Управління з охорони навколишнього середовища США

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
US Environmental Protection Agency
Управління з охорони навколишнього середовища США
Environmental Protection Agency logo.svg
Логотип EPA
Абревіатура EPA
Засновано 2 грудня 1970
Розпущено
Тип independent agency of the United States government[d]
Адміністратор Ліза П. Джексон
Бюджет $8.682 млрд (2011)[1]
Штат працівників 17,359 (2011)[1]
Веб-сайт www.epa.gov

CMNS: Управління з охорони навколишнього середовища США на Вікісховищі

U.S. Environmental Protection Agency (EPA або іноді USEPA), Управління з охорони навколишнього середовища США — управління в федеральному уряді США, яке було створене з метою захисту здоров'я людини та навколишнього середовища шляхом написання і виконання правил, заснованих на законах, прийнятих Конгресом США.[2] EPA було запропоновано президентом Річардом Ніксоном і почало свою роботу 2 грудня 1970 року. Агентство очолює Адміністратор, який призначається президентом США і схвалюється Конгресом. В даний час адміністратором є Ліза П. Джексон.

EPA має свою штаб-квартиру у Вашингтоні та регіональні відділення для кожного з десяти EPA регіонів, і 27 лабораторій. Агентство займається екологічною оцінкою, дослідженнями, освітою та несе відповідальність за дотримання національних стандартів, а також працює з промисловістю в різних програмах по запобіганню забруднення і збереження енергії.

EPA налічує близько 17000 штатних співробітників.[3] Більше половини співробітників це інженери, вчені і фахівці-екологи.

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б EPA's Budget and Spending
  2. Our Mission and What We Do. US EPA. Процитовано 8 December 2010. 
  3. Joseph Kahn and Jim Yardley (August 26, 2007). As China Roars, Pollution Reaches Deadly Extremes. The New York Times. 
    Also see U.S. Census Bureau spreadsheet