymore. Now there are Туркестанська область with Туркестан (місто) as the capital city. --Ds02006 (обговорення) 18:03, 28 лютого 2021 (UTC)

@Ds02006: я ж повернув все і оформив, які прорблеми? --Jphwra (обговорення) 18:04, 28 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra:, sorry, no problems - I just was astonished by the revert and the notification about it in my notification area in the English Wikipedia :) . --Ds02006 (обговорення) 18:12, 28 лютого 2021 (UTC)

Помилково

Вітаю. Помилково відкотив ваше редагування. Вибачаюся. Виправив вже. Там так рябіє, що зразу і не побачив. Дякую за розуміння. Гарного вечора. --GPV (обговорення) 21:54, 28 лютого 2021 (UTC)

Поліпшення

Доброго дня. Саме для того щоб привернути увагу спільноти до статей, які потребують поліпшення вони і висуваються до поліпшення. Основні вимоги тут ВП:ПОЛ, тобто це статті, енциклопедична значущість яких не викликає сумнівів, але зміст яких або занадто короткий, або не відповідає нормам Вікіпедії.

 • Так в статті Ладигін Микола Львович є лише одне посилання, джерел немає, приміток немає. Тобто це порушення ВП:В, для чого згідно ВП:ПАТ ставиться шаблон без джерел. Потрібно привести статтю до ВП:ССС, що є настановою. Видалення службових шаблонів без поліпшення це що таке?
 • Тут Ладигін Микола Миколайович трохи привели до ВП:ССС. Я встановив стаб. Але подивіться наприклад польску.вікі чи ру.вікі. Там навіть є укрїномовні джерела. Тому вважаю що є чим навіть покращувати. Використовуйте механізм поліпшення, бо це спонукає до колективної роботи.
 • Тут Ладигін Микола Іванович я додав літературу, є сенс привести до ВП:ССС. Нажаль поки там далеко до ВП:В. Cтаття потребує поліпшення.

Щодо кількості, то я виніс всього три статті. Всі вони повязані з один прізвищем. Бо я дивився по категорії. Приклад могу вкладу за сьогодні Озеров Микола Миколайович ще далеко до ідеалу, але вже є мінімальна відповідність до ВП:ССС. Службові шаблони прибираюьться після того як є виправлення. Тому є два варіанти. Ви прибрали шаблони, то Ви берете на себе доопрацювання. Якщо немає часу, то тоді потрібно повернути шаблони, щоб запрацював механізм поліпшення. Сподіваюсь на розуміння. Не важливо до якого проєкту відносяться статті, всі вони підпадають під загальні правила та настанови, якщо не затверджені якість інші. Як наприклад в інших розділах Вікіпедії критерії значимості для футболістів наприклад. --GPV (обговорення) 17:53, 2 березня 2021 (UTC)

моі вітання. Я зараз опрацьовую статті. Щодо цих, то дло них дійде час, згодом але ставити шаблон немає сенсу. Про хокей пише лише дві особи. Там статті далеко не стаби, джерела є. Якщо Ви далі будете ставити шаблони я звернусь до адмінів, тож не наживайте собі ворога. Це не поліпшення, а спроба маніпулювати. Дякую. --Jphwra (обговорення) 18:00, 2 березня 2021 (UTC)
Статті потрібно поліпшити, в чому полягає маніпулювання? Якщо є механізм поліпшення, то чому я його не можу використати? Якщо є джерела, то привести до ВП:ССС --GPV (обговорення) 18:28, 2 березня 2021 (UTC)
якусь дурню написали. Прошу в подальшому мене не відволікати якраз від написання та покращення статей на відміну від Вас. Дякую. --Jphwra (обговорення) 18:32, 2 березня 2021 (UTC)
Я так і не зрозумів про неможливість використання механізму поліпшення. Давайте так я візьмусь сам за поліпшення і тоді обговорими ще раз цей механізм. Вважаю його дієвим. Щодо вашого коментараря, то виходьте із припущення про щирість інших користувачів. Повернемось до цього діалогу після покращення та доведення до вимог ВП:ССС. Дякую. Більше не торбую. --GPV (обговорення) 18:50, 2 березня 2021 (UTC)
 • Відповім на ваше питання - при оцінюванні якості статті за формальними параметрами стабом для українського розділу Вікіпедії вважається стаття розміром до 13—16 кілобайт. Але дописувач може зняти позначку, якщо вважає, що тема розкрита повністю, незалежно від розміру статті. Та стаття вже ок. Вже не потрібний стаб. Дякую. --GPV (обговорення) 20:04, 2 березня 2021 (UTC)

