Радіо Марія в Польщі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Польске відділення Радіо Марія, Торунь, Польща

Радіо Марія - польська радіостанція, соціально-католицька, заснована в Торуні в 1991 році монахами Конгрегації Святішого Спасителя (Редемптористів).

Радіо працює як церковні юридичні особи, що належать до Римо-католицької церкви. Директор Радіо о. Тадеуш Ридзик. Радіо Марія -номер ліцензії від 9 травня 2008 року надано у Варшаві , діє до 2018 року. Ліцензія встановлює програми Радіо Марія - зображують аспекти християнської віри і проблем суспільного життя з точки зору віри та соціальної доктрини католицької церкви.

У березні 1991 року домовилися про початок радіо. У червні 1991 року станція отримала перші ліцензії на мовлення в Торуні і Бидгощі .

Радіо Марія в 1993 році отримав статус громадського мовника - в обмін на згоду відмовитися від реклами.

27 березня 1993 Радіо Марія розпочала мовлення через супутник Eutelsat II. 28 березня 2007 у Варшаві відбувся Марш життя, який був головним організатором Телебачення Trwam і Радіо Марія .

Основними елементами станції є: євангелізація, молитва, медитація, музика. Станція національно-католицької ідеї. У питаннях моралі і релігійних коментаторів радіо звертатися до елементів польської народної релігії. Станція критикує ліберально-демократичної моделі держави.

Джерело[ред.ред. код]