Обговорення шаблону:НГ України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Спецпризначення як оперативне призначення[ред. код]

Можливо, є сенс загони спецпризначення віднести до розділу оперативного призначення? Вега, Омега, Азов, Арес будуть якраз поряд з Донбасом, Кульчицького, оперативними бригадами. --VoidWanderer (обговорення) 14:17, 12 серпня 2017 (UTC)

Ні, це геть різні структури. Оперативне призначення - це аналог армійських формувань (з важкою технікою й артилерією), а ОСЗП це загони спеціального призначення. Чого їх об'єднувати?--PsichoPuzo (обговорення) 14:20, 12 серпня 2017 (UTC)
У Азова, якраз, є важка техніка і артилерія, а Арес, певне, — аналог батальйонів розвідки ЗСУ. --VoidWanderer (обговорення) 14:22, 12 серпня 2017 (UTC)
Арес так, а щодо Азову на сторінці структури зазначена колізія, що він за документами проходить як ОЗСП (в структурі 18 полку), проте в дійсності за своєю структурою є окремим полком оперативного призначення. Проте це не стосується інших ОЗСП, наскільки я бачив в джерелах. Окрім цього по загону ОЗСП має бути в кожного ОТО, як і по загону ОЗРСП, виходячи із загальної структури. Ну і Омега, як окремий ОЗСП центрального підпорядкування.--PsichoPuzo (обговорення) 14:26, 12 серпня 2017 (UTC)
Я правильно розумію, що ОЗСП (окрім Азова) — підрозділи по боротьбі тероризмом? Може саме такий розділ для них створити? --VoidWanderer (обговорення) 14:39, 12 серпня 2017 (UTC)
Ні, з тероризмом лише Омега. Інші це армійські спецпризначенці/глибинна розвідка в структурі кожного ТрУ.--PsichoPuzo (обговорення) 15:07, 12 серпня 2017 (UTC)
Тим паче віднести до розділу оперативного призначення. --VoidWanderer (обговорення) 15:09, 12 серпня 2017 (UTC)
Ні! Вище ж описано різницю. Це як механізована піхота, 8-й окремий полк спеціального призначення та 130-й окремий розвідувальний батальйон, якщо проводити аналогії.--PsichoPuzo (обговорення) 15:13, 12 серпня 2017 (UTC)
Суть об'єднання така, що немає сенсу дарма множити сутності. По суті завдання для Національної гвардії поділяються на такі:
  • армійські
  • охоронні в тилу
До охоронних відноситься захист критично важливих об'єктів інфраструктури в тилу, дипломатичних об'єктів, громадського порядку, конвоювання.
Армійські ж мають як формування важкі механізовані, так і легкі піхотні. І тому у загонів «Вега», «Азов», «Арес» з «Донбасом» і Кульчицьким значно більше спільного, ніж з будь-якими іншими. Тому поділ на оперативного призначення і спеціального видається надлишковим — фунцкія одна. --VoidWanderer (обговорення) 15:54, 12 серпня 2017 (UTC)

Не зовсім, гляньте діаграму на сторінці структури. Вони не поділяються за такою схемою. Всі йдуть окремо. Хоча, ОЗСП та ОЗРСП й можна занести розділами під оперативне призначення, проте я б залишив як є, окремо з огляду на наявність окремого управління спеціальних операцій: Головне управління Національної гвардії України. --PsichoPuzo (обговорення) 08:21, 13 серпня 2017 (UTC)