Обговорення шаблону:Національні меншини України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Var5g0.png
Шаблон «Національні меншини України» поліпшено в рамках тижня Башкортостану
(3 червня 2015 року — 16 червня 2015 року)
Coat of Arms of Bashkortostan.svg

Удосконалення[ред. код]

Як на мене — шаблон слід доповнити, удосконалити і оформити. По-перше: він (як це у росіян) не містить етнографічних груп українців, хоч варто було б. По-друге: можна додати якесь зображення (карту етнічного складу якусь). Варто було б зробити розбивку по країні загалом (Росіяни в Україні, Татари в Україні), і певним регіонам, зокрема (Румуни у Чернівецькій області, Вірмени у Криму, Болгари Бессарабії) (як тут наприклад). Ще було б добре якось і історичні народи сюди вчепити (із категорії Історичні етноси України), хоч можна й окремо. Ну і на сам кінець — додати в шаблон ті статті, яких у нас ще нема + їх написати (Black Sea Germans, Koryo-saram, Pakistanis in Ukraine, Ruska Roma, Tutejszy, Буджакские татары, Galiziendeutsche) і тд. Я б і сам те все робив би — тільки у шаблонах ще не дуже розуміюсь.— Шиманський હાય! 18:48, 21 квітня 2013 (UTC)

До чого етнографічні групи українців, якщо українці не є національною меншиною в Україні? --MaryankoD (обговорення) 18:49, 21 квітня 2013 (UTC)
Ой. Помилився (чомусь завжди вважав, що шаблон про народи України — ото роззява) ). Заразом знімаю питання про історичні народи.— Шиманський હાય! 18:56, 21 квітня 2013 (UTC)
А ще таке знайшов — Volyňští Češi.— Шиманський હાય! 18:59, 21 квітня 2013 (UTC)
Ідея взагалі-то непогана. Це я про додавання статей про меншини у регіонах. Але як це нормально зробити не знаю.--Tovel (обговорення) 19:37, 21 квітня 2013 (UTC)
Є такий у росіян, де розбито все по регіонам.— Шиманський હાય! 19:50, 21 квітня 2013 (UTC)