Обговорення користувача:Sgavka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Andriy.vBot у темі «Статус File:P2133137.JPG» 3 роки тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia!

[ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --IgorT 10:26, 25 квітня 2010 (UTC)Відповісти

Особисте привітання

[ред. код]

Дуже приємно, що УкрВікі читають читачі, для яких рідна молдавська (румунська). Ви з України ? Як щодо участі в майбутньому в Молдавському вікі-тижні ? Щодо Вашої правки, — там по ідеї посилання має бути на Страсбурзький університет. З повагою, --IgorT 10:26, 25 квітня 2010 (UTC)Відповісти

Деякі "процедурні моменти"

[ред. код]

Принагідно (щодо Вашої репліки):

  • відповідати/реагувати та звернені до Вас репліки треба там, де розташовано допис, на який Ви реагуєте — трохи нижче і з додатковим відступом вправо, чого легко можна досягти за допомогою символу ":" (інколи "*") на початку Вашої репліки-відповіді; Зазвичай (саме за звичаєм, на дотримання якого Виможете розраховувати) автор звернення до Вас сам пильнує (тобто це його/її "клопіт" :) ) на з'яву Вашої відповіді.
  • Прохання Ваші репліки у різних обговореннях закінчувати "автоматичним" підписом, чого можна досягти або за допомогою чотирьох знаків "~" (~~~~), або за допомогою позначки ("кнопки") підпису, що знаходиться над вікном редагування (див. малюночок, потрібна "кнопка" показана червоною стрілкою). У статтях (шаблонах тощо), написаних або редагованих Вами, навпаки — підпис ніколи не ставиться.
  • Якщо Ви самі вирішили розпочати нову тему, то заголовок повинен бути змістовним — щоб читач[і] якомога легше збагнули про що Вам йдеться ;).

--pavlosh ҉ 11:01, 25 квітня 2010 (UTC)Відповісти

Зображення

[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 19:01, 26 липня 2010 (UTC)Відповісти

Статус File:P2133137.JPG

[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:P2133137.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 11:48, 26 лютого 2021 (UTC)Відповісти