Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — естафета 4x100 метрів комплексом (чоловіки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
естафета 4x100 метрів комплексом (чоловіки)
на Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017
Дати 30 липня (попередні запливи і фінал)
Учасників 97 з 21 країн
Призери
gold medal    США США
silver medal    Велика Британія Велика Британія
bronze medal    Росія Росія
«2015 2019»
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2017
Будапешт (Угорщина)
Стрибки у воду
Індивідуальні
1 м чоловіки жінки
3 м чоловіки жінки
10 м чоловіки жінки
Синхронні
3 м чоловіки жінки
10 м чоловіки жінки
змішані 3 м 10 м
Команда
хай-дайвінг
Плавання на відкритій воді
5 км чоловіки жінки
10 км чоловіки жінки
25 км чоловіки жінки
Команда команда
Плавання
Вільний стиль
50 м чоловіки жінки
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
400 м чоловіки жінки
800 м чоловіки жінки
1500 м чоловіки жінки
На спині
50 м чоловіки жінки
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
Брас
50 м чоловіки жінки
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
Батерфляй
50 м чоловіки жінки
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
індивідуальне комплексне плавання
200 м чоловіки жінки
400 м чоловіки жінки
Естафета
вільним стилем
4×100 м чоловіки жінки
4×200 м чоловіки жінки
Естафета комплексом
4×100 м чоловіки жінки
Змішана естафета
4×100 м вільним стилем комплексом
Синхронне плавання
Соло технічна довільна
дуети технічна довільна
Команда технічна довільна
комбінація
Змішані дуети технічна довільна
Водне поло

Змагання з плавання в естафеті 4x100 метрів комплексом серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулися 30 липня.[1][2]

Рекорди[ред.ред. код]

Станом на 30 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:

Світовий рекорд Flag of the United States.svg США 3:27.28 Рим, Італія 2 серпня 2009
Рекорд чемпіонатів світу Flag of the United States.svg США 3:27.28 Рим, Італія 2 серпня 2009

Результати[ред.ред. код]

Попередні запливи[ред.ред. код]

Початок запливів о 10:21.[3]

