Рис золотий

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рис золотий
Різниця між золотим та звичайним рисом
Різниця між золотим та звичайним рисом
Рід Рис
Вид Рис посівний
Автор І. Потрікус, П. Бейєр
Рис золотий у Вікісховищі?

Рис золотий — генетично модифікований сорт рису посівного (Oryza sativa L.), що здатен синтезувати бета-каротин. У приготовленому вигляді містить вітамін А. За данними ЮНІСЕФ дефіцит цього вітаміну є причиною смерті від 1 до 2 млн осіб щорічно.

Історія[ред. | ред. код]

Червоним позначені країни, у яких зареєстрований клінічно низький рівень вітаміну А в їжі. Синім позначені країни, що не досліджувалися.

Однодольні рослини піддавалися генній модифікації важче за дводольні і перші успіхи у покращенні якостей рису з'являються лише у кінці 1990-х років у Федеральній вищій технічній школі Цюриха в експериментах німецького вченого Інго Потрикуса. Елементи нового гену взяли з рослини нарцису та бактерії роду Ервінія. У 2003 році концентрація бета-каротину у лабораторних рослин досягла 1.6 µг/г. Перший врожай просто неба був отриманий у 2004 році у місті Кроулі, штат Луїзіана, США, оскільки це одна з небагатьох країн, що не заборонила генну модифікацію харчових рослин.[1]

У 2016 році 110 лауреатів Нобелівської премії підписали петицію, що закликає Greenpeace припинити переслідування ГМО, в якій заборону розповсюдження золотого рису у бідних країнах описують як «злочин проти людства».[2]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Mayer, Courtesy www.openwebdesign.org / Modified by Jorge. The Golden Rice Story. www.goldenrice.org. Процитовано 2016-07-04. 
  2. Nobel laureates urge Greenpeace to stop anti-GMO campaigns (en-US). 2016-07-01. Процитовано 2016-07-04. 

Джерела[ред. | ред. код]

  • Laureates Letter Supporting Precision Agriculture (GMOs) // Support Precision Agriculture — URL