Таємниця (фільм)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Секрет» («Таємниця»; англ. The Secret) — це псевдонауковий фільм, випущений кінокомпанією «Prime Time Productions» 2006 року, за яким згодом вийшла однойменна книга Ронди Берн. У фільмі узагальнюються деякі ідеї «філософії нового мислення», зокрема здатність людини силою своєї думки впливати на навколишню реальність, здатність до самозцілення, матеріалізації страхів і бажань. Ідеї фільму в цілому мають схожість із ідеями вчення про трансерфінг реальності та принципами філософії нью-ейдж.

Фільм складається з інтерв'ю відомих діячів викладання, богослов'я, філософії, фінансів, фен-шуй, медицини й особистісного розвитку. Протягом усього фільму ці люди викладають основні філософські принципи фільму, супроводжуючи виклад розповідями про себе, прикладами зі свого особистого життя про те, як знання «Таємниці» повністю змінило їхнє життя. Фільм включає численні цитати, а також посилається на такі наукові ідеї, як багатовимірна інтерпретація квантової механіки й антропний принцип.

Переклад українською[ред. | ред. код]

Українською мовою на громадських засадах 2013 року цей фільм продублювали[1] Богдан Гдаль та Катерина Качур, засновники проекту Рукотвори.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]