Полякова Ольга Юріївна

Стосовно Вашого останнього редагування на зазначеній сторінці. По-перше, що Вам ще надати, крім свідоцтва про народження? По-друге, надайте мені конкретні пункти діючих правил, які допускають нівелювання джерел з прямою мовою предмета статті, при цьому віддаючи перевагу єдиному джерелу з можливою помилкою. Абсолютно спокійно знаходяться десятки ВП:АД з датою зазначеною мною. Ваш варіант підтверджує тільки 1 джерело і ті, хто посилається на нього. Ви, певно, забуваєте й про ВП:НТЗ. Ми маємо джерело «за» та джерела «проти», ну так і прописуйте рівнозначно обидва варіанти. --Good Aslan (обговорення) 06:38, 8 березня 2021 (UTC)

Стів Андрейчик

Перепрошую, не передивився. --Mcoffsky (обговорення) 06:38, 16 березня 2021 (UTC)

Прошу допомоги

Добридень. Наважився попросити допомоги зі статтею Кінаш Ярослав Ростиславович, а саме з шаблоном гравця. Ніяк не можу зрозуміти, чому біля Торпедо стоїть 5, яка має стояти в стовпчику "ігри". Дивився код, але помилку знайти не зміг. Може ви допоможете? --ZERTINHO (обговорення) 14:13, 18 березня 2021 (UTC)

@ZERTINHO Відповім замість Jphwra - ви забули проставити вертикальні риски ось так: ред.№ 31023942. Я виправив. --Kanzat (обговорення) 15:33, 18 березня 2021 (UTC)
@Kanzat дякую велике, буду тепер знати! --ZERTINHO (обговорення) 15:42, 18 березня 2021 (UTC)

Готліб

Вітаю, Jphwra!

Особисто, проблема з Г-Ґ трішки вже "замучала". Але Ваш коментар до редагування містить неправду, є і Готліб, є і Ґоттліб! Відтак правка щодо Аугуст Готліб Ріхтер є сумнівною, особливо щодо нейтральності.

Також англійський варіант імені August Gottlieb Richter - містить два "Т" і відповідно мало б бути "Ґ" на початку.

Буду дуже вдячний, якщо надалі Ви уважніше коментуватиме редагування, це допомагає уникати непорозумінь).

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 12:55, 21 березня 2021 (UTC)

Перепрошую

Вирішив пройтись по своїх старих статтях і тільки зараз помітив це [2]. Перепрошую за це, й справді трохи негарно вийшло, практично весь 2020 рік, як і кінець 2019 було небагато натхнення та часу на Вікіпедію. --流星обг. 15:38, 25 березня 2021 (UTC)

Попередження

Добридень,
звертаю вашу увагу, що ви неодноразово грубо порушили ВП:НО — на СО користувача Oleksandr Tahayev 1, 2,3, 4 і в запиті від нього ж. З тексту випливає, що ви зробили це цілком свідомо, а ваш опонент в оскаржених діалогах нічим вас не спровокував. Попереджаю, що в разі повторних порушень етикету, на вас можуть бути накладені обмеження. --Nina Shenturk (обговорення) 17:30, 29 березня 2021 (UTC)

