Прю Галлівел

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Прюденс Галлівел
Prudence Halliwell.jpeg
Зникнення "Cat House"
Інформація
Вид (раса) Відьма
Стать Жінка
Вік 31
Сім'я Батьки: Петті Галлівел і Віктор Беннет
Сестри:Пайпер, Фібі і Пейдж
Виконавець ролі Шеннен Догерті

Прю Галлівел (повне ім'я Пруденс Галлівел, англ. Prudence "Prue" Halliwell) - вигаданий персонаж серіалу «Всі жінки відьми». Впродовж трьох перших сезонів серіалу її грала актриса Шеннен Догерті. Прю була одним з ключових персонажів серіалу - старшою сестрою із Чародійок. Проте до кінця третього сезону відношення Шеннен Догерті з партнерами по серіалу серйозно ускладнилися, що стало причиною її відходу з серіалу. Тим самим, її персонаж Прю була убита, а місце третьої Чародійки зайняла Пейдж Метьюс, зведена сестра Зачарованих по матері.

Життя до подій серіалу[ред.ред. код]

Прю Галлівел народилася 28 жовтня 1970 року. Вона була першому дитиною в сім'ї Патріції Галлівел і Віктора Беннета. У 17 серії першого сезону було показано, що вона з народження володіла телекінезом, проте потім її сили були «зв'язані» її бабусею, Пенелопою Галлівел, щоб забезпечити їй і її сестрам спокійне дитинство без магії і демонів. Поступово Прю забула, що колись володіла силою, і почала вести життя звичайної дитини. Вона була досить популярна в школі, що не заважало їй відмінно вчиться. У юності Прю захоплювалася фотографіями, проте смерть її матері змусила Прю відмовитися від своєї мрії і задуматися про забезпечення своїх сестер. Прю почала серйозно займатися історією і незабаром приступила до роботи в музеї разом зі своїм нареченим Роджером. Прю з самого свого народження жила в будинку Галлівелів в Сан-Франциско, а після від'їзду своєї молодшої сестри Фібі Галлівел продовжила там жити зі своєю середньою сестрою Пайпер Галлівел.

Характер[ред.ред. код]

За характером Прю ще в дитинстві була відповідальною, розумною, хоча і досить примхливою. На її характер сильно вплинула смерть матері - Патріції Галлівел. Як найстарша Прю узяла на себе турботу про сестер і подавила свої власні бажання. Також у неї з'явився страх води, після того як потонула її мати. Прю була кар'єристкою і мала прагнення до успіху. З початку серіалу і приходом в життя сестер магії, Прю, як і інші сестри, навчилася долати свої страхи і краще розуміти себе. В деяких епізодах було продемонстровано приховане прагнення Прю до свободи без відповідальності і до деякої розбещеності. При цьому Прю більше інших сестер непідвладна злу і поганому впливу. Після епізоду другого сезону, коли сестри відправляються на десять років вперед у майбутнє і Прю бачить себе безпринципною кар'єристкою і дуже багатою жінкою без особистого життя, вона розуміє, що робота не має бути головною метою її життя. Тому вона набирається сміливості утілити в життя свою підліткову мрію стати фотографом.

Магічні сили і відношення до магії[ред.ред. код]

Прю була найбільшою реалісткою з сестер, тому вона спочатку не могла повірити в те, що магія існує і вона сама - відьма. У першій серії серіалу вона навіть звинувачує Фібі, свою молодшу сестру, в тому, що та перетворила їх на відьом. Проте потім Прю бере на себе турботу про сестри і в магічних аспектах та стає супервідьмою.

Із самого початку Прю могла спонтанно пересувати предмети в просторі. Головним чинником її сили був гнів, який і «запускав» телекінез. Потім Прю почала свідомо пересувати предмети очима. Згодом її сила перейшла в руки, що стало набагато зручніше, проте в серіалі не було сказано, чи залишилася у Прю здатною пересувати предмети очима. У епізоді майбутнього було показано, що сила телекінезу Прю еволюціонувала б у вибухову хвилю. Також коли Прю була потрібна в двох місцях, вона несподівано скористалася астральною проекцією, тобто перемістила своє астральне тіло. Коли Прю використовує астральну проекцію, її тіло ніби спить, що робить її уразливою.

Особисте життя[ред.ред. код]

Впродовж серіалу Прю більше всього не щастило на особистому фронті. Але якось Прю зустріла свого колишнього друга Енді. Між ними знову зав'язуються романтичні стосунки. Але незабаром Енді вмирає від руки демона, а через деякий час вмирає і Прю (її вбиває демон Шакс).

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]