Обговорення користувача:Jphwra

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

...

Привіт. Маю надію, що ти погарячкував з приводу "...нема що тут робити" і сьогодні ж повернешся у вікісім'ю. Вже і так багато користувачів пішли звідси, але хорошого з того нема. --Flavius (обговорення) 07:54, 28 серпня 2017 (UTC)

....

Переглядав список користувачів, які покинули вікі. Натрапив на СО одного з них: «Я так само емоційний, але Вікі від того програє. Тож варто відпочити і повертатись. --Jphwra (обговорення) 09:48, 14 червня 2017 (UTC)». Дослухайся до самого себе :). (Inflicted Voodoo (обговорення) 12:02, 29 серпня 2017 (UTC))

про оверсайт

Оверсайт[en] надає інструмент вилучення необачних записів (англ. oversight), які навіть адміністратори не будуть бачити, не буде видно навіть рядок в історії.

Поки що, адміністратори мають можливість вилучити запис так, щоб його не могли читати неадміни.

Повертайся!

Юрій Дзядик в) 15:52, 30 серпня 2017 (UTC).

Це емоції

Не треба цього робити! Відпочинь, згадай дона Кіхота та його битву з вітряками і повертайся… З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 18:53, 30 серпня 2017 (UTC)

Салам!

Працюймо, на Вкраїні є файне прислів'я, "квап то є пустий порадник". Ще єдне: передивись ще раз мій улюблений фільм "Інтервенція", за участю Висоцького, і зверни увагу про Бонопартів, це Україна і саме цьому ми наразі маємо цю ситуацію в країні і саме тому що до адмінства голосував проти тебе -- "Більше віри, менше нервів".--Zvr (обговорення) 22:34, 30 серпня 2017 (UTC)

Коментар

Я входжу у Ваше становище: іноді зіткаєшся з нерозумінням спільноти, хочеться все кинути і залишити цю роботу назавжди. Ми всі повинні зробити пільгу Вашій гарячності і не вважати Ваші різкі закиди образами. Звичайно, було не зовсім розумно складати з себе обов'язки адміна, а зараз залишати Вікіпедію: бо адмінів, як і учасників взагалі занадто мало. Що тепер буде зі статтями про спорт, не знаю — у нас замінних людей нема. Я не маю права ні наказувати Вам, ні настійно умовляти. Єдине, що можу порадити: перечасувати з остаточним рішенням і замінити шаблон «Користувач залишив Вікіпедію» на «Користувач у Вікі-відпустці, очікуваний час повернення — середина вересня». Ви завжди були добрим дописувачем й оперативним адміністратором. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:37, 1 вересня 2017 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями ВП:НО та провокаціями для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

З огляду на твої дії протягом останньої доби тобі очевидно потрібен відпочинок від Вікіпедії. Зокрема:

Термін блокування обрано з урахуванням дій і попередніх порушень. Сподіваюся, за ці три дні ти зрозумієш, що не можна нарікати на те, що правила порушують інші, і водночас порушувати ці ж самі правила самому — NickK (обг.) 18:51, 4 вересня 2017 (UTC)

Попередження

Будь ласка, не нагнітайте конфлікти, і утримайтеся від негативної оцінки всьому проекту ред.№ 21040038 — це розцінюється як підрив нормального функціонування Вікіпедії. Дякую. --Helixitta (ut) 09:39, 9 вересня 2017 (UTC)

Helixitta, будь ласка, це теж попередження вже вам, не грайтесь з правилами і не намагайтесь цькувати. У вказаній репліці немає агресії та брутальності. — Alex Khimich 11:41, 10 вересня 2017 (UTC)
Я би не хотів, щоб ми сварились. Але все ж не бачу проблеми в негативній оцінці проекту (я й сам оцінюю його так собі). Заслужені ці оцінки чи ні — це вже інша справа, можна дискутувати, але без адміністративних наслідків для сторін. Якщо в нас будуть дозволені лише позитивні оцінки, це віддаватиме якимось тоталітаризмом.--Aeou 12:30, 10 вересня 2017 (UTC)
  • @Jphwra, Alex Khimich та Aeou: Якщо критика несистемна, то вона безсила. IMHO, відкинуті diff правки 94.178.16.255 не містять жодної конкретики (можлива провокація, diff). Потрібно посилання на сторінки, де критика є системною. Інакше це просто чорний піар, забруднення атмосфери обговорення. — Юрій Дзядик в) 15:12, 10 вересня 2017 (UTC).
Dzyadyk, дякую, я це абсолютно розумію і солідарний з вами. Ви би це сказали адмінам деяким, а то вони руки розпускають вже занадто. — Alex Khimich 15:57, 10 вересня 2017 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