@Nina Shenturk: вивчіть будьласка більш детально це питання, бо попереджати треба його, а не мене. Хокей вже давно обговорили, він дійсно прийшов заради флуду та відбілювання Бучач-Львів (почитайте його дописи, він взагалі негатив в ньому не бачить); щодо поваги, то так не поважаю, я йому про це писав ще на фейсбуці до того ж він декілька разів перекрутив мій нікнейм і за це не отримав навіть попередження але вчергове спровокував мене на конфлікт; щодо 4 то згоден але наголошую Oleksandr Tahayev мене спровокував особливо перекручуваням мого нікнейму. ИТож прошу будьте послідовні і випішить попередження і йому, хорча це навряд буде... --Jphwra (обговорення) 17:36, 29 березня 2021 (UTC)
@Jphwra: Я це питання дослідила і мушу зауважити, що:
 1. в наших правилах жирним написано «За жодних умов не робіть нападів персонального характеру», навіть якщо хтось хамить, флудить і т.ін., це не виправдовує ваших дій в такому ж руслі;
 2. ВП:Е прямо вказує: «Припускайте добрі наміри» — з відповідей Олександра видно, що він був не в курсі стосовно обговорення «із, зі, зо» і ви втрутились у розмову не на СО статті, а в його особистому просторі, де вас не згадували;
 3. навіть якщо ви вважаєте, що його дії заслуговували осуду, то застосовані вами репліки своєю різкістю аж надто не відповідають «провині» опонента;
 4. цілком припускаю, що Тагаєв міг вас десь образити (свідомо чи ні), от тільки мені як адміністратору Вікіпедії неможливо перевірити сторонні сайти і сумніваюся, що перевірка фейсбука взагалі входить до кола моїх обов'язків. Але навіть якщо ви і тут не погоджуєтеся, то варто було оформити свій позов проти Тагаєва хоча б на тому рівні, як це зробив він: на сторінці запитів до адмінів/в адмінкнайпі, із використанням дифів або ж точних цитат зі сторонніх сайтів. P.S. Інші адміністратори теж вважають вас надто емоційним, це для вас не новина, тому зверніть увагу на цю слабкість і, можливо, конфлікти з впертими користувачами перестануть бути конфліктами. --Nina Shenturk (обговорення) 18:00, 29 березня 2021 (UTC)
  @Nina Shenturk: я зрозумів, виходить я суцільно неправ, тож перепрошую що не надав диф про перекручування нікнейму, хоча це видно в адмінкнайпі неозброєним оком, і те що піддався на його провокацію, як от вилізла боком спровокованому, а не провокатору. Бо про те обговорення він в курсі, бо слідуквав за запитом Бучач-Львів з цього питання про це він вказав в адмінкнайпі при обговоренні щодо блокування Бучач-Львів, можна знайти. Так що Ваші дії дещо хибні але добре хай буду винний тільки Я. Тож перепрошую але факти річ вперта... Надалі буду слідкувати за своїми висловами більш ретельно. --Jphwra (обговорення) 18:21, 29 березня 2021 (UTC)
  @Nina Shenturk: от диф → ред.№ 31087727 де він виправляє після зауваження від AlexKozur. Тож ще раз перепрошую але несправедливість трохи дістала... --Jphwra (обговорення) 18:32, 29 березня 2021 (UTC)
Річ в тім, що Олександр ніде не зазначив, що не поважає вас як людину, вікіпедійця і т.ін. От в цьому контексті сторонній людині (мені) зовсім не очевидно, що він намагався вас образити в тому обговоренні. Чесно, я б теж могла помилково набрати чийсь нік, якби поспішала відповісти. Можливо, в контексті якихось фейсбучних справ ситуація виглядає зовсім інакше, але я ж не бачу офлайнових листувань, тому і наголошую, щоби ви в майбутньому позови оформлювали, тоді адміністратор матиме матеріал для аналізу, а не гадатиме як воно було. --Nina Shenturk (обговорення) 18:53, 29 березня 2021 (UTC)
@Nina Shenturk: саме сумне в цій ситуації, що провокатор вийшов абсолютно сухим з води, а зпровокований отримав двічі попередження. Вкотре пересвідчуюсь, що в нашій вікіпедії щось не те.... --Jphwra (обговорення) 19:08, 29 березня 2021 (UTC)

Долучайтеся до Європейської весни 2021

Ukr-cee-spring-2021-main.png

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений Центральній та Східній Європі, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри. Зокрема, цього року вперше введена окрема номінація, спрямована на визначення найкращих статей.

Додаткові призи можна виграти у категоріях «Чехія» та «Польща» завдяки підтримці партнерів — Чеського центру у Києві та Польського Інституту у Києві відповідно. Планується проведення вебінарів разом із партнерами, стежте за нашими новинами.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» минулого року. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:04, 2 квітня 2021 (UTC)

Долінський і його відбілення

Добрий день. Я помітив, що Ви протистояли серії вандальних правок у статті про україноненависника Едуарда Долінського. Буквально вчора знову стались такі правки, але вже двома користувачами, що вчиняли це у цій статті і раніше. Оскільки Долінський є політиком і публічною особою, яка здійснює пропагандистські акції на шкоду іміджу України, то аргументація щодо обмежень біографії живих людей тут не діє. Пропоную Вам об'єднати зусилля і протидії відбілення цієї особи, яка вдається до образ навіть євреїв з проукраїнською позицією. AlexusUkr 12:35, 4 квітня 2021 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Даніель Вогер

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Даніель Вогер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:42, 8 квітня 2021 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Даніель Міттердорфер

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Даніель Міттердорфер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:42, 8 квітня 2021 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Флоріан Мюльштайн

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Флоріан Мюльштайн був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:44, 8 квітня 2021 (UTC)

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали найактивнішим патрульним в українській Вікіпедії у березні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Якщо ви хотіли б його отримати, напишіть мені листа вікіпоштою.

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:10, 12 квітня 2021 (UTC)

Лист

Привіт. Прийшов лист, але не було куди відповісти (не вказана зворотня пошта, чи не налаштована у мене, чи щось таке). Сподіваюсь, що усі ці вікіпедійні чвари не варті такої надмірної уваги і нервів. --AnatolyPm (обговорення) 21:24, 27 квітня 2021 (UTC)

Поточні змагання

Ну так не роблять. Якщо розпочав справу — потрібно довести її до якогось логічного кінця. А вже потім приймати такі рішення. --Roman333 (обговорення) 05:31, 4 травня 2021 (UTC)

Групування раундів кваліфікації Єврокубків

У статтях Єврокубків останніх сезонів розділ "Раунд плей-оф" винесено з розділу "Кваліфікація", в той час як решта раундів (включно з "Попереднім раундом") є підрозділами кваліфікації. Я підозрюю, що це було зроблено під впливом en-wiki. Проте у них виносять як "Раунд плей-оф", так і "Попередній раунд" (причина в даному випадку не принципова). Я б хотів запропонувати уніфікувати подання розділів кваліфікації: або виносити окремо і "Попередній раунд", і "Раунд плей-оф" (по образу en-wiki), або усі раунди кваліфікації мають бути підрозділами спільного розділу ‒ "Кваліфікація" (що є більш логічним для нашої футбольної традиції, як і "1/8 фіналу" чи "1/16 фіналу" замість "Раунд шістнадцятьох" чи "Раунд тридцяти двох". Що ви думаєте з цього приводу?

