Обговорення користувача:Шиманський Василь

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Сторінка Вікітижня[ред. код]

Вітаю! Чи могли б допомогти з проведенням Вікітижня Якутії? Зокрема в частині створення сторінки Тижня. З повагою, --visem (обговорення) 08:02, 28 грудня 2020 (UTC)

Привіт @Visem:! Так, було б дуже цікаво. На жаль передноворічні робочі клопоти не дозволять сісти раніше наступного тижня + завершую формування тижня Дніпропетровщини. Чи буде тоді ще актуально? — Шиманський હાય! 19:39, 30 грудня 2020 (UTC)
Я думаю буде нормально. Як раз десь під час суворого карантину проведемо. --visem (обговорення) 19:59, 30 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! Хотів нагадати за Тиждень Якутії, а також є ідея провести Тиждень Ісландії. З повагою, --visem (обговорення) 20:06, 17 січня 2021 (UTC)

Вітаю! Так, пам'ятаю, вже, навіть, в роботі. Потрохи працюю, було багато клопотів. На цьому тижні планую закінчити - якщо забажаєте з понеділка почати. З приводу Ісландії - не проти, лиш би зацікавлені знайшлись. Думаю між тим всим де десь втулити Миколаївщину - треба потрохи готуватися до літа. — Шиманський હાય! 08:19, 18 січня 2021 (UTC)
Вибачайте, що втручаюся. У моїй майстерні 2 знаходиться список статтей на футбольну тематику щодо Тижня Сахи. Якщо вважаєте за потрібне — можете перенести на стоінку тижня. З повагою, --Дми88 (обговорення) 22:06, 19 січня 2021 (UTC)
Дякую! Звичайно, додав. Як буде потреба — додавайте/змінюйте на сторінці тижня. — Шиманський હાય! 09:15, 19 січня 2021 (UTC)
Щодо тижня Миколаївщини — футбольної тематики обмаль, все що знайшов тепер у моїй Майстерні 2. З повагою, --Дми88 (обговорення) 12:51, 20 січня 2021 (UTC)
Вітаю! Дякую, як тільки візьмусь за сторінку тижня — перенесу туди. З повагою, — Шиманський હાય! 14:01, 20 січня 2021 (UTC)
Доброго вечора @Visem:! Перепрошую за затримку, нарешті завершив. Зараз на сторінці — всі найважливіші червоні посилання, найпопулярніші статті з російської, якутської і англійської мовних версій, статті з найбільшою кількістю мовних версій (але без нашої). З Вас тоді строки й обґрунтування (після цього зроблю шаблони), ну і запрошення всім, хто зможе зацікавитись. — Шиманський હાય! 19:02, 28 січня 2021 (UTC)
Доброго здоров'я, Василю! Щиро вдячний за працю, думаю що будемо 1 лютого стартувати. Тож також долучайтесь. Також представники Саха сказали, що зможуть підтримати джерелами тих, хто захоче писати статті. А на другу половину лютого хотілося б про Ісландію написати, тому буду дуже вдячний, якщо ще й з цим допоможете! --visem (обговорення) 19:19, 28 січня 2021 (UTC)
Подумаю, що мені сподобалось, поки робив сторінку ). Трохи перепочину і візьмусь за Ісландію. — Шиманський હાય! 08:34, 29 січня 2021 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітаю, пане Василю! З прийдешнім Вас! Дуже дякую за запрошення. Залюбки б долучився до написання статей, але у мене захворіла матінка, до котрої бігаю майже щодня у лікарню. Можливо, наступного разу. А з проєктами (так зараз пишеться це слово?) бажаю Вам натхнення та успіхів. З найліпшими побажаннями, Денис Забрудський D.Zabrudsky (обговорення) 18:31, 5 січня 2021 (UTC)

Питання від Square snake (04:11, 24 січня 2021)[ред. код]

Василю, привіт!

Хочу трохи змінити логін, якщо англійською змій - serpent, а не snake :). А головне - замінити своє доповнення на коротше, бо вирішив написати окрему статтю про цей вид кросворду. Чекатиму на поради. Дякую. --Square snake (обговорення) 04:11, 24 січня 2021 (UTC)

Привіт! Якщо потрібно змінити назву користувача — то Вам сюди. — Шиманський હાય! 08:32, 25 січня 2021 (UTC)

Вітаю. То як все ж таки, замінити своє корегування іншим своїм корегуванням?[ред. код]

Відповідь про зміну логіну побачив. А де ж відповідь на основне запитання?