ред.№ 21078547--Piramidion 12:09, 14 вересня 2017 (UTC)

вітаю

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:28, 1 листопада 2017 (UTC)

Вікіпошта

Доброго дня! Активуйте, будь ласка, вікіпошту у налаштуваннях. Маю для Вас приємну новину — сувенір за участь у темтижні. Маю питання, щоб оформити пересилку. Або напишіть на мій мейл anna.khrobolovaAt sign.svgwikimedia.org.ua. Дякую!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 19:28, 19 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:CEE Spring 2017: підсумки та церемонія нагородження

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі CEE Spring 2017! Ви можете переглянути результати тут. Дуже перепрошуємо за затримку із публікацією результатів — і запрошуємо на церемонію нагородження, що відбудеться у суботу, 16 грудня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. Для вибору призів потрібно, щоб Ви заповнили форму, яку ми Вам надіслали електронною поштою — перевірте, будь ласка, чи Ви отримали.

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу та アンタナナ 00:15, 24 листопада 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою, а не тільки містечковою "гоп-компанією" невдах. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 17:50, 31 грудня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії!

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Jphwra!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Населення України

Вітаю! Ви колись долучались до захисту цієї статті. Красно дякую за допомогу! Відредагував, причепурив і номінував на добрі. Висловлюйте ваші зауваження, або підтримку.--Dim Grits 16:44, 22 лютого 2018 (UTC)

!

Вітаю з поверненням!!! Надіюсь надовго!--Fonic (обговорення) 06:26, 23 лютого 2018 (UTC)
Nicolas Polischuck привіт, ще не знаю на тиждень точно. --Jphwra (обговорення) 06:30, 23 лютого 2018 (UTC)

Хокейні чемпіонати

Ви маєте на увазі чемпіонат у Чехії. Так як відсутні спортивні розділи Ліберця та повністю відсутня категорія Падрубице, то я додав до Хокею у Чехії, яка є підкатегорію Спорту у Чехії та тому що це прив'язує цю спортивну події до локальної спортивної категорії. Вважаю за важливе визначати де локально відбулася подія. --Taromsky (обговорення) 19:40, 23 лютого 2018 (UTC)

@Taromsky: але червоні зайві 100 відсотків. --Jphwra (обговорення) 19:43, 23 лютого 2018 (UTC)
Їх треба буде зробити.--Taromsky (обговорення) 19:44, 23 лютого 2018 (UTC)
@Taromsky: А який сенс? Для того щоб прив'язати пару статей? Може чимось суттєвим треба зайнятись? --Jphwra (обговорення) 19:47, 23 лютого 2018 (UTC)

Василенко

[1] Хтів би твоєї реакції на цей аргумент--Zvr (обговорення) 13:16, 27 лютого 2018 (UTC)

Я зараз не дуже розбираюсь у вікіпедійних «розборках» і плюс до того в суботу я знову виїжджаю з України, тож перепрошую Zvr але тут я пас. --Jphwra (обговорення) 19:09, 27 лютого 2018 (UTC)

Порада

Вітаю! Для більшої зручності в редагуванні з мобільного, можна увімкнути стандартний інтерфейс, натиснувши посилання «Стаціонарний» у кінці будь-якої сторінки Вікіпедії. --Mr.Ilia T (обговорення) 14:15, 18 березня 2018 (UTC)

Дякую за пораду.

Вітаю!

Христос Воскрес! Вітаю зі святом, всього самого найкращого! --Yukh68 (обговорення) 14:09, 8 квітня 2018 (UTC)

Воістину воскрес! --Jphwra (обговорення) 17:50, 8 квітня 2018 (UTC)