З повагою, Sfaxx (обговорення) 00:45, 22 травня 2021 (UTC)

Порадтесь з Динамо-фаном, він веде ці турніри і краще розуміється. @Динамо-фан: це більше для тебе, бо ти там дока --Jphwra (обговорення) 04:24, 22 травня 2021 (UTC)
@Sfaxx: По-перше, єврокубки - з малої літери, як і назви всіх раундів. На мою думку, можете включати попередній раунд і раунд плей-оф в спільний розділ Кваліфікація, але починаючи лише з наступного сезону 2021/22, не редагуючи статті про минулі сезони, адже вони вже повністю «вилизані». — Динамо-фан (обг.) 11:06, 28 травня 2021 (UTC)
@Динамо-фан: я схиляюся до того, що то є власні назви (та і "єврокубки" це виключно клубні турніри УЄФА і нічого більше), але гнути свою правду я не буду. Єдиний момент, це те, що "з попереднього раунду" може означати або раунд, який передував цьому, або власне «попередній раунд» кваліфікації. Це є проблемою у статтях кваліфікації. Тому треба якось викручуватися (на приклад, назви раунді завжди відмічати курсивом, або поміняти назву попереднього раунду, хоча б на «попередній кваліфікаційний раунд»). @Jphwra: буду радий, якщо ви також приєднаєтеся до пошуку рішення. З приводу розділів питань немає. -- Sfaxx (обговорення) 11:51, 29 травня 2021 (UTC)
Жодного разу не зустрічав у наших ЗМІ попередній раунд з великої літери, якщо ви бачили, то можете посилання скинути. Просте рішення вашого прикладу: використовувати словосполучення не "з попереднього раунду", а "з стадії попереднього раунду". Плюс знаючи основну статтю не одразу згадаю речення, де б ця проблема виникала. — Динамо-фан (обг.) 15:57, 29 травня 2021 (UTC)
@Sfaxx: дослухайтесь до порад Владислава --Jphwra (обговорення) 16:14, 29 травня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні популярних в Україні статей

Доброго дня! Запрошуємо вас до участі у тематичному Тижні популярних в Україні статей. Його метою є створити та покращити статті української Вікіпедії, російські аналоги яких найбільш читані в Україні — задля розвитку української Вікіпедії та української мови. Це стане потужним кроком в бік становлення української Вікіпедії дійсно найпопулярнішим енциклопедичним інтернет-ресурсом в Україні.

Тиждень триватиме із 29 травня до 12 червня. Для активних учасників та учасниць плануються сувеніри. Підписуйтеся на цій сторінці та долучайтеся до проєкту!

Ви отримали це повідомлення, бо є серед учасників проєкту «Популярність» або іншим чином долучалися до проєктів, спрямованих на поліпшення популярних статей. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:25, 25 травня 2021 (UTC)

Блокування від 30 травня 2021

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням п. 1 рішення АК за ВП:ПЗВ122 для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вас заблоковано за ред.№ 32397418 ось це редагування. --Mcoffsky (обговорення) 12:04, 30 травня 2021 (UTC)