Не зрозумів. Натискаєте редагувати і вносите ті зміни, які бажаєте. Текст перед Вами — це поточна версія, результат з'являється одразу, як натиснете «Зберегти зміни». — Шиманський હાય! 13:39, 28 січня 2021 (UTC)

Прошу перевірити статтю Абажей Григорій Петрович[ред. код]

Добрий день, пане Василю! Майже сто років до Вас не звертався (тут смайлик). Але наразі прошу Вас перевірити статтю Абажей Григорій Петрович. Дякую!--SintraTon (обговорення) 13:02, 3 лютого 2021 (UTC)

Добрий день! YesТак Зроблено — Шиманський હાય! 13:39, 3 лютого 2021 (UTC)
Дякую! Дуже оперативно! Слава Україні!--SintraTon (обговорення) 13:46, 3 лютого 2021 (UTC)

Сторінка Вікітижня чи місячника пам'яті померлих від коронавірусної хвороби[ред. код]

Доброго дня! Користувач @Visem: порадив звернутися до Вас за допомогою.

У квітні минулого року я започаткував у нашій Вікіпедії список відомих людей світу, які померли від Коронавірусної хвороби. Основою для нього був відповідний список з англійської Вікіпедії. Зараз це окремі списки, поділені за хронологічним принципом:

Допоможіть, будь ласка, правильно оформити сторінку вікітижня чи місячника пам'яті померлих від коронавірусної хвороби, щоб створити якнайбільше сторінок про представлених у цих списках людей та упорядкувати самі списки, зокрема, переклавши українською їхні імена в таблицях.

З повагою, --Jbuket (обговорення) 20:37, 5 лютого 2021 (UTC)

Добрий день! Готовий долучитися, якщо не терміново — у мене на черзі Миколаївщина, запит на Ісландію, та ще й реального життя трохи з роботою. Якщо зачекаєте тижні 2, то зможу такий зробити. — Шиманський હાય! 16:46, 8 лютого 2021 (UTC)
Дуже Вам дякую! Звісно - жодного поспіху немає. Коли зробите - пінганіть мене, щоб я одразу включився. --Jbuket (обговорення) 16:59, 8 лютого 2021 (UTC)

Стаття «Бондаренко Григорій Трохимович»[ред. код]

Доброго дня. Погляньте, будь ласка, що за помилка з шаблоном у статті «Бондаренко Григорій Трохимович». — Bogdan8249 (обговорення) 06:58, 16 лютого 2021 (UTC)

Добрий день! YesТак Зроблено, тягнуло посилання з Вікіданих. — Шиманський હાય! 09:29, 16 лютого 2021 (UTC)

Уважніше будь ласка з "Не перекладено"[ред. код]

Дуже часто не очевидно що в шаблоні неправильно, буває навпаки. Або назву статті оберуть помилково, або прикріпляють не до відповідної сторінки --Artem Lashmanov (обговорення) 14:03, 18 лютого 2021 (UTC)

Вітаю! На Вікідата все правильно прикріпив, гляньте координати, поверніть назад (у себуанців неправильна назва, вони роботом статті клепали). Назва статті — це не до мене, а до автора і зацікавлених по темі, я виправив, щоб не світилось червоне посилання. — Шиманський હાય! 15:09, 18 лютого 2021 (UTC)
так я по координатах і прикріпляв, мабуть назви заплутали. На картах якраз біля села Сомин - Сомине, а озеро Сомин східніше і у статті координати східнішого озера. Значить у статті невірні координати озера. Знаю що вони ботом клепають. А по назвам звісно, що не до Вас. просто якщо правильно перейменувати статтю, то шаблон перестане світитися. --Artem Lashmanov (обговорення) 16:09, 18 лютого 2021 (UTC)
UPD до речи і в посиланнях інші координати. Автор переплутав озера і намішав з двох. Напишу автору нехай подивиться про яке озеро писав. --Artem Lashmanov (обговорення) 16:11, 18 лютого 2021 (UTC)

Прошу перевірити статтю УкрАгроКом (футбольний клуб)[ред. код]

Вітаю Вас, пане Василю! Знову звертаюся до Вас з проханням. Прошу перевірити статтю УкрАгроКом (футбольний клуб)--SintraTon (обговорення) 18:41, 21 лютого 2021 (UTC)

Вітаю! YesТак Зроблено — Шиманський હાય! 08:06, 22 лютого 2021 (UTC)

Прошу допомогти розібратися зі статтею Гонки на виживання[ред. код]

Вітаю! Прошу розібратися, чому скасували статтю Гонки на виживання. На надані посилання тими, хто це зробив, я виходив. Одного немає взагали. А на інші обов'зково були посилання у тексті статті у Вікіпедії. Це грунтовна стаття, над якою працювали фахівці гонок на виживання з Олександрії та Кривого Рогу. Шкода, якщо цей труд загине. Що робити я не знаю, тому і звертаюся до Вас, пане Василю. Допоможіть!!!--SintraTon (обговорення) 09:37, 22 лютого 2021 (UTC)

Наскільки зрозумів — із статті прибрали текст, захищений авторським правом. Використовувати такий без змін не можна, навіть якщо Ви вказали посилання на цей текст. Вам потрібно переписати цей текст своїми словами, уникаючи використання чужого тексту. Детальніший алгоритм вказаний на самій сторінці, у розділі «До уваги користувача, який розмістив цю статтю». — Шиманський હાય! 14:38, 22 лютого 2021 (UTC)