Пандрол - 350

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Пандрол-350 — анкерне рейкове скріплення для високошвидкісного руху на залізницях.

Передумови появи[ред.ред. код]

Пандрол-350 (локалізована версія скріплення PANDROL FASTCLIP), розроблено у відповідь на зростаючу потребу в скороченні термінів і підвищенні ефективності колієукладальні робіт, збільшенню швидкостей руху (оптимальна швидкість рухомого складу пасажирських поїздів 350 км / ч), а також зниження витрат з утримання шляху. Скріплення Пандрол — 350 поставляються попередньо зібраними на шпал (у положенні «паркування»). Після укладання шпал, і установки рейків, скріплення простим натисканням на клему приводиться в робочий стан.

На скріпленні Пандрол був встановлений світовий рекорд швидкості для потягів на електричній тязі. Він був встановлений на поїзді TGV 3 квітня 2007 року між Парижем і Страсбургом і склав 574,8 км / ч.

Компоненти скріплення[ред.ред. код]

  • Клема і притискної ізоляторзнижують напруги на контакті з рейкою і підвищують електричний опір. Номінальна притискне зусилля ізолятора становить 2500 — 12500 Н.
  • Боковий опорний ізоляторзабезпечує постійну ширину колії, чудову електричну ізоляцію, а також високі жорсткість і надійність.
  • Анкервиготовляється з високоміцного чавуну з кулястим графітом і забезпечує однаковий з попередньо напруженим бетоном модуль пружності, в результаті чого напруги рівномірно розподіляються по шпал через анкер. Також це призводить до відсутності деформацій під навантаженням, внаслідок чого забезпечується стабільна ширина колії. Зусилля на виривання становить 130 кН.
  • Пружна гумова прокладка, спеціально сконструйована для забезпечення оптимальної жорсткості, високої вібропоглащаемості і високого коефіцієнта тертя, захищає шпали та баласт від високих динамічних навантажень і пошкоджень, тим самим, продовжуючи їх життєвий цикл.

Особливості скріплення[ред.ред. код]

Повна попередня збірка

Всі компоненти поставляються із заводу залізобетонних шпал попередньо зібраними на шпал, що забезпечує значну економію трудових ресурсів, зменшуючи витрати з укладання шляху, розрядці напруги і при заміні рейок. Також виключена втрата елементів скріплення при перевезенні та будівництві шляху.

Електрична ізоляція

Анкер електрично ізольований від рейки бічним опорним ізолятором. Клема електрично ізольована від рейки ізолятором притискної частини.

Рейки різних типів

Скріплення дозволяє змінювати типорозмір рейки або ширину колії, просто використовуючи бічні ізолятори різної товщини. При заміні бокового ізолятора клема залишається на шпал.

Утримуюча здатність

Скріплення дозволяє створити номінальне притискне зусилля до 12500 Н на клему. Необхідне зусилля притиснення автоматично досягається, коли клема приводиться в робочий стан. Це виключає необхідність у додатку точного моменту затягування, як у скріплення з різьбовими з'єднаннями.

Анкерне кріплення

Анкер замонолічіваются в шпалу при її виготовленні та створює надійну опору скріпленню, забезпечуючи стабільну ширину колії.

Безрезьбовиє з'єднання

Скріплення Пандрол — 350 не має різьбових компонентів, що виключає необхідність в мастилі і підтяжки, а також виключає можливість замерзання води в отворах шпали, тим самим, розколюючи її.

Взаємозамінність компонентів

Пандрол — 350 має відмінну ремонтопридатністю. Для заміни знімних елементів немає необхідності відкручувати будь-які болти або шурупи.

Встановлення в робочий положення

Шпали поставляються на місце збірки рейкошпальної решітки з усіма компонентами в зборі, клема встановлена в положенні «паркування». Після укладання рейок, клема механічно перекладається з положення «паркування» в робочу позицію. Номінальна притискне зусилля створюється автоматично.

Розрядка напружень в рейкових плетучи бисстикового шляху

При розрядці напруг всі деталі скріплення залишаються в зборі. Клема просто переводиться в положення «паркування» для звільнення рейки. При необхідності, можуть застосовуватися спеціальні ролики для розрядки напруги.

Механізована установка

Скріплення Пандрол — 350 ідеально пристосоване до механізованої установці. Залізничними компаніями та їх підрядниками без праці модифіковані існуючі колієукладальні машини для установки даного типу рейкового скріплення. Механізми для перекладу клем в робоче положення можуть встановлюватися безпосередньо на раму колієукладальні поїзда (без необхідності залучення додаткового персоналу) або використовуватися автономно (з одним оператором).

Переваги[ред.ред. код]

Застосування анкера усуває необхідність регулярно підкручувати і змащувати болти і гайки. Щорічна економія тільки на мастилі сягає 50 тисяч рублів на кілометр шляху. У конструкції скріплення Пандрол — 350 менше деталей, на кожен кілометр шляху витрачається в середньому на 20 тонн менше металу порівняно з скріплення типу КБ, ЖБР, АРС. Знижує експлуатаційні витрати і дозволяє перейти повністю на механізовані технології поточного утримання колії. Скорочує витрати на поточне утримання колії в 5 разів у порівнянні з болтовим скріпленням і в 2,5 рази в порівнянні зі скріпленням АРС.