@Mcoffsky: прошу розблокувати бо я закриваю статті спортивної тематики. І нікого там не згадував!!! Дуже ПРОШУ!!! --Jphwra (обговорення) 12:07, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: прошу розблокувати. БУДЬ ЛАСКА!!!! я ЗАКРИВАЮ СПОРТИВНІ ТЕМИ НАД ЯКИМИ ПРАЦЮЮ ТІЛЬКИ Я --Jphwra (обговорення) 12:11, 30 травня 2021 (UTC)
Ви зробили той коментар свідомо, тому я просто виконав рішення АК. --Mcoffsky (обговорення) 12:12, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: не робив я нічого свідомо. ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ БУДЬ ЛАСКА!!! Я ПРАЦЮЮ НАД СПОРТИВНИМИ СТАТТЯМИ!!! --Jphwra (обговорення) 12:14, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: РОЗБЛОКУЙТЕ І ЙОГО І МЕНЕ, Я ПРАЦЮЮ НАД СПОРТИВНИМИ СТАТТЯМИ. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ МІЙ ВНЕСОК!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!! --Jphwra (обговорення) 12:15, 30 травня 2021 (UTC)
@Вальдимар: Можете мене розблокувати? Це абсолютно помилкове блокування з боку Mcoffsky. --Jphwra (обговорення) 12:19, 30 травня 2021 (UTC)
На жаль було порушення рішення АК, тому я не можу піти проти нього. --Вальдимар 12:41, 30 травня 2021 (UTC)
@Goo3: Можете мене розблокувати? Це абсолютно помилкове блокування з боку Mcoffsky. --Jphwra (обговорення) 12:20, 30 травня 2021 (UTC)
@Yukh68: Можете мене розблокувати? Це абсолютно помилкове блокування з боку Mcoffsky. --Jphwra (обговорення) 12:31, 30 травня 2021 (UTC)
Не вважаю це рішення помилковим, оскільки є порушення рішення АК, тому хай сам адміністратор і член АК переглядає. --Yukh68 (обговорення) 12:35, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! --Jphwra (обговорення) 12:53, 30 травня 2021 (UTC)
@Goo3, Mcoffsky, Yukh68 та Вальдимар: ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! --Jphwra (обговорення) 12:54, 30 травня 2021 (UTC)
@Goo3, Mcoffsky, Yukh68, Вальдимар та Mykola7: ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!! ПРОШУ РОЗБЛОКУВАТИ ДЛЯ РОБОТИ НАД СТАТТЯМИ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!
@Mcoffsky: якщо я не буду розблокований, то прошу заблокувати довічно бо цей свідомий цирк з Вашого боку мені набрид. і дописуйте тоді статті самі. Хоча навряд їх 1,5 місяці ніхто не чіпав поки я не редагував і надалі вони будуть вісити в такому жалюгідному стані!!! --Jphwra (обговорення) 13:00, 30 травня 2021 (UTC)
Наскільки я розумію ситуацію, то вас було заблоковано згідно рішення АК. Якщо так, то вимагати (або просити) когось із адмінів змінити блокування є безпідставним, адже треба подавати запит на перегляд рішення АК. --Goo3 (обговорення) 13:03, 30 травня 2021 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар @Goo3, Mcoffsky, Yukh68 та Вальдимар: я подава позов на зміну того рішення →Вікіпедія:Запити на арбітраж/Скасування рішень Вікіпедія:ПЗВ120 та Вікіпедія:ПЗВ122. @Mcoffsky: ви як арбітр і адмін поступили абсолютно помилково. Бо запит на дії відповідача подав Олексій Кучер в ЗА. який проігнорували повністю. Зате потім знайшли привід заблокувати двох одразу. Це абсолютна помилка адміна та арбітра в даному випадку. Я вимагаю розблокування!!! --Jphwra (обговорення) 13:06, 30 травня 2021 (UTC)

