Обговорення користувача:Jphwra

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Wikipedia-logo BW-hires.svg Цей користувач залишив Вікіпедію.

...

Привіт. Маю надію, що ти погарячкував з приводу "...нема що тут робити" і сьогодні ж повернешся у вікісім'ю. Вже і так багато користувачів пішли звідси, але хорошого з того нема. --Flavius (обговорення) 07:54, 28 серпня 2017 (UTC)

....

Переглядав список користувачів, які покинули вікі. Натрапив на СО одного з них: «Я так само емоційний, але Вікі від того програє. Тож варто відпочити і повертатись. --Jphwra (обговорення) 09:48, 14 червня 2017 (UTC)». Дослухайся до самого себе :). (Inflicted Voodoo (обговорення) 12:02, 29 серпня 2017 (UTC))

про оверсайт

Оверсайт[en] надає інструмент вилучення необачних записів (англ. oversight), які навіть адміністратори не будуть бачити, не буде видно навіть рядок в історії.

Поки що, адміністратори мають можливість вилучити запис так, щоб його не могли читати неадміни.

Повертайся!

Юрій Дзядик в) 15:52, 30 серпня 2017 (UTC).

Це емоції

Не треба цього робити! Відпочинь, згадай дона Кіхота та його битву з вітряками і повертайся… З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 18:53, 30 серпня 2017 (UTC)

Салам!

Працюймо, на Вкраїні є файне прислів'я, "квап то є пустий порадник". Ще єдне: передивись ще раз мій улюблений фільм "Інтервенція", за участю Висоцького, і зверни увагу про Бонопартів, це Україна і саме цьому ми наразі маємо цю ситуацію в країні і саме тому що до адмінства голосував проти тебе -- "Більше віри, менше нервів".--Zvr (обговорення) 22:34, 30 серпня 2017 (UTC)

Коментар

Я входжу у Ваше становище: іноді зіткаєшся з нерозумінням спільноти, хочеться все кинути і залишити цю роботу назавжди. Ми всі повинні зробити пільгу Вашій гарячності і не вважати Ваші різкі закиди образами. Звичайно, було не зовсім розумно складати з себе обов'язки адміна, а зараз залишати Вікіпедію: бо адмінів, як і учасників взагалі занадто мало. Що тепер буде зі статтями про спорт, не знаю — у нас замінних людей нема. Я не маю права ні наказувати Вам, ні настійно умовляти. Єдине, що можу порадити: перечасувати з остаточним рішенням і замінити шаблон «Користувач залишив Вікіпедію» на «Користувач у Вікі-відпустці, очікуваний час повернення — середина вересня». Ви завжди були добрим дописувачем й оперативним адміністратором. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:37, 1 вересня 2017 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями ВП:НО та провокаціями для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

З огляду на твої дії протягом останньої доби тобі очевидно потрібен відпочинок від Вікіпедії. Зокрема:

Термін блокування обрано з урахуванням дій і попередніх порушень. Сподіваюся, за ці три дні ти зрозумієш, що не можна нарікати на те, що правила порушують інші, і водночас порушувати ці ж самі правила самому — NickK (обг.) 18:51, 4 вересня 2017 (UTC)

Попередження

Будь ласка, не нагнітайте конфлікти, і утримайтеся від негативної оцінки всьому проекту ред.№ 21040038 — це розцінюється як підрив нормального функціонування Вікіпедії. Дякую. --Helixitta (ut) 09:39, 9 вересня 2017 (UTC)

Helixitta, будь ласка, це теж попередження вже вам, не грайтесь з правилами і не намагайтесь цькувати. У вказаній репліці немає агресії та брутальності. — Alex Khimich 11:41, 10 вересня 2017 (UTC)
Я би не хотів, щоб ми сварились. Але все ж не бачу проблеми в негативній оцінці проекту (я й сам оцінюю його так собі). Заслужені ці оцінки чи ні — це вже інша справа, можна дискутувати, але без адміністративних наслідків для сторін. Якщо в нас будуть дозволені лише позитивні оцінки, це віддаватиме якимось тоталітаризмом.--Aeou 12:30, 10 вересня 2017 (UTC)
  • @Jphwra, Alex Khimich та Aeou: Якщо критика несистемна, то вона безсила. IMHO, відкинуті diff правки 94.178.16.255 не містять жодної конкретики (можлива провокація, diff). Потрібно посилання на сторінки, де критика є системною. Інакше це просто чорний піар, забруднення атмосфери обговорення. — Юрій Дзядик в) 15:12, 10 вересня 2017 (UTC).
Dzyadyk, дякую, я це абсолютно розумію і солідарний з вами. Ви би це сказали адмінам деяким, а то вони руки розпускають вже занадто. — Alex Khimich 15:57, 10 вересня 2017 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

ред.№ 21078547--Piramidion 12:09, 14 вересня 2017 (UTC)

вітаю

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:28, 1 листопада 2017 (UTC)

Вікіпошта

Доброго дня! Активуйте, будь ласка, вікіпошту у налаштуваннях. Маю для Вас приємну новину — сувенір за участь у темтижні. Маю питання, щоб оформити пересилку. Або напишіть на мій мейл anna.khrobolovaAt sign.svgwikimedia.org.ua. Дякую!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 19:28, 19 листопада 2017 (UTC)