Світлоносець

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
вигаданий персонаж[d]
Світлоносець
Whitelighter
Твір Всі жінки відьми
Виконавець ролі
  • багато
Інформація
Прізвисько різні
Стать чоловіча, жіноча
Рід занять захист, зцілення, телепортація
Вид (раса) янголи-охоронці
Звання янголи середнього рангу
Перша поява Усі жінки — відьми

Світлоносець (англ. Whitelighter) — вигаданий персонаж телесеріалу Усі жінки — відьми. Ці істоти є колишніми смертними людьми, яким дають другий шанс на життя для того, щоб служити янгольській групі, відомій як Старійшини. Вони — янголи-охоронці для хороших відьом й інших майбутніх світлоносців.

Опис[ред.ред. код]

Світлоносці є «янголами-охоронцями» для хороших відьом і майбутніх світлоносців. Вони стежать за своїми підопічними та втручаються у разі потреби, щоб допомогти їм на своєму шляху, зберегти їх у безпеці, вони можуть також бути викликані своїми підопічними. Вони можуть постійно чути кожний момент життя своїх підопічних у своїх головах, якщо один з них називає ім'я свого свiтлоносця, він/вона, як правило, з'являються у той же момент.

Світлоносці, зазвичай, хороші люди, які померли. Вони отримують вибір — стати світлоносцем і отримати повноваження янгола-охоронця чи повністю перейти до загробного життя. Їхні тіла є копіями своїх колишніх людських тіл, але складаються з чогось, що схоже на білі вогні, світло (звідси і термін Світлоносець). Вони мають здатність зцілення.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]