Місце Заплив Доріжка Країна Плавці Час Примітки
1 3 4  США Раян Мерфі (плавець) (52.69)
Коді Міллер (58.99)
Тім Філліпс (50.74)
Тавнлі Гаас (47.24)
3:29.66 Q
2 3 3  Японія Рьосуке Іріе (52.86)
Ясухіро Косекі (59.11)
Юкі Коборі (51.27)
Сінрі Сьоура (48.39)
3:31.63 Q
3 2 5  Росія Григорій Тарасевич (53.71)
Антон Чупков (59.06)
Данило Пахомов (51.55)
Данило Ізотов (47.80)
3:32.12 Q
4 2 4  Велика Британія Кріс Вокер-Гебборн (54.27)
Росс Мердок (59.50)
Джеймс Гай (51.04)
Данкан Скотт (47.54)
3:32.35 Q
5 3 6  Бразилія Гільєрме Гвідо (54.11)
Феліпе Ліма (59.51)
Енріке Мартінс (51.03)
Бруно Фратус (47.73)
3:32.38 Q
6 3 2  Угорщина Річард Бохуш (54.01)
Дьюрта Даніел (1:00.23)
Кріштоф Мілак (51.70)
Домінік Козма (47.41)
3:33.35 Q
7 2 3  Китай Лі Гуаньгуань (53.96)
Ян Цзібей (59.02)
Лі Чжухао (51.74)
Сунь Ян (48.78)
3:33.50 Q
8 3 1  Білорусь Микита Цмих (54.50)
Ілля Шиманович (59.03)
Євген Цуркін (51.45)
Артем Мачекін (48.85)
3:33.83 Q
9 3 5  Австралія Мітч Ларкін (54.23)
Matthew Wilson (1:00.21)
Девід Морган (51.56)
Кемерон Макевой (47.91)
3:33.91
10 1 4  Польща Томаш Полевка (54.49)
Марцін Столярський (59.78)
Конрад Черняк (51.15)
Кацпер Майхшак (48.58)
3:34.00
11 2 2  Італія Маттео Міллі (54.91)
Ніколо Мартіненьї (59.43)
Пєро Кодіа (51.16)
Алессандро Мірессі (48.61)
3:34.11
12 2 7  Канада Хавєр Асеведо (55.15)
Річард Фанк (59.25)
Джозая Біннема (52.60)
Юрі Кісіл (48.14)
3:35.14
13 2 6  Німеччина Марек Ульріх (55.05)
Марко Кох (1:00.02)
Маріус Кюш (52.17)
Даміан Вірлінг (48.02)
3:35.26
14 3 7  Греція Апостолос Хрістоу (54.18)
Іоанніс Карпузліс (1:01.57)
Андреас Вазайос (52.45)
Крістіан Голомєєв (47.73)
3:35.93
15 3 9  ПАР Мартін Бінеделл (56.10)
Камерон ван дер Бург (59.77)
Чад ле Клос (50.99)
Майлс Браун (49.45)
3:36.31
16 3 8  Ірландія Шейн Раян (54.40)
Ніколас Квінн (1:00.62)
Брендан Гайланд (52.58)
Джордан Слоун (49.01)
3:36.61
17 2 1  Литва Данас Рапшис (54.30)
Андрюс Шідлаускас (1:00.17)
Дейвідас Маргевічюс (53.00)
Сімонас Біліс (49.28)
3:36.75
18 1 5  Єгипет Юссеф Абдалла (55.37)
Марван Аль-Камаш (1:02.06)
Омар Еїсса (54.08)
Мохамед Самі (49.34)
3:40.85
19 2 8  Індонезія І геде Сіман судартава (56.63)
Індра Гунаван (1:03.33)
Гленн Віктор Сутанто (53.74)
Тріаді Фаузі Сідік (50.87)
3:44.57
20 3 0  Парагвай Чарлз Хоккін (55.98)
Ренато Проно (1:03.31)
Бен Хокін (53.41)
Матіас Лопес (53.21)
3:45.91
21 2 0  Латвія Гіртс Фелдбергс (55.86)
Даніїлс Бобровс (1:03.73)
Ніколайс Маскаленко (56.00)
Увіс Калніньш (50.67)
3:46.26
1 3  Кенія DNS
2 9  Ізраїль

Фінал[ред.ред. код]

Місце Доріжка Країна Плавці Час Примітки
1 4  США Метт Греверс (52.26)
Кевін Кордес (58.89)
Кайлеб Дрессел (49.76)
Натан Едрієн (47.00)
3:27.91
2 6  Велика Британія Кріс Вокер-Гебборн (54.20)
Адам Піті (56.91)
Джеймс Гай (50.80)
Данкан Скотт (47.04)
3:28.95 NR
3 3  Росія Євген Рилов (52.89)
Кирило Пригода (59.02)
Олександр Попков (51.16)
Володимир Морозов (46.69)
3:29.76 NR
4 5  Японія Рьосуке Іріе (52.80)
Ясухіро Косекі (58.54)
Юкі Коборі (51.21)
Сінрі Сьоура (47.64)
3:30.19 AS
5 2  Бразилія Гільєрме Гвідо (53.53)
Жоан Гомес Жуніор (58.80)
Енріке Мартінс (51.12)
Марсело Черігіні (48.08)
3:31.53
6 1  Китай Сюй Цзяюй (52.89)
Ян Цзібей (59.02)
Лі Чжухао (51.45)
Юй Хесінь (48.29)
3:31.65
7 7  Угорщина Річард Бохуш (53.99)
Даніел Дьюрта (1:00.45)
Кріштоф Мілак (50.97)
Домінік Козма (46.72)
3:32.13 NR
8 8  Білорусь Микита Цмих (54.54)
Ілля Шиманович (58.94)
Євген Цуркін (51.23)
Артем Мачекін (48.92)
3:33.63 NR

Примітки[ред.ред. код]