@Mcoffsky: дайте мені можливість редагувати!!! Ви розумієте, що своїми діями ви тільки поглиблюєте негатив??? Погляньте мій внесок, там понад 97% мого внеску в статтях!!!! За виключенням, оцієї писанини яка змінила статистику. Я прошу відкрити доступ до редагувань. Імені і опоненту, а далі зОлексієм Кучером списуйтесь і виявляйте кого треба блокувати і за що. Тож прошу розблокувати!!!! ДУЖЕ ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДИНОЮ!!! НЕВЖЕ СКЛАДНО БУТИ ХОЧ РАЗ ПРОСТО ЛЮДИНОЮ А НЕ МАШИНОЮ???? --Jphwra (обговорення) 13:20, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: дайте мені можливість редагувати!!! Ви розумієте, що своїми діями ви тільки поглиблюєте негатив??? Погляньте мій внесок, там понад 97% мого внеску в статтях!!!! За виключенням, оцієї писанини яка змінила статистику. Я прошу відкрити доступ до редагувань. Імені і опоненту, а далі зОлексієм Кучером списуйтесь і виявляйте кого треба блокувати і за що. Тож прошу розблокувати!!!! ДУЖЕ ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДИНОЮ!!! НЕВЖЕ СКЛАДНО БУТИ ХОЧ РАЗ ПРОСТО ЛЮДИНОЮ А НЕ МАШИНОЮ???? --Jphwra (обговорення) 13:21, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: дайте мені можливість редагувати!!! Ви розумієте, що своїми діями ви тільки поглиблюєте негатив??? Погляньте мій внесок, там понад 97% мого внеску в статтях!!!! За виключенням, оцієї писанини яка змінила статистику. Я прошу відкрити доступ до редагувань. Імені і опоненту, а далі зОлексієм Кучером списуйтесь і виявляйте кого треба блокувати і за що. Тож прошу розблокувати!!!! ДУЖЕ ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДИНОЮ!!! НЕВЖЕ СКЛАДНО БУТИ ХОЧ РАЗ ПРОСТО ЛЮДИНОЮ А НЕ МАШИНОЮ???? --Jphwra (обговорення) 13:21, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: дайте мені можливість редагувати!!! Ви розумієте, що своїми діями ви тільки поглиблюєте негатив??? Погляньте мій внесок, там понад 97% мого внеску в статтях!!!! За виключенням, оцієї писанини яка змінила статистику. Я прошу відкрити доступ до редагувань. Імені і опоненту, а далі зОлексієм Кучером списуйтесь і виявляйте кого треба блокувати і за що. Тож прошу розблокувати!!!! ДУЖЕ ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДИНОЮ!!! НЕВЖЕ СКЛАДНО БУТИ ХОЧ РАЗ ПРОСТО ЛЮДИНОЮ А НЕ МАШИНОЮ???? --Jphwra (обговорення) 13:21, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: дайте мені можливість редагувати!!! Ви розумієте, що своїми діями ви тільки поглиблюєте негатив??? Погляньте мій внесок, там понад 97% мого внеску в статтях!!!! За виключенням, оцієї писанини яка змінила статистику. Я прошу відкрити доступ до редагувань. Імені і опоненту, а далі зОлексієм Кучером списуйтесь і виявляйте кого треба блокувати і за що. Тож прошу розблокувати!!!! ДУЖЕ ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДИНОЮ!!! НЕВЖЕ СКЛАДНО БУТИ ХОЧ РАЗ ПРОСТО ЛЮДИНОЮ А НЕ МАШИНОЮ???? --Jphwra (обговорення) 13:21, 30 травня 2021 (UTC)
@Antanana: Можливо ти зможеш вплинути на нього? БУДЬ ЛАСКА ХТО-НЕБУДЬ В МЕНЕ НА СЬОГОДНІ КУПА ЗАПЛАНОВАНО БУЛО РОБОТИ!!!! --Jphwra (обговорення) 13:23, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: В МЕНЕ НА СЬОГОДНІ КУПА ЗАПЛАНОВАНО БУЛО РОБОТИ!!! Я ЗАКРИВ ТІЛЬКИ ПАРУ ТУРНІРІВ. ДАЙТЕ ДОСТУП ДО РЕДАГУВАНЬ!!!! --Jphwra (обговорення) 13:24, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky та Goo3: ДАЙТЕ ДОСТУП ДО РЕДАГУВАНЬ!!!! БУДЬ ЛАСКА БУДЬ ЛАСКА БУДЬ ЛАСКА БУДЬ ЛАСКА БУДЬ ЛАСКА --Jphwra (обговорення) 13:25, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky та Goo3: та ви знущаєтесь чи що??? Дайте доступ до редагувань, ніхто ж не редагує тих статей, які веду Я. Майте совість, сьогодні неділя, вихідний!!!!!!!!!! --Jphwra (обговорення) 13:27, 30 травня 2021 (UTC)
@Piramidion: Можливо ти зможеш вплинути на нього? БУДЬ ЛАСКА ХТО-НЕБУДЬ В МЕНЕ НА СЬОГОДНІ КУПА ЗАПЛАНОВАНО БУЛО РОБОТИ!!!! --Jphwra (обговорення) 13:28, 30 травня 2021 (UTC)

@Goo3, Mcoffsky, Yukh68 та Вальдимар: @Piramidion та Antanana: дякую Вам за це → https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%B0:%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%B6%D0%B5%D0%BC_%D0%B7_%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE#%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%BD_%D0%BB%D0%BEsh%D0%B0%D1%80%D0%B0

@Mcoffsky: розблокуй!!! будь ласка!!!! --Jphwra (обговорення) 13:42, 30 травня 2021 (UTC)

@Aced, AlexKozur, Amakuha та Andriy.v: @Antanana, Atoly, Brunei та Fessor: @Geohem, Goo3, Green Zero та Kholodovsky: @Krupolskiy Anonim, Krystofer, LeonNef та Leonst: @Lystopad, MaryankoD, Mcoffsky та Mykola7: @Mr.Rosewater, NickK, Nina Shenturk та Olmi: @Piramidion, RLuts, Romanbibwiss та SteveR: @Submajstro, Tespaer, VictorAnyakin та Visem: @VoidWanderer, Yakudza, YarikUkraine та Ykvach: @Yukh68, Анатолій Мітюшин, Вальдимар та ДмитрОст: @Нестеренко Оля, Рассилон та Стефанко1982: Панове адміни я прошу розблокувати свій ІР для закриття статей спортивної тематики. Я був відсутній 1,5 місяці за цей час купа не закритих статей із застарілими даними. Окрім мене їх ніхто не закриє, як показала практика тих 1,5 місяців. До того ж на зараз триває чемпіонат світу з хокею, цю статтю вже точно ніхто не яким чином не буде оновлювати, бо окрім мене немає реально користувачів, які описують поточні хокейні змагання. Тож я прошу розблокувати, а також надати чітке роз'яснення аби надалі уникнути таких прикрих епізодів, чого я повинен уникати, бо чесно я незрозумів за що отримав дане блокування. --Jphwra (обговорення) 14:05, 30 травня 2021 (UTC)

@Mcoffsky: я прошу ще раз, розблокуйте будь ласка. Це вже 23 звернення... Будь ласка. Там і без того купа хвостів.... --Jphwra (обговорення) 14:08, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: я перепрошую, я несвідомо там писав про його нікнейм, тільки через те що був запит від Олексія Кучера от і все. Передзовніть мені на номер 073 082 90 70 я вам поясню ситуацію але там немає криміналу з мого боку. Дуже прошу!!! --Jphwra (обговорення) 14:10, 30 травня 2021 (UTC)

@Aced, AlexKozur, Amakuha та Andriy.v: @Antanana, Atoly, Brunei та Fessor: @Geohem, Goo3, Green Zero та Kholodovsky: @Krupolskiy Anonim, Krystofer, LeonNef та Leonst: @Lystopad, MaryankoD, Mcoffsky та Mykola7: @Mr.Rosewater, NickK, Nina Shenturk та Olmi: @Piramidion, RLuts, Romanbibwiss та SteveR: @Submajstro, Tespaer, VictorAnyakin та Visem: @VoidWanderer, Yakudza, YarikUkraine та Ykvach: @Yukh68, Анатолій Мітюшин, Вальдимар та ДмитрОст: @Нестеренко Оля, Рассилон та Стефанко1982: ви знаєте там шаблон не дарма вісить. Я повернувся, щоб закрити теми незважаючи, що на мене завжди виливають купу бруду. Я повернувся на прохання між іншим Roman333,який лишив на цій сторінці повідомлення. Півтора місці я до 19 травня не редагував і тут купа статей лягли мертво і зараз вони так само виглядають. але наскільки я розумію ця мертвість влаштовує Вас всіх навіть після стількох звернень..... --Jphwra (обговорення) 14:23, 30 травня 2021 (UTC)

@Aced, AlexKozur, Amakuha та Andriy.v: @Antanana, Atoly, Brunei та Fessor: @Geohem, Goo3, Green Zero та Kholodovsky: @Krupolskiy Anonim, Krystofer, LeonNef та Leonst: @Lystopad, MaryankoD, Mcoffsky та Mykola7: @Mr.Rosewater, NickK, Nina Shenturk та Olmi: @Piramidion, RLuts, Romanbibwiss та SteveR: @Submajstro, Tespaer, VictorAnyakin та Visem: @VoidWanderer, Yakudza, YarikUkraine та Ykvach: @Yukh68, Анатолій Мітюшин, Вальдимар та ДмитрОст: @Нестеренко Оля, Рассилон та Стефанко1982: ?????

@Mcoffsky: в тебе совість Є? Чи вона геть відсутня? Я перепросив (невідомо за що правда), я пояснив чому прошу розблокування і це теж порожній звук я так розумію. Тохоча б поясни свої дії та подальшу бездіяльність. --Jphwra (обговорення) 15:01, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: тоді заблокуй і СО, а шаблон такі в тему вісив. На ХЕРА БУЛО ВЕРТАТИСЬ??? --Jphwra (обговорення) 15:05, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: отримав і від Mykola Swarnyk. Отож. Треба вчити матчастину, в нього було банальне порушення ВП:НО, а не рішення АК. А по правді. Як в країні дурні при владі, так і у Вікіпедії адміни діють часто-густо, як в дитсадку навіть не дуже вдаючись до аналізу. Прикро, що я піддався на прохання Roman333 і повернувся до Вікіпедії, щоб закрити поточні змагання, а таких аж понад 60 статей і серед них чемпіонат світу з хокею, який триває в Латвії. Зрозуміло, що за цю прикру помилку адмін навряд вибачиться але це нормально для УкрВікі. Он один там провокував ВР і мій запит щодо ВР обернувся проти мене, а не провокатора Бучач-Львів. Як і коментар без згадування та з натяком на ВП:НО, обернувся обопільним блокуванням за вигаданим приводом... Але ж це УкрВікі тут це цілком нормально. Головне ігнорувати матчастину і підтягувати щось своє так @Mcoffsky:? Бажано це всім адмінам почитати, бо більшість якраз так і діє. Дарма перепросив, бо дійсно блокування висмоктане з пальця. --Jphwra (обговорення) 15:50, 30 травня 2021 (UTC)
@Mcoffsky: до чого там ВП:ПЗВ122? Там порушення ВП:НО, запити до адмінів почитайте, там запит від Олексія Кучера. Тут немає блоування за ВП:ПЗВ122 абсолютно. --Jphwra (обговорення) 16:00, 30 травня 2021 (UTC)

Шаблони у статтях чемпіонатів

 1. Я зрозумів, жодної кирилизації в таблицях. Але мені цікаво: чому?)
 2. Я можу постворювати статті чемпіонатів 21/22 (принаймні частину). Як ви на це дивитися? Може ви хотіли б делегувати якісь конкретні?
 3. Пропоную перестати використовувати звичайні таблички для сітки результатів і почати використовувати відповідний модуль, як я зробив у чемпіонаті Албанії та деяких інших чемпіонатах попереднього сезону. Можу також пройтися по попередньому сезону і поміняти їх. Ну і для сезону 21/22, звісно, теж.

@Sfaxx: по першому, у нас мало редакторів, щоб це вести як в енвікі, тому я там в більшості випадків копіюю з енвікі; по другому, я вже підготував собі якраз заготовки на сезон 21/22 і поступово буду робити (зараз в силу обставин я закриваю минулорічний сезон); по третьому вже як є хай буде, менше рухів там де їх не треба знову-таки через брак редакторів. Не треба мавпувати енвікі, там сотні редаторів оновлюють ті статті у нас лише я та анонім. Зрозуміло? І саме головне, зверніть увагу на шаблон вгорі я також можу припинити редагувати в будь-який момент не докладайте зайвих зусиль, щоб прискорити цей процес, тут і без Вас вистачає геморойних горе-редакторів, які підштовхують до того щоб припинити писати. І я зазвичай відповідаю в коментах до редагувань, мені так зручніше. Звертайте на це увагу. --Jphwra (обговорення) 19:47, 11 червня 2021 (UTC)

@Sfaxx: якщо так сильно бажаєте, то є Кубки та Кубки ліг і суперкубки, там є чимало роботи. А загалом, то стартував ЧЄ-2020, там взагалі немає кому писати от де є Вам попрацювати. --Jphwra (обговорення) 20:05, 11 червня 2021 (UTC)

WRating — сервіс, який оцінює ваш внесок у відвідуваність Вікіпедії.

Привіт. Дякую, що наповнюєте українську Вікіпедію. Мене звати Андрій UkrFace і я розробник рейтингу WRating. Рейтиг зіставляє об'єм правок, які ви зробили, з відвідуваністю відповідних статтей.
Система вже оцінила ваш акаунт. Завдяки вашому внеску Вікіпедія у червні отримала 358 293 переглядів (детальніше).
Рейтинг оновлюється щомісяця, зазвичай до 5-го числа кожного місяця.
Також я розробив юзербокс:

РЕЙТИНГ
W
Слідкую за своїм рейтингом на WRating
Код: {{WRating|wiki=uk|username=Jphwra}}

Його можна розмістити на своїй сторінці, посилання з нього веде прямо на ваш результат.
Буду радий бачити вас серед користувачів рейтингу.
UkrFace (обговорення) 16:44, 9 липня 2021 (UTC)

Біологам не видно

Вітаю. Якщо бачите молекулярнобіологічні поробки студентів у поганому вигляді, має сенс не коментувати редагування (як тут ред.№ 29859473), а направляти таку статтю сюди, в обговорення проєкту: Обговорення Вікіпедії:Проєкт:Молекулярна біологія. Дякую. --Brunei (обговорення) 09:18, 17 липня 2021 (UTC)

Місячник Олімпійських ігор

Запрошую до участі у Вікі-Олімпіаді-2020.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:28, 17 липня 2021 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: я вже редагую ігрові види: Баскетбол, Водне поло, Волейбол, Гандбол та Хокей на траві, як і минулої Олімпіади. --Jphwra (обговорення) 16:51, 17 липня 2021 (UTC)
Добре, але все одно зареєструйтесь, будь ласка.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:53, 17 липня 2021 (UTC)

Щодо скасування редагування

Там вже існує категорія, ви відкрили моє редагування знову до неіснуючої, навіщо?--ZERTINHO (обговорення) 20:48, 19 липня 2021 (UTC)

Надмірна вікіфікація

Привіт! Я розумію, що тут справді були повторювані посилання, але це звичний формат для статей про чемпіонати та кубки областей, плюс правила дозволяють таке в таблицях. Проблема в тому, що деякі з тих населених пунктів неоднозначні (наприклад, на Житомирщині два Озерних), і про деякі з команд нема та напевно ніколи не буде статей, тож читачам більше нема де знайти інформацію, звідки ж саме був той клуб. У перспективі якщо ці клуби не значущі (наприклад, одна медаль за радянських часів та більше жодної інформації), ймовірно, краще їх згадати кількома реченнями в статті про населений пункт, особливо якщо той малий, бо це все ж істотне досягнення. Тож було б добре знайти все ж якесь зручніше представлення інформації, ніж те, яке є після твоїх редагувань — NickK (обг.) 13:51, 24 липня 2021 (UTC)

Робимо спільну справу

Jphwra, доброго здоров'я! Дуже радий, що незважаючи на певний негативний досвід в метапедичній стороні української Вікіпедії для Вас, Ви все ж продовжуєте бути її дописувачем. Ми всі - українці, в дечому різні, в дечому однакові, але робимо одну спільну справу. Дякую за Ваші чудові статті на спортивну тематику! Якщо Вам потрібна буде допомога - звертайтесь. -- Green Zero обг 15:06, 31 липня 2021 (UTC)